Trapery dámské

Dámské trapery jsou boty, které dlouho dobývaly ulice. Vzor zachycený z pánské módy získal srdce milionů žen především díky svému pohodlí. Přestože byly původně určeny pro dělníky díky charakteristickému svršku umožňujícímu velmi dobrou stabilizaci chodidel, dnes jsou jedním ze základních prvků šatníku naší ženy. Šněrovací obuv na ploché podrážce, která skvěle funguje jak v sportovnější, tak i jemné a elegantní. Je to perfektní volba pro ty, kteří kromě vypadání skvěle hledají také pohodlí a stabilitu. Jejich solidní výkon navíc umožňuje používání obuvi po mnoho let bez ohledu na měnící se povětrnostní podmínky. Tento typ obuvi je kombinací módy a funkčnosti. Díky tomu jsou dámské trapery ideální investicí pro podzimní a zimní období, které by mělo být v šatníku každé ženy jako „musí have"

 

Proč máme rádi traperky?

Přestože turistické boty jsou boty, které byly kdysi spojovány pouze s pracovní obuví nebo turistikou v horách, dnes tvoří základ našich šatníků. Přizpůsobili se příležitostným stylům, takže už několik let nevyšli z módy. Izolované jsou skvělou alternativou k botám. Lidé bez dodatečné izolace však mohou být úspěšně použity v jarních a podzimních stylizacích. Nejdůležitější je, že nabízejí skvělé pohodlí, takže s ohledem na jejich funkčnost stojí za to investovat do tohoto typu obuvi, protože nám to určitě bude sloužit po mnoho let a při různých příležitostech. Proč je milujeme? Především pro pohodlí! Stabilní bota na ploché podrážce, která umožňuje chůzi v extrémních podmínkách. Za druhé, pro univerzálnost. Nesčetné množství stylů, které můžeme vytvořit pouze s tímto typem obuvi, nás nutí zamilovat se do této módy. Nejenže můžeme nosit turistické boty téměř od září do dubna, jsou také skvělé pro práci, ale také pro procházku městem nebo výlet do hor. Neizolovaná verze může být použita také v létě, protože na letních festivalech stále častěji vybíráme traperky. Pevně ​​drží nohu, umožní vám pohodlně podniknout obrovské množství kroků mezi festivalovými jevišti a správně stylizované šortky mohou vytvořit velmi zajímavý módní vzhled. Zatřetí, rozmanitost. Přímý střih této boty umožňuje jejím tvůrcům míchat různé vzory a barvy. Někdy i jednoduchá změna tkaniček z těchto klasických na saténové stuhy způsobuje, že boty získají originalitu. Teplo, trvanlivost, pohodlí a možnost skvělého stylu z nás dělají lásku lovce.

 

Různé vzory a barvy pro každého

Nabízíme velmi široký výběr různých traperů. Mezi modely, které navrhujeme, najdou ženy, které milují jednoduchost a klasiku, i ženy, které potřebují něco nestandardního, něco pro sebe. Pokud se zaměřujete na nadčasovost, doporučujeme trapery v neutrálních barvách, jako je černá, šedá nebo béžová, a také nejoblíbenější trapery v hořčicové barvě, které spojujeme s originálem představeným společností Timberland. Hodí se pro většinu stylů, takže se nemusíte divit, s čím je spojit. Nákup obuvi v těchto barvách nám zaručuje nespočet stylů a jistotu, že budou skvěle fungovat s trendy z různých ročních období. Dámské trapery v těchto barvách už léta nevyšly z módy a my je určitě dlouho pozorujeme na ulicích, protože se jedná o kombinaci pohodlí a skvělého vzhledu. Pro lidi, kteří hledají něco velmi originálního, máme lovce v neobvyklých intenzivních barvách. Neonově růžové, jemné bílé nebo tmavě červené. Takové barevné kombinace vám umožní hrát s módou a vytvářet stylizace, které zůstanou v paměti po dlouhou dobu. V naší nabídce je také něco pro fanoušky vzorů. Můžete si vybrat ze zateplených traperů . Kromě vzorů a barev si můžeme vybrat ten správný materiál, ze kterého chceme, aby byla naše obuv vyrobena. Zvláště doporučujeme ty, které jsou vyrobeny ze semišové nebo umělé kůže. Díky tak široké nabídce se můžete sami rozhodnout, zda vybavíte svůj šatník nadčasovým a velmi klasickým modelem, nebo si možná vyberete něco bláznivějšího, co vám umožní hrát s módou a kombinovat různé barvy a vzory s jiným příslušenstvím, vytvářet vlastní styly hodné nejlepších skříní. Můžete si vybrat, co cítíte, které vyhovuje vaší postavě a dobře se mísí s dalšími prvky vašeho šatníku.

 

 

Trend podzim / zima

Mohutná obuv, jako jsou traperky, je letošním trendem, který musíte vidět. Ačkoli se původně velká část žen z této obuvi bála. Mohou naší stylizaci dát vkus, jsou-li správně stylizované, aniž by nás připravovaly o pohodlí. Tento typ obuvi narušuje klasické stylizace, proto můžeme na konci léta a velmi brzy na podzim nosit boty kombinováním s jemnými, éterickými šaty. Ačkoli kombinace zimní obuvi a letních šatů, například v květinových vzorech, se zdála být velmi podivná, je nyní hitem sezóny. Takové netradiční kombinace lze vidět nejen na molu předních světových designérů, ale také na profilech mnoha bloggerů, které diktují nastávající trendy. Tento typ obuvi je také skvělý způsob, jak rozbít klasické, elegantní styly. Dává jim šmrnc a módní styl, díky kterému náš celý outfit není nudný. Můžeme si je dát na různé styly kalhot, od rovných klasických trubek, džíny s rovným střihem až po ty z materiálu, stejně jako ke zvonáčům. Skvělou kombinací budou dámskéých traperek v kombinaci s delšími sukněmi a teplými svetry. Pokud však chceme klidnější vzhled, můžeme s jistotou úspěšně kombinovat lovce s klasickými džíny a svrchní bundu, že vypadáme skvěle. Pak stačí kalhoty s rovným střihem a máme bezpečný ležérní styl, ve kterém budeme vypadat dobře bez ohledu na příležitost.

 

Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou a vybrali vzor, ​​barvu a model, který bude pro nás nejpohodlnější a bude nás doplňovat k našim každodenním stylizacím. Výběr je obrovský a určitě každá dáma najde své perfektní dámské trapery, které vydrží roky a poskytují pohodlí a pohodlí.

12
Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel