Dámské nazouváky

Dámské nazouváky mohli najít tu správnou volbu pro sebe. Dámské nazouváky jsou kultovní nabídkou na léto nebo na nošení doma nebo u bazénu. Tyto boty jsou k dispozici v mnoha variantách a stylech - aby byl náš letní styl barevnější a originální. Nabídka zahrnuje obuv z pryže, plastu, ekologické a přírodní kůže. Sortiment je velmi rozmanitý, což zajišťuje možnost výběru a spokojenosti.


Jaké dámské nazouváky byste si měli vybrat?

Dámské nazouváky jsou návrhem pro ženy všech věkových skupin, ale existují modely, které si častěji vyberou teenageři nebo mladé maminky. Dámy a důchodci středního věku si sami najdou mnoho klasických a elegantních stylů! Nazouváky jsou obuv vhodná pro mnoho letních příležitostí. Odpovídají kalhotám, šatům, šortkám a overálku. Pěkně vyrobená letní obuv skvěle ozdobí naši dobře upravenou nohu a bude nás nutit cítit se elegantní a módní. Je třeba si uvědomit, že při výběru nazouváku věnujte pozornost také jejich funkčnosti. Správně zvolená velikost a délka stélky je opravdu základem! I ty nejkrásnější boty se stanou zbytečnými, když jsou příliš malé. Na co ještě hledat při výběru Nazouváku? Zde je několik tipů.


Dámské nazouváky - materiál

Když chceme koupit žabky pro bazén, je model vyrobený z gumy nebo plastu tou pravou volbou. V případě, že se naše nohy nadměrně potí - zvolte přírodní plastové žabky. Semišovou obuv je obecně obtížnější čistit, proto se jí vyhýbejte, pokud chcete používat boty mimo město. Pokud potřebujeme obuv pro zvláštní příležitosti - vyberte si modely vyrobené z ekologické nebo přírodní kůže, stejně jako modely zdobené pomocí estetického příslušenství.


Dámské nazouváky - pásy

Nazouváky se silnějším popruhem jsou obvykle nejpraktičtější a umožní nám překonat značné vzdálenosti bez rizika odření a ztráty přilnavosti boty k chodidlu. Tenké proužky jsou někdy velmi estetické a jemné, ale věnujte pozornost tomu, aby byly spojovací prvky prakticky uspořádány. Nazouvák by vám měl „přilnout“ k noze.


Vycpávka

Aby byly klapky pohodlné a vaše nohy se cítily pohodlně- věnujme pozornost materiálu. Čím více Měkčí a pohodlnější - čím pohodlnější nazouvák bude. Je však třeba si uvědomit, že v podmínkách, kdy je obuv vystavena kontaktu s vodou, se používá obuv s rychleschnoucí podšívkou a snadno se čistí.


Dámské nazouváky - styl

Podívejme se na to, kam chceme nosit naše nazouváky. Vyplatí se podívat do šatníku a přizpůsobit letní obuv většině našich oděvů. Pokud se obecně oblékneme elegantně - vyberte si trochu stylovější a zdobené nazouváky. Pokud si však vážíme pohodlí a ležérního stylu - najdeme klasičtější nabídku. Nazouváky budou obecně vhodné pro mladší ženy. Naproti tomu klasická černá nebo bílá bude fungovat pro ženy středního věku i pro důchodce! Chcete-li získat obuv, která se hodí pro každou příležitost - vyberte nejtlumější a nejvšestrannější model.


Na co nosit nazouváky?

Nazouváky jsou univerzální letní obuv, která se obvykle snadno shoduje s naším oblečením. Elegantní a ženské modely zdobené květinami a kameny, vypadají skvěle ve společnosti opálených nohou a šortek nebo šatů. V případě standardních klapek - máme k dispozici velmi široký rozsah. Na džíny a legíny klademe klasické žabky. Budou také pracovat ve více sportovních stylech. Žabky bohatě pokryté kožešinou vypadají pěkně na dobře udržovaných nohou, ve společnosti dámských oděvů a doplňků. Klasické kožené modely dokonale ladí se stylizacemi založenými na přírodních materiálech a látkách, jako je prádlo nebo bavlna. Žabky jsou kultovní nabídkou téměř pro všechny oděvy a jejich gumová verze je ideální pro plavecký bazén nebo pláž. Boty na podpatcích, klínech nebo platformách zvýší estetickou hodnotu naší stylizace a způsobí, že se budeme cítit větší. Tyto Nazouváky jsme dali na džíny s otvory, elegantními šaty nebo poněkud stylovějšími kraťasy a košile. Modely s vyššími podpatky dělají nohu štíhlejší a zdůrazňují dobře upravenou nohu!


Jaká je historie nazouváku?

Název této obuvi v Česku rozhodně pochází z charakteristického zvuku, který nazouváky při chůzi vydávají. Je to způsobeno chybějícím popruhem na patě, což způsobuje, že se bota odpojí od nohy a vrátí se do předchozí polohy. První zmínka o nazouvákách na světě pochází z východu a je spojena se současným územím Vietnamu. Taková dámská obuv měla na kožené podrážce připevněné popruhy nebo pásy. Na západě, poprvé slyšeli o nazouvácích kolem 1478. Na východě byly nazouváky symbolem zajetí. Obyvatelé harému Sultanu nosili takovou obuv, aby je mohli rychle sundat, než šlápnou na drahé perské koberce.

Nazouváky byly velmi měkké a vhodné pouze pro vnitřní použití. Jejich konstrukce neumožňovala pohyb po kamenitých silnicích a cestách. V některých kulturách, jako je japonština, začali nosti žabky při vstupu do bytu vyplynulo z tradice a úcty k domovu. Obuv byla navržena s myšlenkou rychlého oblékání. Je zajímavé, že Japonci měli také žabky pouze pro toaletní potřeby. Takové praktiky nebyly na Západě známy. V průběhu let se nazouváky vyráběly také kdekoli na světě a jejich styly a dekorace se také vyvinuly. Nazouváky, i když mohou být opravdu elegantní - nepatří k oficiální obuvi. Měli bychom se tedy vyhnout tomu, aby se na večerní kreace dostávali a odváděli na rafinovanější místa. Elegantní večeře nebo banket v práci je určitě místem, kde bychom měli zvážit zavedení vhodnější a elegantní obuvi.

Nazouváky také nebudou nejlepší nabídkou pro pracovní pohovor nebo obchodní jednání. Svatební párty také patří k příležitosti, kdy žabky nebudou vnímány nejlépe. Jaké nazouváky jsou módní? V současné době existuje móda, která zahrnuje mnoho modelů této obuvi. Jak žabky, tak klasická varianta nazouváku - s popruhem - si užijí neměnnou popularitu. Velmi populární jsou modely s kožešinou a modely z přírodních materiálů. Ženy dychtí po výběru modelů na málo vysokých klínech a modelech s prakticky nasazenými popruhy. Při výběru žabek pro bazén - obvykle volíme modely vyrobené z pryže, plastu nebo lehkých materiálů. Pro každodenní použití často volíme žabky zdobené třásněmi nebo velkými přezkami. Pantofle jsou absolutní nutností každé léto. Obuv tohoto typu lze snadno obléknout a sundat a zároveň je to obuv, která dává chodidlu nejlepší přístup ke vzduchu během horkých dnů! Vyberme si nejuniverzálnější a nejpohodlnější model - abychom si je mohli užívat co nejdéle!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel