Příslušenství

Obuvnické doplňky - výrobky pro péči o obuv a kosmetika

 

Na Casnaboty.cz najdete nejen širokou škálu módní dámské obuvi, ale také doplňky k obuvi. Prodáváme kosmetiku na obuv nejvyšší kvality, známé polské značky HELIOS. Pokud chcete, aby vaše boty dlouho vypadaly jako nové a sloužily vám více než jednu sezónu, určitě vyzkoušejte profesionální řadu kosmetiky HELIOS ProSPORT.
Díky příslušenství pro čištění obuvi a péči o sportovní obuv získají vaše tenisky nebo sportovní boty nový život! Správná péče o tenisky jak je udržet bílé a nemusíte každou sezónu investovat do nového páru.Obuvnické doplňky

 

Obuvnické doplňky jsou reakcí na očekávání zákazníků společnosti Casnaboty.cz kteří sledují módu a trendy, ale také se jako vědomí spotřebitelé zaměřují na správnou údržbu své obuvi. Boty jsou stejně důležité jako správná velikost. Nesprávně zvolená velikost nebo jejich nedostatek způsobí, že boty rychle budou k vyhození. Pohodlná, správně obutá a dobře zachovalá obuv bude sloužit mnoho měsíců nebo dokonce let. Zubní pasta, prací prostředek, podrážky, korektor nebo deodorant - každé z doplňků jsme testovali u nás, stejně jako u známých polských infuencerů, jako jsou Natalia Gacka, Natalia Czajkowska, Paulina Przygrodzka nebo Martyna Tomaszewska. Značka HELIOS je na trhu od roku 1950! To ji rozhodně staví do pozice lídra v oboru, pokud jde o zkušenosti a odbornost. HELIOS se může pochlubit také vlastním výrobním závodem, díky kterému můžeme ve společnosti Casnaboty nabízet vysoce kvalitní produkty profesionální řady ProSPORT za velmi přijatelné ceny. Podívej se sám!Kosmetika na botyVýběr správného doplňku k obuvi není tak snadný, jak se může zdát. Mnoho kosmetiky na boty dostupné na trhu obsahuje látky, které mohou poškodit sportovní obuv, a není vhodné pro podrážky nebo membrány. Proto v našem obchodě najdete pouze kosmetiku té nejvyšší kvality profesionální řady ProSPORT od značky POLITAN.
Chcete-li se o své bílé tenisky řádně starat, očistěte jejich podrážky po každém použití čisticími podrážkami a poté konzervujte nebo zakryjte drobné oděrky inovativní bílou pastou na trhu - korektorem. V případě silnějších nečistot použijte prací prostředek, který je díky vhodnému složení vhodný i pro praní sportovního oblečení, protože nepoškodí membrány! Péče můžete zakončit osvěžujícím deodorantem na obuv, který se díky iontům stříbra postará o vaše oblíbené boty i o vás.

Pokud nevíte, jaká kosmetika bude pro vaši obuv nejlepší, naše zákaznická podpora vám ráda poradí.12
Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
V rámci našich stránek používáme soubory cookies . Můžete kdykoliv změnit nastavení cookies ve Vašem prohlížeči.
Nesouhlasím
Souhlasím, přejděte na web
pixel