Dámské trekové boty

Moderní móda není schopná sledovat pohodlí obuví. Čím dál víc mladých moderních žen je inspirováno původním stylem profesionálních modelek a modelů, kteří si nesmí stěžovat, a udělat si super pohodlí. Kdysi, sportovní boty které były ideální pro nohy, były považovány za neelegantní, ale i tak si je rádi obujeme, kdy se vzdáme naších oblíbených bot. Módní stylování předpokládá kombinaci volných, někdy extravagantních oděvů a sportovních bot, které nejen dobře vypadají, ale také chrání nohu majitele před možným úrazem, a kromě toho dává bezpečnost pod nohama! Co se týče způsobu nošení turistické obuvi na modní způsob, doporučujeme níže.


Trekingové boty – módní hit!

Turistická obuv je spojena hlavně s proměnlivým počasím. Na tom není nic divného! Turistické boty použiváme především na horských stezkách u turistů, kteří se neustále pohybují po nerovném, kluzkém terénu. Pro jistou dobu to není nic zvlaštního – turisté se nacházejí na společné cestě! Žádná z žen nemá ráda mokré ponožky, zmrzlé nohy, nechtěné zatečení do bot, nebo odlepující se podrážky. Nepříznivé povětrnostní podmínky a sůl, které jsou v zimě na denním pořádku, kdy zasněžené chodníky a cesty jsou ošetřeny posypovou solí, v těchto případech také dochází k poničení materiálu. Jinými slovy, standardní boty se velmi rychle poničí! Kromě toho jsou jediné z dámské obuvi často špatně profilované podrážky a nemá žádnou zátěž, takže nejsou těžké. A kvůli toho zmíňujeme že ženy jsou v zimě aktivní. V této situaci je nutné investovat do něčeho kvalitnějšího než levné dva páry levných bot ze supermarketu. Něco pohodlného, teplého, ale módního... Staré stereotypy, prezentuji ženu jako sympatickou dámu, spíše než vzdálenou cestu a ze sportu postupně putuje k nechtěnosti. Naštěstí to není pravda, že oblečení pro ženy musí být hezké a kvalitní! Ženský oblek, musí vzbudit nejen vizuální sympatii, ale i mnoha výhod, které by ženě umožnily být aktivní! Na túře můžete behat, skákat ale i se lehce procházet.


Trekingové boty - jak je nosit?

I přes zevnějšek vám mohou turistické boty dávat charakter a důvěru! Ale nejvíc záleží na tom, jak je nosíte. Víte, že zateplené, zimní legíny , termoprádlo, sportovní bundu a dámské trekingové boty ve městě nebudou dobře prezentovány. Takový outfit je úžasný pouze v horách, nikde jinde! Můžete si však s jistotou vzít své oblíbené džíny, bundu boyfriend nebo teplý chlupatý svetr a delší bundu s kožešinovou kapucí. Tenhle styl je nejmódnější! Použijete-li takovou kombinaci, prezentujete se jako elegantní žena, a navíc celý tento styl ti sníží věk Trekingové dámské boty nejsou stylizované jenom na sport! Nemusíte se rozhodovat jestli si koupíte červené boty s černými tkaničkami, které se opravdu hodí pro vyčerpávájící cestu a zašpiněný terén kolem Vás. Nové sportovní boty jsou dostupné v tisících variantách! Myšlením žen, je takové, že by nejlépe chtěli krásné trekingové boty na styl adidasek, zateplené v módních a pastelových barvách. Pasují ke všemu! Směle se hodí k džínům, a oblíbené bundě!

Trekingové sportovní boty jsou oceňovány značnou lehkostí nošení! Vysoké okraje, a zodpovědně lisovaný vzor na podrážce, dobrá kvalita materiálu, zajištuje to, že se do boty nedostane voda. Pevný ale také vzdušný materiál zajistí 100% komfortu, a nohy nebudou tak vystavené nežádánou plísni. Tyto boty můžeš použít ke kalhotům v tmavých barvách ale také k džínům, ke sportovní bundě, k dámské košili s dlouhým růkávem, nejlépe v těch stejných barvách jako jsou boty.

Trekingové boty ve stylu „black” se krásně budou prezentovat na nohou tvrdé, rockově stylové ženě! Určitě víte, že tyto dámské trekingové boty jsou možné upravit tak, aby pasovali do celého vašeho stylu! Černé kalhoty, s masivním řetízkem, kapsami, knoflíky, cvoky, a do toho červeno černá bunda, která je nejlepší větrná. Super bude sedět! Přidej do bot červené tkaničky, a staneš se opravdovou punkerkou!

Zateplené trekingové boty se svobodným vzorem, ideálně vystihuje tvojí kreativitu, když k nim přidáš barevné oblečení. Gesto ve vánočních vzorech v zimě dělá na ulicích poprask. Do toho barevná bunda, s komickým motivem, volná, sportovní bunda, ve stejné barvě jako boty! Ideální pro bláznivé mladé ženy!Můžete je získat jak v barvě pleti, tak v tisících dalších barev! Jsou, pohodlné, vzdušné. Kožíšek uvnitř dodáva charakter. Ty boty si vezmeš doslova ke všemu! A nejoriginálnější prezentace jsou pastelové trekingové boty v kombinaci s pastelovou bundou, kalhotami, kšiltovkou, ale nejlépe všechno ve stejné barvě. Pastelová růžová a pastelová zeleň – Jak krásné!


Dámské trekingové boty - kdy koupit?

Pokud vám, stejně jako mně, nesnesete zimu, velmi rychle Vám mrznou nohy, máte pocit, že jste originální člověk který rychle zničí obuv, nelíbí se vám zdeformovaná podrážka a zfalšovaný materiál, měli by jste je vyzkoušet. Ženské trekingové boty jsou nad vaší sílu a pohodlí. Odvedou skvělou práci, nejen v teréně, ale i na ulici. Pokud stejně jako já běžíte ráno na autobus, cesta k vašemu oblíbenému místu vede lesem, nebo jste prostě často na místě, kde je terén nerovný, nic nebude fungovat lépe! Tréninkové boty jsou obecně vybaveny speciálním oběhovým termo materiálem, díky kterému se "nelepí" na nohy, vůně vašich nohou zůstává nezměněna!Dnešní tréninkové boty nejsou jen vymožeností, ale také jedinečným stylem, nápadem pro sebe a také pyšným výrazem. Z finančního hlediska jsou cenově dostupné Standardní dámské zimní boty stojí obvykle 600kč-1800kč. Jsou pěkné, ale... jsou to nekvalitní boty, které se odlupují, Podrážka se vám začne uvolňovat od konstrukce, a zase budou mokré. Takové vady nemají dámské trekingové boty. Dalo by se říct, že jsou pravý opak! I když si kupujete boty v jasných barvách, víte, že je jednodušší se o ně starat, než jiné zimní boty Je to trek, který je odolný vůči oděru, a různých škrábanců. Cena se pohybuje mezi 650Kč-5500kč v závislosti na modelu, který hledáte, a oblast, ve které chcete chodit!


Dámské trekingové boty versus elegantní boty?

Co byste si vybrali? Osobně přihlížím spíše k dámským trekingovým botám! Věřím, že ženy jsou s nimi velmi spokojené. Jsou při každém kroku pevné, majestátní, tvrdé, a to je 100% ženských moderních modelů! Můžete si snadno vytvořit svůj obrázek – miluješ eleganci –vyberte si trekingové boty z pravé kůže; koneckonců si zakupte raději černé jestli jste fanouškem rockobé hudby; rádi vypadáte jako dámy? Tak si pořiď pastelové nebo trekingové boty se vzory – . Možná jsi sportovkyně, parašutistka? Musíte si vybrat dámské trekingové boty s pevnou konstrunkcí a pořádným vzorem!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel