Příslušenství

Obuvnické doplňky - výrobky pro péči o obuv a kosmetika

 

Na Casnaboty.cz najdete nejen širokou škálu módní dámské obuvi, ale také doplňky k obuvi. Prodáváme kosmetiku na obuv nejvyšší kvality, známé značky COCCINE. Pokud chcete, aby vaše boty dlouho vypadaly jako nové a sloužily vám více než jednu sezónu, určitě vyzkoušejte profesionální řadu kosmetiky COCCINE SNEAKERS.
Díky příslušenství pro čištění obuvi a péči o sportovní obuv získají vaše tenisky nebo sportovní boty nový život! Správná péče o tenisky jak je udržet bílé a nemusíte každou sezónu investovat do nového páru.Obuvnické doplňky

 

Obuvnické doplňky jsou reakcí na očekávání zákazníků společnosti Casnaboty.cz kteří sledují módu a trendy, ale také se jako vědomí spotřebitelé zaměřují na správnou údržbu své obuvi. Boty jsou stejně důležité jako správná velikost. Nesprávně zvolená velikost nebo jejich nedostatek způsobí, že boty rychle budou k vyhození. Pohodlná, správně obutá a dobře zachovalá obuv bude sloužit mnoho měsíců nebo dokonce let. Zubní pasta, prací prostředek, podrážky, korektor nebo deodorant - každé z doplňků jsme testovali u nás, stejně jako u známých infuencerů. Značka COCCINE je na trhu od roku 1996! To ji rozhodně staví do pozice lídra v oboru, pokud jde o zkušenosti a odbornost. COCCINE se může pochlubit také vlastním výrobním závodem, díky kterému můžeme ve společnosti Casnaboty nabízet vysoce kvalitní produkty profesionální řady COCCINE SNEAKERS za velmi přijatelné ceny. Podívej se sám!Kosmetika na botyVýběr správného doplňku k obuvi není tak snadný, jak se může zdát. Mnoho kosmetiky na boty dostupné na trhu obsahuje látky, které mohou poškodit sportovní obuv, a není vhodné pro podrážky nebo membrány. Proto v našem obchodě najdete pouze kosmetiku té nejvyšší kvality profesionální řady COCCINE SNEAKERS.
Chcete-li se o své bílé tenisky řádně starat, očistěte jejich podrážky po každém použití COCCINE SOLE CLEANER a poté konzervujte nebo zakryjte drobné oděrky inovativní COCCINE WHITENER.

Pokud nevíte, jaká kosmetika bude pro vaši obuv nejlepší, naše zákaznická podpora vám ráda poradí.Dámské a pánské ponožkyNáš internetový obchod nabízí také módní ponožky - dámské i pánské! Zajímavé vzory, detaily, kvalitní materiál. Naše ponožky jsou dostupné ve všech možných velikostech, pro ženy i muže. Bez ohledu na to, jestli nosíte 35 nebo 42, máme pro vás perfektní pár. Hledáte tip na dárek? Pamatujte, že ponožky jsou nákupní HIT, pokud jde o drobnosti pro naše blízké. Objednejte pár pro svého manžela, partnera nebo jen kamaráda, aniž byste zapomněli na sebe. Prohlédněte si naši širokou nabídku již nyní!Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel