Kozačky nad kolena

Vždy se říkalo, že každá žena by měla mít ve svém šatníku klasické „malé černé šaty“. Upravíme toto tvrzení a řekneme, že každá žena by měla mít ve svém šatníku „malé černé“ a mušketýrky! Mušketýrky jsou kozačky, které budou ideálním prvkem téměř jakéhokoli stylu podzim-zima. Největší výhodou mušketýrek je jejich univerzálnost a nadčasovost. Lze je kombinovat s mnoha oděvy. Hodí se na každý den, jednoduché styly a jako doplněk k elegantní minisukni, který přidá styling . Který model mušketýrek bude dokonalý? Jsou chrániče kolen vyhrazeny pouze pro modely s dlouhýma nohama? Poznejte naši radu!


Mušketýrky - jsou pro každého?

Ano! Neexistuje žádná osoba, pro kterou budou mušketýrky nesprávnou volbou, pokud při nákupu věnujete pozornost několika aspektům. Mnoho lidí věří, že mušketýrky jsou vyhrazeny pouze pro vysoké ženy s „nohama do nebe“. O tom, zda naše nohy budou vypadat atraktivní v tomto typu obuvi, je určeno šířkou svršku k našim lýtkám a stehnám. Dámy s tvarovanějšími a postavenějšími nohama by si měly zvolit model s volnějším svrškem, aby se zabránilo přílišnému přilepení materiálu na okraji těla a tím i tvorbě vrásek kůže. Na druhé straně by lidé se štíhlou nohou měli zajistit, aby naše stehenní boty byly ideálně vhodné pro celou nohu, aby se dále neohloubil účinek tenkých nohou. Dámy s nízkou postavou mohou myslet na model s poněkud vyšší patou. V závislosti na typu stylizace, kterou chceme nosit, můžeme vyzkoušet jiný typ paty. Dlouhý, tenký podpatek bude skvělým řešením pro večerní výlety. Stabilní, tlustší pata (sloupový typ) je ideální pro každodenní běh městem díky většímu pohodlí při nošení.


Trend podzim / zima - jaký materiál si vybrat?

 Kromě čistě estetických úvah musí být klienti při výběru materiálu našich vysněných bot dobře vedeni svého účelu. Pokud víme, že boty, které nám budou sloužit každý den, nejlepším řešením bude volba modelu z přírodní kůže. Klasická, hladká kůže nebo nubuk bude ideální volbou nejen díky své všestrannosti, ale praktičnosti, protože nejlépe funguje při podzimní procházce za deštivého počasí nebo při procházení sněhovými závěsy. Materiály jako velurová nebo semišová kůže bude ideální pro příležitostné vycházky nebo slunečné a deštivé počasí.


Mušketýrky v každodenním stylu

Mušketýrky jsou obuv, která bude perfektně fungovat v našem každodenním vzhledu. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení to není model vyhrazený pouze pro statečné a výstřední ženy. Boty přes koleno budou vypadat velmi dobře s mikinou nebo nadměrným svetrem a hrubými punčochami. Můžete je oblékat do práce nebo na zkoušku v klasické bílé kostkované košili a sukni. Mušketýrky se dobře hodí také k klasickým tmavým džínám nebo vlněnému oblečení. Mušketýrky jsou perfektním doplňkem rockového vzhledu. Černé, hladké mušketýrky se skvěle kombinují s opotřebovanými džíny a tričko s logem vaší oblíbené rockové kapely. Vše, co potřebujete, je kostkovaná flanelová košile nebo kožená bunda v chladnějších dnech. Boty přes koleno jsou tak univerzální obuv, že opravdu půjdou se vším, takže bychom se neměli bát experimentovat s naším obrazem.


Mušketýrky v původním vydání

Mušketýrky jsou perfektním partnerem pro šaty na večer, ven, do klubu nebo na rande. Mušketýrky budou perfektním doplňkem vzplanulých, vzdušných šatů, s nimiž vytvoří velmi ženský a na druhé straně dívčí a romantický vzhled. Ve spojení s přilehlými jednoduchými šaty s trojúhelníkovým výstřihem se jedná o klasickou, ale velmi odvážnou stylizaci, která jistě zaujme oko více než jedné osoby! 


Jakou barvu a strukturu byste si měli vybrat?

Při výběru barvy a textury našich mušketýrek se můžeme řídit různými kritérii. Pokud hledáme boty, které se nosí každý den, měli bychom se zaměřit na nejuniverzálnější a klasické barvy, které budou odpovídat co nejvíce stylům. Černá, šedá a béžová jsou barvy, které nikdy nevymizí z módy a budou odpovídat téměř čemukoli. Je to totéž u kůže a semiše, které jsou nadčasovým materiálem. Zajímavou volbou budou boty v barvě zelené, vínové nebo medově hnědé, tj. V typickém podzimním podnebí. Boty však nemusí být doplňkem naší stylizace a jejím hlavním prvkem. Můžeme si hrát s barvou a zvolit si intenzitu

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel