Dámské kozačky

V této kategorii najdete širokou škálu dámských bot, které budou fungovat v zimě a na konci podzimu. Nabízená obuv byla vytvořena pro dámy, které si cení elegance a pohodlí. Široký výběr materiálů, z nichž byly vytvořeny nabízené dámské boty, poskytuje příležitost hledat model, který bude 100% vyhovovat i těm nejnáročnějším vkusům. Boty jsou velmi praktickou obuví, která zajistí pohodlí v chladných dnech, aniž bychom se museli vzdát stylového a módního vzhledu. Taková promyšlená řešení zajistí, že žádný zimní nebo podzimní styl nezůstane bez povšimnutí. Dámské boty jsou vhodným řešením pro ženy, které se chtějí cítit pohodlně a v teple i v nejchladnějších dnech v roce. Zimní obuv většinu nohy zahřívají a chrání ji před sněhem a vlhkostí. Tato část garderóby se používá již mnoho let a těší se nekonečné popularitě, a to vše díky estetickému vzhledu a mnoha praktickým prvkům. Zimní obuv je důležitým tématem, protože kromě pohodlí má mnoho dalších funkcí. Věnujme tedy určitou pozornost nalezení správného modelu pro nás.

K čemu nosit dámské kozačky?

Dámské kozačky lze nosit téměř ve všemu. Jedná se o boty , které budou pasovat s džíny a zimní bundou, kabátem, sukní nebo vlněnými šaty. Boty jsou klasickou nabídkou pro všechny styly, ale stojí za to přemýšlet o tom, jaké oděvy jsou v našem šatníku, abychom si vybrali obuv, která je s naším stylem nejvíce integrovaná. K šatům budou vhodné kozačky na vysokém podpatku nebo klínu to vše bude perfektní. Pokud hledáte zimní boty pro každodenní výlety do školy nebo do práce - stojí za to přemýšlet o koupi mušketýrů na plochém podpatku nebo jiných pohodlných bot na silnějším klínu, který ochrání naši nohu před chladem. Mušketýrky jsou ideální ke klasickým džínům, legínům, stejně jako k tunikám a šatům. K dlouhému svetru a leginám vypadají mušketýrky skvěle, zeštíhlují nohy a vypadají velmi elegantně. Vysoké kozačky jsou ideální pro zvláštní příležitosti nebo velmi chladné dny. Ažurové kozačky, v mírně lehčím vydání, budou ideálním řešením pro brzké podzimní stylizace k jednoduchým šatům nebo košilím. Mírně těžší modely kozaček budou vhodné pro ženy, které ocení originalitu a nebojí se dokončí styl v poněkud více rockovém stylu. Černé boty budou fungovat prakticky kdekoli, zatímco více originálních barev je nejčastěji vyhrazeno pro méně oficiální místa a více fantastických stylizací a osobnosti.


Pár slov o historii dámských kozaček

Vzhledem k jiným druhům obuvi mají boty poměrně krátkou historii a sahají až do osmnáctého století a mají trochu vojenské počátky. Samotné slovo „kozak“ pochází z Turecka a znamenalo strážného nebo strážce. Není divu, že obuv určená pro vojenské použití byla obuv s dlouhým svrškem. Chránili nohu před zraněním a dávali vojákovi vážnost a respekt. Dámské boty se objevily až v 60. letech 20. století a jejich popularita se postupně zvyšovala, a to i přesto, že horní část byla velmi kontroverzní. Staré zvyky požadovaly, aby žena zakrývala kotník, ale příliš dlouhá obuv přes koleno byla považována za příliš vzdorovitou. Přesto byly boty použity např. Při lovu, což usnadnilo pohyb ve velmi obtížném terénu. Boty získaly skutečnou popularitu v 90. letech dvacátého století, kdy na nich návrháři začali vytvářet skutečné variace. V průběhu let se boty staly přirozeným typem obuvi na celém světě, která chrání vaši nohu v zimě a dodává vašim oblíbeným stylům styl a eleganci.


Na co se zaměřit při výběru dámských kozaček?

Při výběru zimní obuvi se ujistěte, že je co nejvíce praktická a vhodná pro mnoho příležitostí. Při nákupu bot se zamyslíme nad tím, jak žijeme a kam jdeme nejčastěji. To nám umožní vybrat nejvhodnější obuv, která bude fungovat při mnoha různých příležitostech. V období podzim-zima, kdy začíná první mráz, se vyplatí věnovat pozornost tloušťce podrážky, která má klíčový dopad na přenos chladu na naši nohu. Důležitým prvkem je také používání obuvi přizpůsobené tomuto počasí během období sněhu a vlhkosti. V takových podmínkách je vhodné používat kožené nebo eko kožené boty, které se nejlépe hodí k udržení jejich dobré kvality po dlouhou dobu. Pokud vám záleží na botách, které budou použity i při vyšších teplotách, například jako doplněk k podzimním outfitům na začátku podzimu - měli byste se rozhodnout pro ažurové boty nebo z tenčího materiálu. Tyto oděvní doplňky budou fungovat i koncem jara nebo začátkem podzimu.


Trend podzim / zima  - nejoblíbenější modely dámských bot

Mezi nejoblíbenější modely této zimní obuvi patří mimo jiné: oficírky,mušketýrky, kovbojské boty, semišové boty a dámské kozačky. Každý z těchto typů je vhodný pro konkrétní příležitosti a umožňuje nám odrážet naši osobnost a vkus. Muškterýrky mají tenký tvar a opravdu dlouhý svršek. Horní část je obvykle otočena ven. Tento typ obuvi byl někdy inspirován Louisem XVIII, když ho nosili francouzští mušketýři. Tento typ obuvi se podobá kozačkám, je však na svršku více pomačkaný a nemá žádné zapínání. Takže se jedná o „nasazovací“ boty. Kovbojky, to je obuv s vyříznutými svršky. Taková obuv dokonale ladí k džínům a volnými košilemi nebo šaty. Často mají nízké podpatky. Tento typ obuvi je spojen s divokým západem a často má další třásně nebo jiné dekorace. Klasické boty jsou boty s prodlouženým svrškem. Někdy mají podpatek nebo jsou na klínu. Tato verze bot v zimní verzi je obvykle izolovaná uvnitř.


Tipy jak se starat o dámské kozačky

Při nákupu bot se vyplatí udržovat je v dobrém stavu tak dlouho, jak je to možné. Za tímto účelem je vhodné je chránit vhodnými spreji nebo krémovými impregnačními prostředky. Takové přípravky prodlužují životnost obuvi a činí ji tak bezvadnou. V případě semišových bot je správným krokem impregnace boty postřikem, který zabrání vniknutí vlhkosti do boty a zachová její dokonalý vzhled na vnější straně. Mnoho z populárních názorů ohledně skladování bot říká, že aby se zabránilo nevzhledným ohybům na svršku, je dobré upevnit horní část bot kolíčkem na oblečení. Takto uložená obuv udrží pěkný a elegantní střih déle. Pokud jde o tradiční péči o zimní obuv, je třeba zmínit použití leštidel a olejů na obuv pro ochranu obuvi. Zveme vás k nákupu!

12
Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel