Kozačky na platformě

Věděli jste, že pro většinu žen jsou boty prostředkem, kterým vyjadřují svou osobnost? Pravděpodobně jste slyšeli více než jednou, že to jsou boty, které nám hodně říkají. A nejde o jejich čistotu nebo úroveň lesku - styl je důležitější. Každý den měníme obuv, můžeme ukázat různé tváře a odhalit jinou část naší postavy. Stačí se podívat na ženy - při pohledu na boty na nohou dokážete posoudit, zda právě opustila práci v kanceláři, nebo možná je příznivcem sportovního životního stylu. A co víc, pokud ji dobře znáte, poznáte její náladu v daný den. Není divu, že my ženy milujeme nejen nosit, ale také nakupovat boty. A co další dávka inspirace? Podzimní a zimní sezóna je bezpochyby nejlepší doba pro boty. Fungují dobře s šaty a sukně i s kalhotami. To znamená, že jsou skvělým doplňkem k elegantním a neformálním stylům. V současné době existuje na trhu mnoho modelů, které se liší nejen délkou a materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, ale také barvou, typem podpatků a dokonce i podrážkami. V této kategorii představujeme nadčasové kozačky na platformě, díky které se každá žena bude cítit sexy a velmi ženská. 


Dlouhé kozačky s působivou platformou - hit sezóny podzim / zima

 Tyto typy bot jsou velmi pohodlné, a proto si užívají neochvějnou popularitu mezi milovníky dobrého stylu. Dokonale pokrývají všechny nedokonalosti a navíc umožňují, aby nohy vypadaly mnohem lépe než v případě běžných bot. Z čeho to plyne? Malá plošina jemně zvedá nohu a materiál kolen dokonale opticky prodlužuje nohy. V kombinaci s krátkou módní sukní můžeme získat efekt wow. Kromě toho, platformové boty pěkně modelují tělo a vypadají štíhlejší. Punčocháče, legíny, kalhoty, sukně a šaty - každý z těchto prvků vypadá mnohem atraktivnější po nasazení efektivních a pohodlných bot.


KOZAČKY - BOTY PRO ELEGANTNOST

Tento typ dámské kozačky se hodí pro elegantní stylizace. Obchodní jednání, ve kterém chcete vypadat profesionálně a módně ve stejnou dobu, nebo večeře se svou blízkou, kde si obléknete sexy eleganci - všude budou boty perfektním doplňkem oblečení. Pokud si chcete obléknout šaty, vyberte model, který sahá zhruba ke kolenu. Ponecháním malé mezery mezi materiálem a botou zdůrazníte štíhlé nohy a opticky je prodloužíte. Rovněž stojí za to vybrat si o něco více zastavěný vrchol stvoření, který vám umožní soustředit veškerou vaši pozornost na velkolepou spodní část. Skvělým návrhem v tomto případě jsou podzimní dresy s rolákem. Golf je v této sezóně zvláště módní a lehce tlustší materiál vás ochrání před nepříjemným chladem. Pamatujte, že dobrý styl je takový, který vám poskytuje plné pohodlí a neomezuje pohyb. Tato kombinace splňuje obě tyto podmínky a navíc působí mimořádným dojmem. Bojíte se, že tím, že kozačky na platformě nasadíte boty na krátkou sukni, budete vypadat nevhodně? Vše je věcí správně vybraných barev a stylů. Pokud se chystáte na formální setkání, vyberte tlumené barvy a obuv v klasickém, černém nebo hnědém vydání. Krycí punčocháče budou také dobrým řešením a mírně zjemní styling. Díky této kombinaci budete vypadat elegantně, ale zároveň se nebudete vyděsit vulgárností. Nabízíme boty z ekologické kůže, které se dokonale přizpůsobí tvaru nohy a zároveň vypadají velmi stylově. Tyto typy modelů skvěle doplňují klasické oblečení - obchodní i datovací. 


NEFORMALNÍ BOTY

Mnoho žen se bojí kombinovat vysoké kozačky s džínami nebo dlouhými kalhotami vyrobenými z jiných druhů materiálu. Ukazuje se však, že dobře zvolená obuv vypadá v obou případech skvěle. Nezapomeňte, že materiály příjemné na dotek jsou nejlepší pro podzimní chladné počasí. V případě obuvi se pro tuto dobu nejčastěji volí semiš - je příjemný na dotek a na noze vypadá velmi pěkně. Kromě toho je teplo a pokud jej správně napustíte, můžete jej s jistotou použít i během podzimního plyšu. Nic vám nebrání v nošení tohoto typu bot s dlouhými „slimfit“ kalhotami. Bojíte se, že styling nebude efektivní? Nic nemůže být špatnější. Stačí si na ně dát nadměrný svetr v typické podzimní barvě (hnědé, žluté a červené jsou horké každou sezónu) a celý si výrazně diverzifikujete. Pro mírně chladnější dny zvolte kabát nebo kůži, krátkou bundu. Takové kombinace nejsou nikdy nudné! A navíc, na tak utlumeném pozadí, jako je džínovina, budou kozačky na platformě v odvážných barvách vypadat skvěle.


Platformové boty jako doplněk rockového stylu? Samozřejmě!

 Hledáte příležitost vyjádřit se prostřednictvím oblečení? Chcete doplnit své rockové styly o módní boty na podzim nebo na zimu? V obou případech budou vysoké vysoké boty perfektním řešením. Můžete je kombinovat jak s kalhotami, tak sukní - pokaždé, když efekt bude ohromující. Nebojte se kombinovat, kontrolovat, testovat. Nezapomeňte však přehánět množství doplňků a barev. Pokud nechcete vypadat kýčovitě, rozhodněte se pro jedno téma a držte se ho. Nic násilím - tyto boty mají být vaší vitrínou a ne ukázkou bot. Stylové boty byly absolutním hitem po několik sezón. Jejich jevem je nepochybně, že kombinují nenápadnou eleganci a pohodlí. Když si oblékáte tento typ obuvi, nemusíte se příliš starat o poutavé doplňky - kozačky na platformě odvedou dobrou práci a dodají postavě celý styl. Kromě toho působí skvěle vizuálně a zdůrazňují silné stránky každé nohy. Když si je obléknete, nemusíte se ptát, jestli budete dostatečně teplo. Když se rozhodnete pro model vyrobený ze semišové nebo ekologické kůže, máte jistotu, že vám zahřejí nohu a správná impregnace zajistí jejich vodotěsnost.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
pixel