Lodičky na platformě

Lodičky na platformě jsou skvělou obuví pro každou ženu, která se chce cítit elegantně a pohodlně - bez nutnosti nošení nepohodlných podpatků. Platformy umožňují štíhlou postavu a přidat si pár centimetrů navíc. Lodičky na platformě jsou skvělou volbou pro každou elegantní ženu, která ráda vypadá bezvadně a úhledně kdekoli.

Lodičky na platformě jsou ideální pro ženy všech věkových skupin. Takovou obuv mohou nosit dospívající, mladé matky a ženy středního věku i důchodci. Dostupné modely se dokonale hodí ke každému šatníku a učiní styl výjimečně estetickým a ženským. Tyto boty na širokém klínu jsou nyní skutečnou klasikou v oblasti obuvi. Tento model bude ideální pro velkou část roku od jara do pozdního podzimu. Lodičky do značné míry pokrývají chodidlo, což znamená, že je lze nosit i za chladného počasí, a jejich univerzální tvar se hodí dobře s džíny, legíny, šaty, tuniky a sukně.

Lodičky na platformě je návrh pro ženy, které potřebují pohodlnou obuv pro práci, aniž by obětovaly svůj elegantní a módní vzhled. Správně zvolená obuv umožní jejich používání po celý den bez pocitu únavy nohou. Stojí za pozornost věnovat pozornost tomu, aby délka stélky byla nejvhodnější pro délku naší nohy a střih samotný je nejuniverzálnější a umožňuje použití obuvi na mnoha místech a za různých okolností.

K čemu nosit lodičky?

Tato klasická obuv bude dobře fungovat s jakýmkoli oblečením. Lodičky lze kombinovat s mnoha prvky šatníku - vytváří mnoho zajímavých a praktických stylů. Kombinace lodiček s džíny a elegantní svetrovou košili je již klasika. Jedním z nejběžnějších způsobů použití lodiček je nosit je v elegantních šatech nebo obleku - tato kombinace poskytne dokonalý vzhled i na trochu oficiálnějším pracovišti nebo při jiné příležitosti, která vyžaduje, abychom byli elegantní.

Lodičky jsou skvělým doplňkem k legínům a tunikám nebo silnějším punčochám a pleteným šatům. Styl této obuvi a skutečnost, že má plochu, dodávají siluetě velmi štíhlý vzhled. Díky klínové obuvi je noha elegantní, což je důležité při nošení krátkých šatů nebo šortek. Vestavěné boty na platformě jsou také vhodné pro elegantní riflové kalhoty a klasické tričko. Takové oblečení je vhodné pro práci v kanceláři a pro školní nebo studentskou zkoušku.Bez ohledu na to, zda chcete vypadat elegantněji nebo spíše neformálně - je vhodné si vybrat lodičky , která odpovídají vašemu stylu. Pokud tedy v našem šatníkovém oblečení dominují trochu formálnější - spojme je s klasickou verzí obuvi. Když však každý den nosíme džíny a méně sofistikované svrchní oděvy - vybíráme lodičky v neformálním stylu.U méně nápadných oděvů si můžeme vybrat lodičky v původní barvě - oživit náš outfit. Když však naše silné oblečení upoutá pozornost, je dobré je mírně změkčit pomocí klasického modelu obuvi.

Pár slov o historii lodiček

První dvojice této obuvi byla vytvořena v 16. století. Zajímavé je, že tuto obuv nosili muži a měli otevřenou patu. Takto navržená obuv umožňovala rychlé oblékání. V těch dnech nosili boty služebníci v bohatých domech. Tento typ obuvi se jmenoval pompé a jejich vzhled byl nesmírně skromný a postrádal další ozdoby, jako jsou tkaničky nebo pásky. Takový jednoduchý design byl výsledkem úspor, které byly nuceny dosáhnout pro chudého výrobce obuvi.V devatenáctém století byly vytvořeny první boty připomínající dámské lodičky. Byli to elegantní pantofle, které chtěla mít každá dobře upravená a módní žena. Dámy začaly hledat nové a zajímavé styly této obuvi, což znamenalo, že řemeslníci přišli se zajímavějšími a bohatě zdobenými modely čerpadel. První čerpadla, která byla pohodlná i konstrukční - navržená společností Coco Chanel. Tento model byl vytvořen v roce 1920 a neměl příliš vysoký sloup a čtvercový nos.V současné době jsou lodičky vytvářena v nesčetných modelech a stylech a jejich tvary a odvážné návrhy se mění v závislosti na současných trendech. V průběhu let měly lodičky kulatý, špičatý a čtvercový předek a jejich podrážky byly ploché nebo s podpatky . Postupem času byly také vytvořeny klínové podpatky, která byla výhodnější pro ženy, které chtějí přidat několik centimetrů.

Jak koupit pohodlné lodičky?

I ta nejkrásnější obuv se stává zbytečnou, pokud není pohodlná. Proto se vyplatí věnovat pozornost několika aspektům, než se rozhodneme koupit určité boty.Délka stélky. Než si koupíte boty, změřte délku naší nohy a podle toho upravte velikost. Stojí za zvážení skutečnost, že obuv z přírodní kůže se často mírně prodlužuje. V našem obchodě najdete tabulku velikostí s ohledem na délku chodidla v centimetrech.Výška podpatku / klínu. Tento problém je velmi důležitý, pokud jde o pohodlí. Pojďme tedy najít kompromis mezi vzhledem a funkčností našich bot. Přestože jsou extrémně vysoké podpatky nebo klíny, často vypadají úžasně - stojí za to přemýšlet o tom, zda budeme mít kam dát takové boty, a zda se dobře vejdou na naši nohu. Rovněž stojí za zvážení, zda příliš vysoká obuv nebude pro nás obtížné chodit v ní mnoho hodin.Materiál je vyroben. Je všeobecně známo, že semišová obuv se zašpiní rychleji. Nejpraktičtější jsou boty vyrobené z ekologické kůže nebo její přírodní varianty. Materiál obuvi se hodí k této příležitosti. Například při nákupu obuvi na svatbu zkuste najít model vyrobený z kůže nebo případně lakovavné. Lodičky na platformě budou vhodné pro méně formální příležitosti.Obsah našeho šatníku. Pokud budeme obvykle nosit džíny a klasické halenky, výběr lakovaných lodiček bude sotva zasažen. Pokud je náš šatník plný společnenského oblečení a a kalhot, vyberte si elegantní boty. Pokud máme velké množství obuvi - kupme extravagantnější pár. Když však chceme, aby obuv byla co nejfunkčnější - koupíme si jeden klasický pár, který odpovídá našemu oblečení, stylu a životnímu stylu.

Výhody lodiček na platformě

Lodičky na platformě jsou jakýmsi kompromisem mezi plochými botami a vysokými podpatky. Platforma je možnost, která navzdory prodlužování a hubnutí postavy nezpůsobuje při chůzi žádné nepohodlí. Je to dobrá nabídka pro všechny ženy, které si cení pohodlí, ale zároveň se nechtějí vzdát atraktivního a módního vzhledu.Lodičky jsou proto naprosto klasickým řešením, které by mělo být v každé módní dámské skříni!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel