Dámské lodičky

Nic nepřidává ženskost víc tak jako boty na vysokém podpatku. Jsou nezbytným prvkem ženského šatníku který funguje skvěle ve formálním i neformálním stylu. Množství dostupných barev vám umožňuje přizpůsobit je vašemu šatníku a vašim představám.

Proč by ženy měly nosit lodičky?

Dámské lodičky nemusí být nepohodlné. Vše záleží na tom, na čem se rozhodneme - podpatek, širokost podpatku nebo možná klínový podpatek? Bez ohledu na to, boty na vysokém podpatku opticky prodlužují a zužují nohy každé ženy a přidávají velkou dávku sexuální přitažlivosti. Dámské lodičky jsou nadčasové - vždy patří mezi základní prvky dámského šatníku. Lze také bezpečně říci, že tento typ obuvi je nejvšestrannější, protože vyhovuje jak elegantním šatům, tak i sportovním džínám. Vysoký podpatek z každého oblečení dodá správný charakter a zdůrazní všechny výhody ženské postavy. Ženy, které nosí takovou obuv, se cítí sebevědomější a uvědomují si své tělo, což se zase v prostředí nevnímá.Dámské lodičky účinně přitahují pozornost, zejména mužů, kteří jsou přitahování zvukem podpatku a rytmickým výkyvem boků. Tyto boty dávají nevynucenou třídu a eleganci, což je mimo jiné velmi důležité při práci v kanceláři nebo v korporaci. Klasické dámské lodičky jsou často součástí oblékání, což je označuje jako nejtradičnější dámskou obuv.

Jak vypadat dobře v lodičkách?

Každá žena může vypadat dobře na vysokých podpatcích, ale je nesmírně důležité vybrat si pro sebe ty pravé . Nohy v dámských lodičkách by neměly bolet - elegance netrpí, takže stojí za to strávit nějaký čas najít perfektní boty. Zvolený střih by měl dokonale rozložit tělesnou hmotnost. Při nákupu obuvi s vysokými podpatky je třeba věnovat pozornost postavě - šířka podpatku by měla být v souladu s šířkou lýtka (čím tenčí je, lýtko vypadá silnější).Aby vaše boty zvýšily důvěru, musíte se v nich cítit pohodlně. Nevzdávejte se módy a vyberte si styly, které vám budou vyhovovat. Jinak se v nich budete cítit nepříjemně a nebudete v nich působiví. Dámské lodičky nabízejí mnoho různých stylů, mezi nimiž určitě najdete ty, které vám vyhovují.


Jaká dámské lodičky najdeme v obchodech?

Není bez důvodu, že dámské lodičky jsou označovány jako nejuniverzálnější typ obuvi. V závislosti na modelu, který vyberete, můžete je použít za mnoha okolností. Co tedy můžete najít na pultech obchodů?

Na jehlovém podpatku

Dámské lodičky na jehlovém podpatku jsou nejvíce sexy, nejúčinnější, opticky prodlužující nohy. Jsou určeny pro štíhlé ženy se štíhlou siluetou (širší podpatky by vypadaly zbytečně mohutně). Vypadají skvěle, když se nosí s běžnými kalhotami, sukni střihu A nebo šaty. Ženy je nejčastěji vybírají na rande a večírky. Jsou velmi efektivní, ale bohužel se často stanou nepříjemnými po několika hodinách nošení.

Na sloupkovém podpatku

Tyto modely jsou ideální pro ženy s mírně masivnějšími lýtky - je to perfektní způsob, jak vyrovnat celou postavu. Lodičky na sloupku jsou stabilnější než vysoké podpatky, proto jsou skvělé jako boty k oblečení do práce. Opticky prodlužují nohy a formují způsob chůze. To je skvělá nabídka pro ženy, které se necítí dobře na vysokých podpatcích.

Dámské lodičky na klínu

Dámské lodičky na klínu jsou skvělou alternativou pro ty, kteří si kromě krásného vzhledu cení pohodlí. Dodají Vám výšku , sebedůvěru a zároveň se můžete elegantně pohybovat z místa na místo. Elegance a pohodlí? To poskytují lodičky na klínku.

Se zapínáním nebo bez?

V poslední době jsou modely lodiček se zapínáním u kotníku stále populárnější a ne každá žena si to může dovolit. Ženy s většími lýtky nebo nižší výškou by se měly vzdát tohoto typu obuvi, protože je vizuálně zkrátí a přidají zbytečně na postavě. Perfektní alternativou budou boty na vysokém podpatku. Štíhlé a vysoké ženy mohou nosit lodičky na zapínaní s páskem . Dodávají charakter a zdůrazňují štíhlý kotník.

Se zaoblenou špičkou, špičkou nebo možná otevřené?

Pro méně oficiální výlety budou lodičky otevřenou špičkou tj. Peep Toe, skvělá. Punčocháče se neoblékají a zdůrazňují ženskou nohu. Špičatá špička opticky prodlužuje a ze štíhluje nohu nejvíce, což z ní činí nejoblíbenější typ lodiček. Nedoporučuje se však pro ženy s velkou velikostí obuvi, protože také rozšiřuje chodidlo. Nejvšestrannější je zaoblená špička, která se hodí téměř pro jakýkoli typ postavy.

Jakou barvu obuvi byste si měli vybrat?

V obchodech můžete najít hlavně černá a jednobarevné lodičky. V současné době však může být mnoho barev (a vzorů) . Pro formální schůzky je nejlepší zvolit si klasické černé vysoké podpatky, které se dokonale hodí ke všemu. Pokud však jde o události, vše opravdu záleží na individuálních preferencích. Semišové boty, např. Černé nebo modré, budou vypadat skvěle s džíny. Na druhou stranu si můžeme do klasických malých černých šatů vybrat trochu bláznivější, lesklé stříbrné lodičky. Ve skutečnosti je nejdůležitější cítit se pohodlně na vybraných vysokých podpatcích.

Dámské lodičky- povinný prvek dámského šatníku

Každá žena by měla mít ve skříni alespoň jeden pár vysokých podpatků. Dodávají sebevědomí a charakter a přitahují lidské oči. Je však třeba věnovat pozornost jejich správnému výběru pro vaši postavu i pro příležitost, kdy je chceme nosit. Nejpohodlnější lodičky jsou každý den na sloupku nebo na klínu. Jsou stabilní a pohodlné. Pro zvláštní příležitosti jsou však jehlové podpatky nenahraditelné, dokonale zdůrazňují štíhlé nohy a dobře se prolínají s mnoha styly. Lodičky lze kombinovat s elegantním oblečením a neformálním oblečením. Jsou velmi všestranné, a proto je ženy na celém světě stejně oceňují. Bez ohledu na to, jaký konkrétní model si vyberete, je důležité, abyste se v nich cítili dobře. To je, když zdůrazníte svou ženskost a přitáhnete pohledy s mírně pohupujícími se boky. Ve správně zvolených lodičkách se nejen dobře cítíte, ale také vypadáte atraktivně. Nejlepší ozdobou ženy je její sebevědomí, které lodičky dokonale vyvedou od každé ženy.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel