Sandály na podpatku

V této kategorii najdete velmi široký výběr sandálů, které byly vyrobeny s maximální péčí - uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Dostupné sandály představují široký výběr stylů, díky nimž má každá dáma šanci najít perfektní obuv pro sebe. Obuv prezentovaná v našem obchodě byla navržena tak, aby vyhovovala většině vašich očekávání. Nabízené modely odpovídají současným trendům a poskytují úhledný vzhled každému uživateli. Dámská obuv je k dispozici v klasické i mírně obohacené verzi. Některé páry jsou bohatě zdobeny zirkony nebo jinými estetickými doplňky.


JAKÉ SANDÁLY SI VYBRAT?

Všechny modely sandálů jsou vhodné pro dámy všech věkových kategorií. Teenageři, mladé matky, stejně jako důchodci a ženy středního věku si najdou tu správnou verzi pro sebe. Dostupné modely jsou především:


SANDÁLY NA VYSOKÉM PODPATKU

Tento model obuvi bude ideální pro každodenní výlety s přáteli i pro práci nebo speciální akci. Sandály na vysokém podpatku jsou extrémně ženskou nabídkou, která obohatí každou elegantní stylizaci. Ideálním návrhem je kombinovat je s lehkými šaty, elegantními sukněmi nebo džínami a letním tričkem. Dostupné modely mají různé podpatky - uspokojit zákazníky v každém ohledu. Aby byla obuv co nejpohodlnější, vyberte ty s pohodlnou patou, která není příliš vysoká. Na tzv sandály vysoké podpatky vysoké a štíhlé nohy budou skvěle fungovat. Vše záleží na našem stylu a vkusu!


SANDÁLY NA KLASICKÉM PODPATKU

Tento typ sandálů volí hlavně ženy, které si cení pohodlí a pohodlí. Sandály na podpatku jsou často považovány za stabilnější než jejich přátelé s vysokými podpatky. Dostupné modely mají odlišný výběr příspěvků - pro splnění požadavků i těch nejnáročnějších zákazníků. Pravidlo je, že spodní a tlustší sloupek je - pohodlnější a stabilnější bota? Ale vždy? Často se stává, že i vysoký, ale silný příspěvek nám poskytuje pohodlí a stabilitu po celý den! Sandály na podpatku vypadají dobře ve společnosti šatů, kalhot, kraťasů, sukní nebo tunik. Jedním slovem se shodují téměř cokoli!


JAK SE VYRÁBĚLY SANDÁLY - POVÍDKA

Sandály jsou jedním z nejstarších druhů obuvi známých lidstva - byly vytvořeny ve Středozemním moři, což není překvapivé kvůli horkému klimatu. Sandály ve starověkém Egyptě byly určující pro společenské postavení a jejich majitelé se tak odlišovali od otroků. Druhy ozdob na této obuvi také hodně říkaly o postavení jejího majitele. Řekové a Římané také nosili sandály. Evropské modely se však od svých egyptských protějšků mírně lišily. Římské sandály měly mnohem více popruhů a pásku a měly spíše klasický design. Sandály ve starověkém Japonsku se jmenovaly ZORI a v Indii se jmenovaly PADUKA. V pátém a šestém století byly sandály vyrobeny z proutěných nebo jiných plastických surovin, a dokonce i z papyrusu .V prvních letech křesťanství nemohly dámské sandály nosit sandály kvůli podezření na přílišnou provokaci. Objevený kotník měl obecně smíšené pocity. V té době, kvůli náboženským hodnotám - sandály zmizely z veřejného použití na velmi dlouhou dobu. Ve 20. letech se sandály v Evropě staly velmi populární. Zejména na plážích Francouzské riviéry. Ve 30. letech se objevil model sandálů s otvorem v nose, který odhalil špičku. Říká se tomu peep - toed. Na konci 60. let se začaly vyrábět klínové sandály ve stylu disco. Tyto modely byly vyrobeny z reflexních a honosných materiálů, což bylo pro tuto dobu velmi charakteristické. Později došlo k opravdové revoluci santalového dřeva, díky které si nyní můžeme vybrat bez omezení!


NA CO SI DÁT POZOR PŘI VÝBĚRU SANDÁLŮ

 Při výběru jakéhokoli typu obuvi bychom se měli řídit především dvěma vlastnostmi - pohodlí a vzhled. Jak zjistíte kompromis mezi těmito funkcemi? Jaké vlastnosti by měly mít perfektní sandály? Zde je několik tipů:POHODLNÁ STÉLKAPřesto, že sandály jsou často hodnoceny hlavně zvnějšku - stojí za to zkontrolovat, jak se v nich bude cítit naše noha. Stélka by měla být co nejpohodlnější a pokud možno snadno čistitelná.VÝŠKA PODPATKU/KLÍNUTato otázka je také důležitá. Sandály, které mají příliš vysoké a nepříliš pohodlné podpatky, nám brání trávit čas pohodlně na večírku nebo na jiných výletech. Vyberme pěkné boty, které jsou pro nás také docela pohodlné.TLOUŠŤKA PÁSKUProužky v sandálech jsou také důležitou věcí. Čím pohodlnější a silnější - tím větší pohodlí při nošení obuvi. Tak to stojí za to, že popruhy byly měkké a upevnily boty k chodidlu dobře. Sandály z elastiků jsou vhodným řešením - perfektně padnou na nohy a snadno se udržují v čistotě.PODRÁŽKAPři nákupu sandálů věnujte pozornost tomu, že jejich podešev je poměrně stabilní a poskytuje nám pohodlí. Sandály určené pro výstup do hor nebo jiných těžko přístupných míst by měly mít protiskluzovou podrážku a pevné zapínání.


JAKÝ MATERIÁL?

Obuv vyrobená z ekologické nebo přírodní kůže je obecně praktičtější než textilie. Pojďme tedy přizpůsobit typ našich sandálů správné příležitosti. Elegantní sandály jsou obvykle vyrobeny z lakované kůže, zatímco verze pro denní východy - mohou být vyrobeny z méně stylových materiálů.


S ČÍM NOSIT SANDÁLY?

 Elegantní verze sandálů na sloupku nebo podpatku obvykle vypadá dobře ve společnosti šatů a pěkných a stylových kraťásku. Tato kombinace zajišťuje ženský a módní vzhled všude. Sandály na vysokém podpatku se nemusí nosit pouze pro zvláštní příležitosti - takže pokud se v nich cítíte pohodlně a pohodlně - nic vám nebrání v tom, abyste se v nich každý den pohybovali. Pěkné a pohodlné sandály jsou důležité každé léto. Ve správně zvolené obuvi pokryjí naše nohy i ty nejdelší vzdálenosti a umožní nám strávit celý den prací se smyslem pro pohodlí a estetický vzhled!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel