Lodičky klasické

Perfektní obuv by měla zdůraznit všechny silné stránky ženy, ale také skrýt i ty nejmenší nedokonalosti. Chcete věnovat pozornost krásným nohám a možná zvýraznit hýždě? Sázejte na klasická lodičky! Budou perfektní nejen pro elegantní večer nebo bláznivou párty, ale také každý den v práci. Lze je přizpůsobit téměř každému oblečení a příležitostem. Ve všech situacích budou lodičky tou správnou volbou.

 

Jaké jsou typy lodiček?

Klínové lodičky, jsou elegance kombinovaná s pohodlím. Ne každá žena si může dovolit nosit boty na vysokém podpatku, i když pouze ze zdravotních důvodů. Výběr klínových podpatků si po dlouhou dobu můžete užívat dokonalého vzhledu bez obav z bolesti nohou. Jejich nošení necítí žádné nepohodlí. Univerzální vzhled znamená, že se hodí jak na šaty, tak na kalhoty. Klinové podpatky způsobí, že se budete cítit žensky za každých okolností. Pokud chcete vyniknout z davu, vyberte ty, které jsou kreativní. Díky tomu nebude ani denní pohled nudný.

Lodičky na plochém podpatku jsou ideální volbou pro ženy, které se necítí sebevědomě v žádné výšce. Vedete rychlý životní styl, žijete ve věčném běhu? Nedostatek podpatku vám to usnadní. V závislosti na barvě a výzdobě lze lodičky na plochém podpatku přizpůsobit každodennímu oblečení i romantickému oblečení. Díky své jednoduchosti zdůrazňují váš nadčasový vkus.

Lodičky na jehlovém podpatku je snem každé malé holčičky. Když vyrostete, ukáže se, že jehlový podpatek není pro každého. Přestože vypadají krásně, ne všechny jsou pohodlné. Jejich hlavní výhodou však zůstává zdůraznění silných stránek ženy. Budou nejen zdůrazňovat štíhlé nohy, ale také zajistí, aby vaše postava vypadala lépe. Díky tomu se budete cítit krásně. Lodičky na jehlovém podpatku, jsou nejženštější obuv na světě. Spousta vzorů a barev vám dává nevyčerpatelné možnosti vytváření nových stylů - jak pro práci, pro rande, tak pro párty.

Lodičky na sloupki jsou stabilnější verzí jehlových. Jsou stále stejně krásné a vysoké, i když zajišťují bezpečnost i během nočních událostí. Lodičky na sloupku je těžší poškodit a vypadají stejně účinně jako lodičky na jehlovém podpatku. Stejně jako jejich předchůdci můžete i tyto lodičky přizpůsobit mnoha stylům. Určitě se vejdou do oblékání jakékoli společnosti a vyvolají obdiv přátel.

 

 

Klasické lodičky pro každou příležitost

Každá žena při vytváření stylů pro individuální příležitosti bere v úvahu něco, bez čehož nebude žádné oblečení plné - boty. Nejklasičtější lodičky mají nízký tří centimetrový podpatek a nejčastěji zaoblenou špičku. Nejoblíbenější jsou lodičky v jemných barvách: béžová, růžová, bílá. Nadčasová barva je samozřejmě černá. Taková obuv se hodí pro každou příležitost - na večer, do práce, na párty.

 

Lodičky na několik centimetrovém vysokém podpatku se špičatými prsty se obvykle používají při oslavách a večírích . Stejně jako vysoké podpatky lze podpatek přizpůsobit libovolnému oblečení. Budou vypadat krásně v kombinaci s dlouhými šaty, krátkou sukní a pevnými džíny.

Lodičky s výřezem nejsou vhodná pro použití nikde. I když se jeví jako dobrý nápad doplňovat styl party, je nepřijatelné nosit takovou pracovní obuv. Obzvláště pokud pracujete v kanceláři nebo v korporaci - správné místo vyžaduje správný dress code.

 

 

Jak vybrat lodičky v číslech?

Nejlepší volbou pro naši páteř jsou boty, jejichž podpatek nepřesahuje 4 cm. Optimální výška podpatku , která stále umožňuje pohodlí, je 9 cm. Ženy, které milují podpatky, se nezastaví v tak nízké výšce. Je však třeba si uvědomit, že ne všechny lodičky se hodí k naší postavě.

Pokud máte komplexy na nohou a myslíte si, že jste vlastníkem masivních lýtek , pak lodičky na klínu nebo sloupku budou perfektním řešením. Pokud jste štíhlá a malá žena, měli byste se rozhodně obléknout vysoké podpatky, které zdůrazní vaši postavu a opticky prodlouží vaše nohy.

Při výběru lodiček věnujte pozornost špičce boty. Bezpečnějším a pohodlnějším řešením pro nohu bude bota se zaoblenou špičkou. Komfort bohužel nejde ruku v ruce se vzhledem.

Prvkem, který se často vyskytuje u lodiče , je dekorativní kotníkové zapínání. Vypadá to elegantně, drží botu na noze, ale je to pro každého? Rozhodně ne! Kotníkové zapínání je pro vysoké ženy. Toto řešení může opticky zkrátit nohu, což nebude příliš příznivé, pokud budeme stále nízko.

 

 

Pohodlné lodičky - jak je najít?

Ačkoli ne všechny lodičky jsou vysoké podpatky , i ty s plochou podrážkou mohou být pro naše nohy nevhodné. V době online nakupování nezapomeňte pokaždé zkontrolovat velikost nabízenou na webu. Na jedné velikosti 39 bude něco jiného než 39 na straně druhé. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že během celonočních tanců nebo v závislosti na dni cyklu mohou chodidla natékat a nebudou tak pohodlné. Proto je velmi důležité - pokud je nemůžeme vyzkoušet - pečlivě zkontrolovat rozměry lodiček.

 

Při nákupu lodiček s vysokými podpatky je třeba si uvědomit, že podpatek vysoký 10 cm nebude pro začátečníky dobrým nápadem. Pamatujete - kolikrát jste viděli ženy, které místo šetrného chůze na podpatkách,, jako by se vyhýbaly kalužím ? Je lepší začít dobrodružství s podpatky z nízkých, širokých podpatků, dostat se do praxe procházky v nich a nevypadat groteskně.

Dalším tipem při výběru lodiček s podpatky může být kotníkové zapínání. Přestože není určen pro každého, poskytuje větší stabilitu chodidla. To může být nutné, když noha během hry vyklouzne z boty nebo se obáváme, že ji během tance ztratíme.

 

Mini, midi, maxi...

Boty by také měly být přizpůsobeny délce šatů. Klasické lodičky a vysoké podpatky jdou perfektně s mini šaty. Musíte si však uvědomit, že nejsou příliš vysoké, protože mohou vytvářet nevzhledné efekty. Midi šaty jde ruku v ruce s každou zvýšenou obuv. Nosit boty na podpatku je vyloučeno. Šaty Maxi vám poskytují úplnou svobodu při výběru obuvi, takže naše představivost může být šílená.

 

Ve své třídě

Klasické lodičky jsou roky nedílnou součástí dámského oblečení. Umožní vám dokončit jakýkoli styl, upoutat pozornost. Díky odpovídajícím lodičkám může naše postava vypadat ještě lépe a každá žena se bude cítit, jako by chodila po oblacích.

 

 

 

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel