Kotníkové boty nazouvací

Kotníkové boty nazouvací, nebo jednoduše krátké boty dosahující mírně nad kotník, s mírným charakterem pásnkých bot se staly absolutním hitem v posledních několika sezónách, pokud jde o klasické a velmi univerzální trendy ve světě dámské módy. Když se konec léta blíží a ve vzduchu cítíte vánek melancholie ohlašující blížící se podzim, objeví se na pultech obchodů a můžete je dostat téměř v každém možném rohu. To samozřejmě není překvapivé, protože tento typ obuvi se dlouhodobě těší velkému zájmu mezi milovníky bez námahy elegance i nadšenci dobrého stylu. Když jdeme ven na ostré, slunečné říjnové ráno, všimneme si hodně dívek a dám, které putují po ulicích měst v městech v pérkách v různých barvách (od tmavších až po výraznější ), vzory nebo mírně odvážnějšími řezy. Můžeme bezpečně říci, že každá žena by měla mít ve skříni alespoň jeden pár, protože skvěle fungují jako doplněk mnoha typů stylů. 

 

Jak to všechno začalo, nebo krátký příběh kotníkové boty nazouvací

Kotníkové boty nazouvací také někdy fungují pod dvěma dalšími jmény, jmenovitě „rollingstonki“ a „beatlesówki“. Genéza obou slov je, jak můžete snadno uhodnout, spojena se skutečností, že členové kdysi nejpopulárnějších rockových kapel - The Rolling Stones a The Beatles, byli dychtiví nosit tento typ obuvi. Historie obuvi, kterou jsme milovali dodnes, sahá až do mnohem dřívějších dob. Ve druhé polovině devatenáctého století byly boty dominantním typem obuvi, kterou nosí většina společnosti. Vzhledem k tomu, že z dlouhodobého hlediska se ukázalo, že jsou v kontextu každodenního používání docela nepraktické, začali hledat řešení, které by bylo funkčnější. Tehdy soudní obuvník královny Velké Británie - Victoria navrhl model nízkých bot s elastikami našitými na obou stranách svršku. Ukázalo se, že jsou tak pohodlné, že se začaly používat hlavně při jízdě na koni. Kotníkové boty nazouvací získaly největší popularitu v 60. letech v Londýně, které bylo tehdy považováno za město, které bylo jakýmsi určujícím prvkem současných módních trendů. Britská mládež, charakterizovaná extravagantním a neobyčejným stylem oblékání, také přispěla ke zvýšení zájmu o tento typ obuvi. Během tohoto období se kotníkové boty nazouvací a staly oblíbeným prvkem šatníku výše zmíněných anglických hudebních hvězd, které je často nosily například v kombinaci s obleky. 

 

Jaké typy kotníkové boty jsou k dispozici?

Nejcennějšími rysy v případě bot Jodhpur jsou jejich jednoduchost a minimalismus. Přesto dnes návrháři překračují tradiční koncepty a využívají svou kreativitu, hrají s konvencemi, vytvářejí stále více originálních verzí. Výběr bot je opravdu obrovský, takže aniž bychom museli hledat perfektního páru zvlášť velké úsilí, můžeme je snadno najít v mnoha barevných variantách a odstínech. Nejběžnější barvou bude určitě černá, tj. Nesporná klasika žánru a co nejuniverzálnější verze, která doslova odpovídá všem. Ihned za černou je povinná podzimní barva, tj. Hnědá, zatímco v jeho případě už můžeme mluvit o alespoň několika odstínech, které se od sebe obvykle liší několika tóny. Kromě toho boty Jodhpur v nadčasové šedé, béžové, fialové, červené víno, lahvové zelené a hluboké granátové jablko získaly mnoho příznivců. Ženy, které jsou statečnější a nebojí se experimentů, mohou dosáhnout lesklého zlata nebo stříbra, jakož i různých výtisků.Hladce přecházející k tématu návrhů jsou nejoblíbenější dva druhy zvířecích motivů. Dámy často volí boty, které napodobují hadí kůži, klasický leopardí vzor, tygří pruhy nebo například zebry. Někdy existují i ​​květinové motivy nebo inspirované geometrickými figurami. Obecně si představujeme nejběžnější kotníkové boty nazouvací, které máme na mysli kotníkové boty, na ploché a relativně tenké podrážce, s výjimkou gumových vložek po stranách bez jakýchkoli dalších ozdob. Ve skutečnosti takový popis odpovídá některým nebo možná i většině párů, které jsou na trhu aktuálně k dispozici, ale následující myšlenky módních návrhářů samozřejmě vstoupí v platnost téměř okamžitě, takže tradiční vzory se postupně rozbijí. Hovoříme zde mimo jiné o různých tloušťkách podešví (někdy i platformách), vyšších sloupcích nebo nižších a širších podpatcích ve tvaru čtverce nebo obdélníku, což dává spony nebo zipy na skalní drápy, jakož i cvočky, řetězy, prošívání nebo velké spony.Pokud jde o materiál, ze kterého je obuv vyrobena, můžeme si vybrat mezi přírodní kůží nebo eko kůží (lakovanou nebo nenatřenou) nebo semišovou nebo imitační úpravou. 

 

Jak nosit kotníkové boty?

Kotníkové boty nazouvací jsou obvykle typickou obuví, která se nosí na podzim a brzy na jaře, takže styly, které pro ně obvykle vybíráme, lze popsat jako stojící na hranici mezi letem a zimou. Kotníkové boty budou vyhovovat každé ženě, zejména když je vybereme v souladu se stylem, s nímž se nejvíce ztotožňujeme - takže jsou jakýmsi odrazem naší osobnosti. Jedná se o boty, které jsou vhodné pro mnoho různých příležitostí, ale pamatujte, že velmi důležitou roli v tomto případě hrají jak jejich typ, tak oblečení, které si s nimi vybereme. Nejjednodušší modely v klasických barvách, vyrobené například ze semišu, budou skvělé v každodenním používání a budou vypadat dobře s příležitostnými, ale módními outfity. Stojí za to je obléknout k džínám v chladném indigo odstínu a hrubý svetr s volným stylem nadměrné velikosti, který doplňuje celek jednoduchou, ale docela podstatnou taškou, která odpovídá barvě ostatních prvků. Dobrým nápadem pro jednoduchý styl s jemnou kombinaci černé, kožené boty zdobené několika přezkami s černými přesky a ramonesovou bundou nebo tričko s potiskem v podobném klimatu. Pokud se však chcete zaměřit na eleganci, měli byste zvážit výběr obuvi z černé, lakované kůže, která v kombinaci s materiálem a sněhově bílou košili a originální kostkovaná bunda v odstínech béžové nebo šedé vytvoří perfektní stylizaci, v níž můžeme s jistotou jít do práce, stejně jako pro důležité obchodní jednání.Kotníkové boty nazouvací jsou ideálním řešením pro ženy všech věkových skupin a díky správnému přizpůsobení zbývajících prvků šatníku jsme schopni vytvořit módní oblečení, které bude fungovat téměř v každé situaci.

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel