Lodičky na klínu

V této kategorii najdete lodičky na klínu, která jsou ideálním řešením pro elegantní a módní dámy, které chtějí obohatit svůj šatník pěknou a pohodlnou obuví. Lodičky na klínku jsou skvělým doplňkem téměř všech oděvů a stylů a skutečnost, že mají silnější podešev - umožňuje přidat několik centimetrů a štíhlou postavu. Dámské lodičky na klínu jsou téměř nedílnou součástí každé ženy. Jsou vhodné pro každou příležitost a lze je nosit s kalhotami, sukněmi, šaty nebo tuniky. V našem obchodě najdete velký výběr tohoto typu obuvi. Existují modely v klasických stylech a barvách, stejně jako modely o něco více fantazijní a barevnější. Klínové podpatky je nejlepší řešení pro dámy, které si cení především pohodlí. Klíny poskytují mnohem větší stabilitu než sloupky nebo jehlový poppatek . Jsou tedy ideální nabídkou pro lidi, kteří se necítí dobře na vysokých podpatcích a zároveň se nechtějí vzdát elegantního a štíhlého vzhledu. Lodičky na klínu jsou typ bot, díky nimž vypadáme dobře kdekoli. Takovou obuv lze snadno obléknout na pracovní, školní nebo společenská setkání a mnoho dalších příležitostí. Dostupné modely jsou velmi okouzlující a jistě uspokojí většinu potřeb i těch nejelegantnějších a nejnáročnějších dám.

K čemu nosit lodičky na klínu?

Tento typ obuvi bude fungovat téměř v každém stylu. Lodičky na klínu jsou doplňkem jakéhokoli typu oblečení. Vypadají hezky ve společnosti šatů, sukní a kalhot, stejně jako tuniky a legíny. Modely v poněkud elegantnějších tvarech se hodí k oblekům a dámským oblekům, což z nich dělá skvělý návrh pracovat na trochu více oficiálních místech.Lodičky jsou standardní nabídkou pro ženy všech věkových skupin, od teenagerů, přes mladé matky až po ženy o něco staršího věku. Dostupné modely jsou dostatečně univerzální na to, aby se nosily po celý den téměř kdekoli. Chtějí se cítit elegantně a dobře, stojí za to vyzkoušet si klasickou stylizaci ve formě dobře zvolené sukně, jednoduché halenky a pohodlných a elegantních pump. Tato forma oblečení dodává styl, není znatelná a umožní nám vypadat správně.Obuv ve stylu lodiček také dobře vypadá na klasických džínách, košili nebo na delší vesty. Pokud chcete mírně oživit utlumené oblečení, stojí za to nasadit lodičky v poněkud odlišných barvách, střihu nebo botách s bohatší dekorací. Nezapomeňte však přehánět množství ozdob a nosit maximálně jeden výrazný doplněk - jinak bychom mohli mít opačný účinek, než se očekávalo. Lakované lodičky jsou skvělým doplňkem ke kalhotám nebo oblekům. Tento typ obuvi dává elegantní a stylový vzhled. Lakované boty byly a jsou stále v módě, ale nezapomeňte si je dát na správná místa. Lak pracuje při zvláštních příležitostech ve společnosti stylových šatů nebo pěkné tuniky. Pěkné lodičky vypadají dobře jak na jaře, tak na podzim. V druhém případě je vhodné kombinovat je s teplými punčochami a například s vlněnými šaty.

Krátká historie lodiček

První lodičky na světě byla muži překvapivě opotřebovaná a měla otevřenou patu. Tento typ obuvi byl obzvláště oblíbený u méně zámožných a domácích služeb. Modely lodiček nebyly příliš originální a neměly dekorace, pásky ani tkaničky. Samotná holá pata usnadnila službě, aby si oblékla boty rychle. Takové boty se nazývaly pompé.V devatenáctém století se objevily první dámská čerpadla podobající se modelům, které dnes nosíme. Taková obuv byla velmi žádoucí pro všechny dámy, které chtěly vypadat a cítit se zvláštně. V průběhu času potřebovali zákazníci stále více bot a řemeslníci pro tento kus oblečení vymýšleli nové styly. V roce 1920 navrhl Coco Chanel první opravdu pohodlné lodičky která neměla příliš vysoký podpatek . Obuv, kterou iniciovala, byla velmi elegantní a měla mírně hranatou špičku.V průběhu let se modely lodiček množily jako houby po dešti a jejich tvar a řez procházel rostoucí transformací. Byly tam jehlové podpatky, na klínu na plochém podpatku a další. Špičky těchto bot se také hodně změnily v závislosti na převládající módě. Byly tam lodičky s kulatými, špičatýmu, čtvercovými špičkami. V současné době existuje velmi rozmanitá móda a typy lodiček, které kupujeme, závisí hlavně na našem vkusu.

Jak vybrat správnou obuv?

Když hledáme správné boty, udělejme je pohodlnější a vypadají dobře. Důležitým prvkem, který stojí za pozornost, je délka vložky. To je důležitý problém, zejména když nakupujeme boty v internetovém obchodě. Pojďme tedy změřit délku chodidla, abychom zajistili možnost přijímat boty ve správné a pohodlné velikosti. I ty nejkrásnější boty jsou zbytečné, pokud jsou příliš malé a nepohodlné.Při nákupu lodiček vezměte v úvahu také to, proč je hodláme nosit. Správnou volbou je koupit nejvšestrannější model, abychom si ho mohli užít na mnoha místech a při mnoha příležitostech. Klasické barvy, které ladí téměř s jakýmkoli oděvem, jsou černé, béžové a hnědé. Šedé boty také dobře. Pokud je však naším cílem oživit stylizaci pomocí extravagantních bot - jdeme na trochu animovanější barvu a styl. Například lakované lodičky nebo čerpadla s dodatečnými dekoracemi, velkými sponami a originálními vzory - například leopardí potisk.Důležitým problémem při nákupu obuvi je výška klínu. Je zřejmé, že vyšší klín přidává výšku, slimuje postavu a zdůrazňuje ženskost. Je však důležité cítit se pohodlně především v botách. Pro ženy, které dávají přednost klasickým řešením, budou vhodná čerpadla v tlumené barvě a střední výšce. Taková obuv bude vhodná i pro práci po celý den.

Doplňky k lodičkám

Jaké doplňky bychom měli zvolit pro naše lodičky? Máme toho spoustu na předvedení. Elegantní lakovaná obuv si zaslouží podobný doplněk ve formě efektivní kabelky a elegantních šperků. lodičky v poněkud utlumených barvách a stylech budou vypadat dobře ve společnosti malé a tvarově spojkové tašky i větší a praktické tašky. Ačkoli se v současné době liší od módy, která vyžadovala odpovídající boty a tašky v jednom odstínu - taková kombinace však zůstává vždy elegantní a dá nám dokonalý vzhled.Barva našich lodiček lze také zdůraznit vhodnou barvou pásku nebo šály. Při nasazování lodiček vyrobených z eko kůže zapomeňte je kombinovat s plátěnou taškou, která vypadá lépe ve společnosti espadrilles nebo balerín. Lodičky pro nepostradatelný prvek dámské skříně - takže stojí za to je mít ve skříni. Upravme je tak, aby byly pohodlné a univerzální a určitě nám budou sloužit po velmi dlouhou dobu.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel