Dámské sandály

Jarní a letní skříň bez nich neexistuje. Každá žena má ve skříni alespoň jedny sandály. Lehká, prolamovaná obuv, skládající se z podešví a několika popruhů nebo popruhu, je nepostradatelnou obuví pro léto. Pohodlné, módní a stylové dámské sandály přicházejí v tak široké škále stylů a vzorů, že je snadno přizpůsobíme každému stylu. Budou sloužit jak v neformálních, příležitostných schůzkách, ve večerních „velkých východech“, tak v souladu s elegantními oficiálními šaty. A jaké sandály nosíme nejčastěji?


Kultovní „flossové sandály“ z šatníku Carrie Bradshawové

Dlouho měli silné postavení v historii dámské módy a je nepravděpodobné, že by ho rychle ztratili. Tzv. floss sandals jsou sandály na vysokém podpatku s úzkými pásky. Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě je milovala, extrémně silného trendového vývojáře na konci 90. let, milovala Paris Hilton a většina žen. Jsou opět horkým trendem, přítomným v nabídce většiny značek. Máme je v různých provedeních - na klínku a na sloupku, malé a nebe vysoké podpatky, s svázanými popruhy nebo zkříženými, zakrývajícími chodidlo nebo pouze velký prst, opletené kolem kotníku nebo těla. Vypadají skvěle jak ve společnosti éterických, ozdobných květinových šatů a roztřepených džínách. Budou také pracovat v kancelářském outfitu s elegantními kalhotami a dlouhou košili.


Pohodlné a různé sandály na ploché podrážce

Vysoký podpatek při běhu městem může být obtížný, zejména v létě. Pokud se především staráme o pohodlí, nebudeme mít problém s výběrem správné letní obuvi. Dámské ploché sandály jsou propagovány mnoha designéry a vzory jsou velmi rozmanité. Můžeme si vybrat nejpohodlnější verzi inspirovanou sportovními modely - se širokými popruhy a pevnou podrážkou. Můžeme také trošku pobláznit, protože mezi sandály s plochými podešvemi najdeme velmi sofistikované vzory - modely zdobené peřím nebo inspirované estetikou afrických kmenů, klasické římské nebo sandály se spoustou šperkových ozdob, zářící z kamenů a krystalů, pokryté krajkou a brokátem.


Espadrilky v novém prostředí

Espadrilky jsou také kultovní obuv, známá po celá léta a vlastně po celá staletí. Tyto lehké plátěné boty s charakteristickou slámovou tkanou podešví byly vynalezeny Katalánci a nosí je od 14. století! Dnes existují i sandály inspirované španělskou klasikou. Mají pohodlné a stabilní podešve tkané z provázku, juty nebo speciální slámy. Oba jsou v ploché verzi a na klínu nebo platformě Tyto typy sandálů nebudou spolupracovat ve formálních, elegantních stylizacích. pro zmačkané kalhoty nebo elegantní koktejlové šaty je lepší je nosit. Místo toho jsou ideální pro většinu neformálních letních souprav - doprovázené kraťasy, chatrné šaty Boho, vyšívané halenky a velké tkané tašky (velmi nedávno módní).


Elegantní uzavřené sandálky

Nazouváky Mule, tj. Se zabudovanou přední stranou a otevřenou patou, byly letním hitem několika předchozích ročních období. Nyní se jejich mírně změněná verze vrací s pásem přidaným k patě. Nejčastěji jsou ve světlých pastelových barvách, na špendlíku, sloupku, ale také docela ploché podpatky. Extrémně elegantní a elegantní, tento typ sandálu bude perfektní ve společnosti stylových kalhot s lisovaným záhybem, bundou, plisovanou sukní. Modely s vysokým podpatkem lze nosit k společenským šatům, protože úspěšně nahradí klasické lodičky na podpatku.


K výběru barvy!

Jakou barvu sandálů byste si měli vybrat a jak ji přizpůsobit stylizaci? Letní boty jsou doslova ve všech odstínech, i když v poslední době jsou dominantní trendy v módě pastelové, bílé a černé. Ta bude vyhovovat většině klasických souprav - bílé košile, kalhoty, džíny. Na druhé straně, ve společnosti barevných letních šatů nebo plátna, volných kalhot, budou pastelové sandály skvělé. Pokud vybereme ty v této barvě, dodáme stylizaci lehkost a půvab. A co kombinovat s bílými sandály? Bílá je v poslední době extrémně silným trendem obuvi. Boty v této barvě byly zasaženy zimou a totéž platí pro sandály. Je pro nás trochu obtížné si na to zvyknout, protože bílé boty nikdy neměly dobrou konotaci, byly spojeny s kýčem. Zvláště v létě se vyplatí je zvolit, protože pak je jednodušší kombinovat odstíny bílé s dalšímy. Sněhobílé dámské sandály vypadají skvěle, když se nosí v pastelových šatech v odstínech pudrově růžové, šedé, modré, světle zelené. Budou také nalezeny v černé a bílé nebo pouze bílé styly. A pamatujte: bílé pruhy a podrážky vypadají na opálených nohou lehké a svěží, takže v letních botách se bude tato barva snáze líbit. Stále silnějším trendem je ekologický styl, přírodní barvy a materiály - kůže, juta, provázek, plátno, korek. Takové sandály mají vždy silné postavení a nelze je popírat sezónním způsobem. Lze předpokládat, že mnoho dnešních modelů, skládajících se z tenké kožené podešve a několika popruhů, uvádí barvy připomínající ty, které nosí obyvatelé starověkého Řecka nebo Říma.


Historické modely stále v našich šatních skříních

Šedesátá léta a květinová síla, tj. Kulturní útok dětských květin, přinesl další průlom v historii dámských sandálů. Objevily se pak v mimořádně pohodlné verzi - na ploché, korkové podrážce, pohodlné a příjemné pro chodidla. Dodnes mají v našich šatnících určité místo. Šedesátá léta je také narozením dalšího kultovního dámského sandálu - ve stylu disco, na nádherné platformě, zářící neonovými barvami. Tento poutavý model je stále populární a stále se vrací v různých verzích, dnes si bez sandálů nedokážeme představit život. Nejenže nám poskytují letní pohodlí, ale také přidávají krásu. Vystavují téměř celou nohu a dokážou úžasně štíhlé a prodloužené ženské nohy. A výběr stylů je již tak velký, že si můžeme vybrat sandály pro každou příležitost - nejvšestrannější boty, které člověk vynalezl.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel