VĚRNOSTNÍ PROGRAM

VĚRNOSTNÍ PROGRAMSBÍREJTE BODY A VYMĚŇTE JE ZA SVÉ OBLÍBENÉ BOTY!
Rádi u nás nakupujete boty? Vážíme si vaší věrnosti a chceme vás odměnit! Zaregistrujte se v našem obchodě a sbírejte věrnostní body za své objednávky.ZA CO DOSTÁVÁTE BODY?
Věrnostní body můžete získat za své nákupy. Za každých utracených 2 Kč se na váš účet připíše 1 bod.
Čím více nakupujete, tím více získáváte!ZA CO MŮŽETE VYMĚNIT SVÉ BODY?
Vyměňte body přímo za boty! Kupte si nový pár lodiček, sneakerů nebo jiných oblíbených bot a zaplaťte za ně nasbíranými body. Nemáte dost bodů? Žádný problém – za nasbírané body můžete snížit cenu svého produktu. Každých 17 bodů má hodnotu 1 Kč.KDY BUDOU BODY PŘIPSÁNY NA VÁŠ ÚČET?
Body za objednávku vám budou připsány na účet po 40 dnech od zakoupení produktů. Za vrácené produkty se body nepřipisují.


ZAČNĚTE SBÍRAT BODY JEŠTĚ DNES!Podmínky akce „Věrnostní program“
§ 1 Obecná ustanovení
1.1 Věrnostní program organizuje internetový obchod www.casnaboty.cz, SheLovet sp. z o.o. se sídlem v Kończyce Wielkie, ul. Młyńska 2, zapsaná v obchodním rejstříku: Obchodní oddělení Národního soudního rejstříku pod číslem KRS 0000971522, s číslem REGON 522010632, NIP: 5482743706, dále jen „pořadatel“.
1.2 Program probíhá na území Polské republiky.
1.3 Je určen registrovaným uživatelům, zákazníkům obchodu www.casnaboty.cz, kteří za své nákupy získávají body do věrnostního programu.
1.4 Body se automaticky připisují 40 dní po každém nákupu a jsou přidělovány na účet uživatele.
1.5 Počet bodů, které lze získat, je uveden u každého výrobku na stránkách www.casnaboty.cz.
1.6 Body jsou platné do konce aktuálního roku a jejich platnost končí 31. prosince.

§ 2 Účastníci
2.1 Účastníkem věrnostního programu může být každá fyzická osoba, která je registrovaným uživatelem obchodu www.casnaboty.cz.
2.2 Pořadatel je správcem osobních údajů poskytnutých zákazníkem při registraci účtu na www.casnaboty.cz v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů ze dne 29. srpna 1997 (jednotné znění: Dz. U. z roku 2002, č. 101, položka 926, ve znění pozdějších předpisů).
2.3 Zákazník má právo na přístup k osobním údajům přiřazeným k jeho účtu na www.casnaboty.cz a na jejich opravu podle zákona o ochraně osobních údajů.

§ 3 Sbírání bodů
3.1 Body z programu jsou přiřazeny jednomu účtu jednoho uživatele a nelze je převést na jiný účet.
3.2 Registrací účtu na internetových stránkách uživatel souhlasí s tím, aby se na jeho účtu hromadily body z věrnostního programu, s nimiž může nakládat podle svého uvážení.
3.3 Body se připisují 40 dní po odeslání objednávky.
3.4 Body lze využít během roku, ve kterém byly získány. Jejich platnost končí 31. prosince daného roku.

§ 4 Odměny v programu
4.1 Body lze vyměnit za produkty dostupné za body.
4.2 Body z programu nelze vyměnit za peněžní odměnu nebo peněžní slevu.
4.3 Vybranou výhru je možné získat, jakmile na svém účtu nasbíráte příslušný počet bodů z programu, jejichž potřebný počet je uveden u každého produktu.
4.4 Pořadatel si vyhrazuje právo měnit a aktualizovat seznam dostupných odměn a jejich bodovou hodnotu.
4.5 Po výběru odměny se počet bodů na účtu účastníka sníží o počet použitý během výměny.

§ 5 Reklamace
5.1 Veškeré stížnosti týkající se věrnostního programu musí být podávány pořadateli písemně nebo e-mailem na korespondenční adresu organizátora.
5.2 Pořadatel si vyhrazuje právo nenést odpovědnost za případné nesrovnalosti v odměnách a nesoulad odměny s popisem, které vznikly v důsledku okolností nezávislých na vůli pořadatele.

§ 6 Změna podmínek účasti
6.1 Tyto podmínky účasti může organizátor změnit, pokud je to odůvodněno potřebou zlepšit fungování věrnostního programu. Změna bude oznámena na internetových stránkách pořadatele.
6.2 Veškerá práva a povinnosti vyplývající z těchto obchodních podmínek se řídí polským právem.
6.3 Veškeré spory vyplývající z této smlouvy budou řešeny u příslušného soudu podle sídla pořadatele. 6.4 Veškeré informace týkající se věrnostního programu zveřejňuje pořadatel na internetových stránkách www.casnaboty.cz.

§ 7 Závěrečná ustanovení
7.1 Vytvořením účtu na internetových stránkách obchodu www.casnaboty.cz a zapojením do věrnostního programu účastník bere na vědomí a souhlasí s obsahem těchto obchodních podmínek.
7.2 Věrnostní program není hazardní hrou, loterií, sázkou ani reklamní loterií, jejíž výsledek závisí na náhodě ve smyslu článku 2 zákona ze dne 29. července 1992 o hazardních hrách a sázkách (Dz. U. 1998, č. 102, položka 650 ve znění pozdějších předpisů).
7.3 Tyto podmínky jsou jediným dokumentem, který stanoví pravidla věrnostního programu.
7.4 Ve všech záležitostech, které nejsou upraveny těmito podmínkami, se použijí ustanovení polského práva, zejména občanský zákoník.

 

 

Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel