Tenisky vysoké

Tenisky dnes jsou boty, které mají mnoho pohledů. Někteří z nás je stále spojují s charakteristickou, materiální obuví na bílé podrážce a bílými tkaničkami. Tato verze tenisek má samozřejmě stále mnoho obdivovatelů, ale je také zajímavé podívat se na jejich další odrůdy. V posledních letech prošly tenisky značnou proměnou a dnes mohou překvapit zákazníky lákavými vzory, barvami a styly.


Tenisky - jak se dostaly do obchodů?

 Historie tenisek sahá docela daleko. Již v první polovině 19. století byly gumové podrážky patentovány v obuvi. První tenisky vyrobené ve Spojených státech v roce 1908, velmi slavná společnost Converse. Byl to vysoký model All Stars, sahající nad kotník a určený pro basketbalové hráče. Ve dvacátých létech byly tyto boty rozšířeny mezi sportovci i celou společností. Stalo se to díky jejich propagaci známým basketbalovým hráčem Charlesem "Chuckem" Taylorem. V padesátých a šedesátých letech se povstalecká mládež tenisky velmi líbila. Od té doby se tyto boty staly symbolem osvobození, éry Flower Power a obecně uvolněného životního stylu. Tenisky netrpělivě nosili rockové hvězdy, punks a mladí, osvobození intelektuálové. Postupem času prošla móda pro tenisky, aby se v posledních letech vrátila s velkým podnětem. V dnešní době nosí tenisky prakticky každý bez ohledu na věk, materiál nebo společenské postavení. Můžeme si vybrat z tradičních modelů v mnoha barvách dnes nebo můžeme být uneseni nejnovějšími trendy a investovat do originálních designérských stylů. V současnosti mnoho emocí vyvolávají dámské tenisky s vysokým klínem, které revolucionalizovaly trh s obuví. Každý nyní může najít model, který plně vyhovuje osobním vkusům a preferencím.


Magic of tenisky - boty, které je obtížné popřít mnoho výhod

 Koncept tenisky dnes skrývá mnoho druhů sportovní obuvi, jejíž hlavní výhodou je pohodlí a stabilita. Tyto boty mají tolik příznivců, protože v dnešní době je pohodlí v módě nejdůležitější. Některé ženy si stále volí tradiční styly a kombinují je s různými, ještě elegantnějšími, šatními předměty. Tímto způsobem se vytvářejí nové módní trendy, které se vyznačují pohodlím a praktičností. Ve stylizacích se již odchyluje od přísných pravidel. Nejdůležitější je cítit se dobře a volně se pohybovat během náročného dne. Zda tyto boty odpovídají danému stylu dnes opravdu záleží pouze na tom, jak se v nich cítíme. Milovníci vysokých podpatků jistě ocení super pohodlné dámské tenisky s vysokým klínem, které vypadají skvěle při různých příležitostech a navíc štíhlou postavu a jsou extrémně ženské. Stylové, dekorativní tenisky s lesklými vložkami, kožešinovými prvky, luky nebo stuhy jsou dnes velmi populární. Tyto boty jsou mimořádně zajímavou kombinací sportovního pohodlí s elegancí a sofistikovaností. S jejich účastí můžete vytvářet především originální a jedinečné stylizace, které nás odlišují od davu a zvyšují důvěru.


VYSOKÉ TENISKY PRO TRADIČNÍ DNY

 Nadčasové dámské tenisky vysoko nad kotníkem, na vysoké platformě v černé barvě, je prakticky nutné mít v šatníku každého módy a dalších. V tomto případě mluvíme o botách s černou gumovou podrážkou a tkaničkami stejné barvy. Je obtížnější si představit praktičtější obuv. Platforma opticky posouvá postavu a koriguje postavu prodloužením nohou. Je to bota pro každou sezónu a při mnoha příležitostech. Černé vysoké tenisky jsou ve skutečnosti základním vybavením šatníku všech školaček, které milují tmavé odstíny pohodlných legin nebo kalhot. Elegantnější stylizace lze dosáhnout kombinací černé tenisky s barevnými punčochami a mini dresu. Dlouhý, pletený, vkusný svetr nebo kabát nebo nadměrná bunda se hodí k tomuto typu oblečení. Tato kombinace bude také ideální pro cestu do práce, při nakupování, chůzi nebo večer do kina. Na zimu stojí za to získat tento druh izolovaných tenisek. Když jsme nesmírně věrní této tradici, určitě upozorníme na černé izolované tenisky na bílé lehce zvednuté podrážce. Taková bota je skutečným hitem sezóny!


TENISKY NA KLÍNU

První, reprezentativní a velmi charakteristické klínové tenisky vytvořil francouzský módní dům Isabel Marant. Návrhář zřejmě nebyl potěšen, že se její návrh šíří tak rychle a vstupuje do veřejných kruhů. To není překvapivé, protože tyto extrémně sofistikované dámské tenisky s vysokým klínem předurčují, aby byly elitními botami. Naštěstí se to nestalo a stále více výrobců je má ve své nabídce. Sportovní boty jsou dnes vidět v úplně jiné dimenzi díky klínovým teniskám. Tyto boty dokazují, že elegance a pohodlí mohou jít ruku v ruce a navzájem se dokonale pochopit. Možnosti stylizace u tohoto typu obuvi jsou opravdu neomezené. Jsou často prvkem velmi sofistikovaných, designérských a nekonvenčních kreací, které jsou tolik milovány inspirovanými módy. Klíny v mnoha stylech jsou velmi diskrétně skryté a téměř nepostřehnutelné, což dále ovlivňuje přitažlivost bot. Žena v klínových teniskách se cítí zajímavě a mladistvě. Tyto boty jsou skvělé jak pro legíny, hubené a rovné džíny, stejně jako pro mnoho modelů sukní. Za povšimnutí stojí zejména kombinace úzkých mini šatů na popruzích s krátkou džínovou bundu a klínových tenisek se stříbrnými vložkami. Model elegance a nestandardity ve sportovní verzi! Klínové tenisky jsou známé mnoha poutavými dekoracemi, jako jsou přezky, cvočky, všité umělé kožešiny, zipy, mašle a pásky. Zlato a stříbro, lesklé vložky jsou stále bestsellerem.


STYLOVÉ TENISKY? V DNEŠNÍ DOBĚ TO JE NORMÁLNÍ

 Mohou se tenisky dnes odchýlit natolik od našich představ, že je přestáváme vnímat jako sportovní obuv? Ukazuje se, že k tomu může dojít. Elegantní dámské tenisky vysoko nad kotníkem, izolované kožešinou, lakovanými hroty a svázané elegantní stuhou, jsou toho dokonalým důkazem. Toto je nabídka pro nejodvážnější ženy, které se nebojí experimentovat s jejich šatníkem. Díky nim můžete vykouzlit kreativní stylizace, které si budete pamatovat po dlouhou dobu, a ukázat naši kreativitu. Zkusme je například kombinovat s 3/4 kalhotami nebo s dlouhou, širokou, stylovou sukní a krátkou džínovou bundu a získaný vizuální efekt rozhodně nebude litovat. Díky tomuto typu obuvi a díky naší vynalézavosti je tak možné vytvořit zcela nový příběh módní image.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel