Kotníkové boty šněrovací

V této kategorii najdete široký výběr šněrovacích bot. Kotníkové boty šněrovací, zateplené, trekové boty dámské, nebo sněhule a to je pouze jen něco málo z dostupných možností. Tyto boty kombinují funkce, jako je pohodlí, elegance a originalita. Šněrovací boty jsou nenahraditelnou nabídkou pro ženy, které hledají vhodnou obuv na podzim, zimu a brzy na jaře. Nabízená obuv vypadá pěkně, stejně jako poskytuje pohodlí a pohodlí našim nohám.

 

V našem obchodě najdete boty v klasických verzích, stejně jako o něco více nestandardních modelů. Všechny návrhy však poskytnou teplo a pohodlí během zimních procházek nebo na cestě do práce nebo do školy. Stylové sněhule nebo zateplené traperky budou skvělým návrhem pro větší mrazy. Pro elegantnější dámy budou doporučeny šněrovací boty s kožešinou. Taková obuv se perfektně hodí k džínám a zimní bundě, ale také k pleteným šatům a teplému kabátu. Dostupná obuv byla vyrobena z mnoha různých materiálů a byla navržena v mnoha módních stylech. Barvy bot jsou velmi široké, což vám umožní přizpůsobit je co největšímu počtu stylů. Šedé, bílé, béžové, černé nebo hnědé boty - výběr je opravdu široký! Pro fanoušky o něco více originálních řešení jsme pro vás připravili boty vyrobené v moro stylu, materiálu nebo stylizované jako „staromódní “ nebo růžové. Všechny tyto návrhy jsou k dispozici v mnoha velikostech, což umožní všem dámám všech věkových kategorií najít své oblíbené boty!

 

K čemu nosit kotníkové boty a traperky?

 

Taková obuv vypadá dobře ve společnosti klasických kalhot, džínám nebo legínám. Kotníkové boty šněrovací na vysokém podpatku jsou skvělou nabídkou pro vlněné a pletené šaty, stejně jako teplé punčocháče a podzimní a zimní sukně. Traperky jsou obuv, kterou nosíme zejména pro více volných a sportovnějších stylů, ale existují případy, kdy je lze kombinovat s šaty. To, s čím naše boty kombinujeme, závisí hlavně na našem stylu, fantazii a současných módních trendech. 

 

Trekingová obuv je kus oblečení užitečného zejména během zimy a výletů do hor. Tyto boty nám umožní procházet i v nejtěžším terénu a zároveň chránit náš kotník a poskytovat pohodlí našim nohám. Trekové boty jsou také nenahraditelné při výletech po městě, za extrémně zasněženého počasí. Vypadají dobře ve společnosti téměř všech kalhot a klasických zimních bund.

 

S čím nosit sněhule a workery?

 

Tento typ obuvi je také určen lidem hledajícím dobré zimní boty. Sněhule jsou dobrým doplňkem kdžínám, legínám, šaty, stejně jako k punčocháčám a sukním. Tento typ obuvi je extrémně teplý - takže vypadá dobře ve společnosti teplých svetrů, roláků. Sněhové boty jsou obuv obvykle volená mladšími ženami, ale neexistují žádná oficiální věková omezení. Tento typ obuvi je mimořádně praktický kvůli nabízenému teplu a měkké podšívce uvnitř.

 

 

Odkud pocházejí šněrovací boty?

 

Tkaničky, jsou jednoduše pletené, ne příliš silné šńůrky, které se používají v botách, aby jim zabránily sklouznout z nohou. Historie obuvi se šněrováním se datuje do starověké Mezopotámie a sahá až do roku 2000 před naším letopočtem. Starověcí Řekové a Etrusci byli také mezi prvními národy, kteří používali tkaničky. Stejně jako Římané, kteří putovali po Evropě, popularizovali své bohatě zdobené tkaničkovými sandály známými jako „Římani“. Takto je Britové objevili, kteří je začali transformovat a bohatě zdobit. Vytvořili mnoho dalších modelů šněrovacích bot.

 

Ve středověku se v Evropě nosila lněná nebo kožená obuv, která byla připevněna k noze pomocí popruhů. V době alžbětinské byly boty připevněny k nohám pomocí řemínků, přezek a bodců a obuvníci je bohatě zdobili různými kameny a dokonce i šperky.

 

Kolem roku 1790 byly vynalezeny tkaničky podobné těm v dnešní podobě a v botách byly v botách vytvořeny kolem roku 1840 otvory, které je propletly tkaničkami. Ačkoli kotníkové boty šněrovací byla po mnoho let rafinována, neměla obrovskou popularitu až do 20. století, kdy se tyto boty staly módní a velmi populární.

 

Které modely šněrovacích bot vybírají Češki nejčastěji?

 

Jak vidíte, při chůzi ulicemi větších a menších měst české ženy milují sněhule. Tento typ obuvi je velmi oblíbený při nízkých teplotách, kdy se chceme cítit v teple a pohodlí. Sněhule jsou po mnoho let v zimě vždy oblíbeným modelem dám. "Workery" jsou dalším velmi populárním řešením pro zimu. Tento model obuvi často vybírají dámy všech věkových kategorií. Zateplené workery jsou velmi dobrým řešením pro zimní dny, a to i při silném sněžení. Dámy, které ocení o něco větší pohodlí a pohodlí, si často vyberou traperky. Tato obuv je vhodná pro ženy všech věkových skupin a poskytuje jim velké pohodlí. Boty mají často protiskluzovou podrážku, což je velké plus na ledových površích.

 

Na co se zaměřit při výběru bot?

 

Při nákupu krajkové obuvi se ujistěte, že je praktická, pohodlná, ale také módní a hezká. Jak najdete takový kompromis? Je důležité zvolit správnou velikost změřením délky naší nohy. To nám umožní vyhnout se nákupu příliš těsné obuvi. Další věc, kterou je dobré zvážit, je materiál, ze kterého byla obuv vyrobena. Pokud hodně chodíme na mokré zemi - ujistěte se, že boty jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu. Když se však staráme o boty pro vnitřní použití - např. Na pracovišti - můžeme si dovolit více jemných materiálů. Obecně se také snažíme přizpůsobit obuv, kterou kupujeme, zbytku našeho oblečení.

Nezapomeňte, že kotníkové boty šněrovací jsou jedním z nejtradičnějších modelů obuvi pro podzimní a zimní období. Vyberme si model, který vyhovuje našemu stylu - abychom si ho mohli užít dlouho!

12
Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel