Dámské mokasíny

Dámské mokasíny jsou nenahraditelnou nabídkou pro ženy, které se chtějí cítit pohodlně a módně. Tento typ obuvi je vhodný pro lidi, kteří si cení dokonalé přítomnosti a utlumené elegance. Mokasíny jsou obuv, která se skvěle hodí pro použití od začátku jara do konce podzimu. Bez ohledu na počasí se vyplatí zajistit, aby byly mokasíny dobře vybaveny a umožňovaly pohodlné procházky nebo práci. V této kategorii najdete dámské mokasíny v mnoha stylech, takže můžete snadno najít boty, které splňují naše očekávání. Bohatost barev, materiálů, tvarů a dekorací uspokojí i ty nejnáročnější ! 

Na webových stránkách najdete klasické mokasíny i ty, které jsou v mírně změněných verzích. K dispozici jsou modely s úplně plochými podrážkami i varianty s minimálními podpatky nebo klíny. To vše znamená, že dostupné modely budou fungovat i v chladnějších dnech a také vám umožní přidat si výšku 1 nebo 2 centimetry! Bohatý design a použití neobvyklých materiálů, v některých případech dávají extrémně originální efekt a obohacují styl, zároveň vyjadřují naši osobnost! Proč se nám nejvíc líbí mokasíny? Je to určitě pohodlí, které našim nohám poskytují.

 

Na jaké oblečení by měl být mokasín?

 

Tento typ dámské obuvi bude fungovat jako doplněk k džínám, legínkám, šatům, sukním a např. Kraťasům! Elegantnější verze mokasínů lze nosit ve společnosti bund a obleků a kabátů, což z nich dělá pohodlnou a nenahraditelnou obuv i na místech, která od nás vyžadují trochu více třídy. Mokasíny jsou obecně oblíbené dámami, které si cení pohodlí a módních řešení. Je to velmi praktická obuv, vzhledem k šířce možných modelů a univerzálním a měkkým materiálům použitým při jejich tvorbě. Dámské mokasíny jistě dobře fungují v klasických stylizacích a na místech, kde nejsou tenisky vítány. Podzimní styl skládající se z džíny, volného svetru, vkusné kabelky a mokasínů bude určitě fungovat všude tam, kde chceme vypadat neformálně a elegantně. Elegantní dámské mokasíny budou užitečné také na více povinných místech, což opět dokazuje, že je to nadčasová a extrémně univerzální obuv! Zlaté bochníky budou neobvyklým obohacením jednoduchého oblečení, zatímco utlumená verze nám umožní dosáhnout o něco méně nápadného účinku.

 

Mokasíny - proč jsou tak populární?

 

Díky jednoduchému designu obuvi a zjednodušenému tvaru se téměř všichni cítí dobře, když je mají na nohou. Mokasiny jsou již mnoho let modelem obuvi, která je stále populárnější. Tyto boty byly módní po mnoho let. Existují módy, které i přes čas se těší nekonečné popularitě a mají davy fanoušků! Mokasiny jsou pohodlné a obvykle nejsou nápadné, pokud si nevyberete model v honosné barvě. Tyto boty jsou bezpochyby nejčastěji používány vedle balerín, ale jejich design je o něco více zastavěný, což umožňuje lepší ochranu chodidla před chladem. Mokasiny jsou také populární, protože je můžeme používat po většinu roku. Na podzim stojí za to investovat do modelu přírodní nebo eko kůže, v létě - do modelu ažurové.

 

Stejně jako většina nasazovacích bot, mokasíny jsou oblíbené kvůli schopnosti rychle „do nich“ skočit. Výběrem mokasínů se vyhneme vázání tkanic na několik minut nebo upevnění pásů. Jednoduše rychlé, módní a pohodlné!

 

Odkud pocházeli mokasíny?

 

Ačkoli mokasíny mají zajímavý tvar a jsou široce vnímány jako ceněná italská obuv, zpočátku s Itálií neměli nic společného. Tento typ obuvi se používá už roky domorodými obyvateli Severní Ameriky nebo jednoduše Indy. Vyráběli mokasíny pro lov a jako ozdobný prvek jejich šatníku. Měkká podešva neodradila zvířata a potah z přírodní jelenovité zvěře, bizona nebo losů poskytoval nohám dobrou ochranu. Mokasiny jednotlivých kmenů se vyznačovaly různými podrážkami a kryty a počet korálků a jiných ozdob často svědčil o společenském postavení jejich uživatelů. 

 

Mokasiny byly prvním prvkem, který Evropané převzali od domorodých Američanů. Tato obuv našla příznivce v Evropě díky své pevné konstrukci a pohodlí. Stejně jako mnoho druhů obuvi mají mokasíny staletou historii a tradici. Za zmínku také stojí, že tradiční modely této obuvi se příliš neliší od klasických mokasínů vyráběných v naší době.

 

Jaké doplňky budou fungovat pro mokasíny?

 

U mokasínů budou fungovat různé typy tašek, batohů a klobouků. Dobrým řešením budou velké batohy zdobené třásněmi. Oděv obohatí také kožené opasky. Stejně dobře budou fungovat i odpovídající čepice podobného stylu. Vhodným doplňkem stylového oblečení a mokasínů bude také vhodné šperky. V případě klasických mokasínů a například plátěných šatů - stojí za vyzkoušení dlouhé šperky s peřím nebo korálky. Mokasíny se dobře hodí k svrchnímu oblečení, jako jsou pončo, džínová mikina nebo dlouhý, volný svetr. Pro mírně fantazijnější stylizace stojí za to vyzkoušet zajímavý šátek.

 

 

Výhody mokasinů

 

Velkou výhodou všech typů mokasínů je rychlost, s jakou je můžeme dát na nohy. Tyto boty jsou zároveň velmi univerzální a často elegantní. Tento typ obuvi umožňuje vytvářet mnoho různých variant, které budou vyhovovat i těm nejnáročnějším zákazníkům. Mokasiny jsou měkké a obvykle velmi pohodlné - je důležité věnovat pozornost výběru správné velikosti a tvaru. Jinak ani nejpohodlnější obuv nebude fungovat po celý den. Velkou výhodou mokasinů je, jak již bylo zmíněno, skutečnost, že je lze použít po většinu roku, takže při nákupu oblíbené obuvi si můžeme užívat prakticky bez přerušení! 

 

Mokasiny budou také fungovat za více či méně oficiálních okolností. Takže vyberte místo, kde bychom měli vypadat elegantněji, zvolte lakovanou verzi mokasínů. 

 

Uživatelé semišových mokasínů si musí pamatovat, že je snadné je navlhčit. Proto stojí za to použít vhodný sprej impregnační prostředek pro takovou obuv - abyste je mohli použít také na podzim. Mokasíny jsou však obecně velmi ceněny a budou fungovat téměř za všech okolností! Měkká podrážka a pohodlné pokrytí způsobují, že chodidla v nich budou jako v bavlnce!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel