Lodičky open toe

V této kategorii najdete klasické modely dámské obuvi s otevřenou špičkou. Lodičky s otevřenou špičkou (nazývaná také Peep Toe) patří k modelům obuvi milovaným ženami, zejména kvůli zajímavému vzhledu a skutečnosti, že takové boty jsou vhodné pro velmi teplé dny. Otevřená špička je jakýmsi kompromisem mezi sandály a plnou botou . Tento model bude fungovat všude tam, kde chceme vypadat trochu elegantněji než v sandálech, aniž by obětovali pohodlí částečně holé nohy.

Dámské lodičky open toe jsou klasickou nabídkou pro všechny ženy, které se rádi prezentují pěkně a vypadají jednoduše žensky. Lodičky jsou obuv, která se dobře mísí s mnoha oděvy a doplňky. Noha v takových botách vypadá pěkně a vypadá jednoduše tvarově. Čerpadla na vysokých podpatcích nebo klínech navíc prodlužují nohu, což opticky slimuje postavu a způsobuje, že vypadáme štíhlejší. Množství materiálů, z nichž jsou čerpadla vyrobena, znamená, že si můžeme vybrat model, který je nejvíce podobný našemu stylu a chuti. Často jsou vyrobeny z eko nebo přírodní kůže. Existují také modely šité plátnem nebo vyrobené z plastu, jako je guma nebo plast. Tento model obuvi bude fungovat při mnoha příležitostech a umožní vám cítit se sebevědomě a elegantně a žensky.

Pár slov o historii lodiček

Je zajímavé, že první modely lodiček měly otevřenou patu a byly používány ... muži. Tento typ obuvi používali služebníci, kteří tento druh obuvi ocenili kvůli rychlé možnosti oblékání. První lodičky neměla mnoho ozdob, řemínků ani zajímavých stylů - byla to prostě obuv pro chudé lidi. Tento typ boty se pak nazýval pompé.V 19. století se objevily první dámské pumpy. Vypadali jako skutečná elegantní obuv pro dámu v té době a každá žena je chtěla mít. Stejně jako u dám - s časem chtěli mít stále více bot, takže typy a styly čerpadel se po dešti šířily jako houby. Coco Chanel vytvořil první opravdu designová a pohodlná čerpadla. V roce 1920 navrhla extrémně krásné a pohodlné boty s mírně hranatou špičkou. Jejich příspěvek nebyl příliš vysoký, ale vypadali opravdu elegantně. Takto vypadaly první oficiální dámské lodičky.

Modely lodiček se v průběhu let změnily. Jejich podpatky byly vyšší, nižší a měly variabilní tvary. Špička lodiček byla někdy trochu kulatější, čtvercová a konečně trochu špičatá. První modely obuvi nebyly nejpohodlnější, ale po inovativním designu Coco Chanel se vše změnilo. Ženy začaly nosit lodičky pro mnoho různých příležitostí, ale nejčastěji jako doplněk k večerným šatům. V současné době jsou modely těchto pantoflí téměř bezpočet a jejich módy a dekorace vám umožní najít tu správnou nabídku i pro nejnáročnější a nejoriginálnější ženu. Ženy v naší době nosí raketoplány pro práci, plesy a svatby a jiná společenská setkání.

Na co nosit čerpadla?

Čerpadla jsou typem obuvi, která je mimořádně univerzální. Tato bota však bude fungovat nejlépe v mírně elegantnějších stylizacích. Dobrou kombinací budou šaty, které budou doplněny pěknými pumpičkami a kabelkou. Takové pantofle také skvěle vypadají na džíny, sukně, kabáty nebo legíny a tuniky. Existují také výjimky v módě a některé ženy nosí vysoké podpatky, například pro sportovní kalhoty. Tato spojení však nejsou klasická a jsou velmi vzácná.

Dámské lodičky open toe jsou typem obuvi, která se dobře mísí s různými typy kalhot, stejně jako šaty nebo sukně. Tento model je nejoblíbenější v létě a na jaře, kdy počasí umožňuje částečné vystavení nohy. Čerpadla Peep Toe by se tedy měla nosit pro letní večírky, svatby nebo jiné společenské akce v teplých a suchých dnech. Velmi dobrým krokem je zkombinovat čerpadla na korkovém klínu s klasickými trubicemi, tlumenou halenkou a delším svetrem nebo přehozy. Klíny se osvědčí, když výška není příliš vysoká - tímto způsobem můžete štíhlou postavu přidat a přidat ji několik centimetrů. Dámy, které mají o něco více vyvinutou postavu, by si měly vybrat čerpadla na chůdách nebo o něco širší sloupek, taková obuv bude pohodlnější a stabilnější.

Dámské lodičky open toe vysokých podpatcích jsou modely používané zejména pro elegantní šaty a kalhoty. Klasické černé vysoké podpatky budou nepostradatelnou nabídkou pro malou černou nebo trubičku a elegantní halenku. Taková klasická obuv bude fungovat v práci, na rautech, svatebách, večeřích nebo rande. V současné době má téměř každá žena alespoň jednu dvojici čerpadel - empatizovat a vypadat vhodně na místech, která to vyžadují. V závislosti na věku ženy často volí různé typy čerpadel. Mladé dámy a dospívající mají rádi modely s vyššími podpatky a jehly, zatímco o něco starší lidé a důchodci se zaměřují na pohodlí a utlumenou eleganci - jednoduše si vyberou nižší modely. 

Čím se řídit při výběru?

Při hledání správné obuvi byste měli přemýšlet o tom, k čemu je budeme potřebovat. Je dobré se řídit těmito tipy:Výška klínu / podpatku . Tento problém je nesmírně důležitý, pokud jde o naše pohodlí, pohodlí a vzhled. Vyšší podpatky vypadají velmi působivě, ale nevybírejte je, pokud se u těchto modelů necítíte dobře. Vysoké podpatky jsou jednoduše vytvořeny pro ženy malé výšky - ale je dobré, že obuv je také praktická a umožňuje ji používat po dlouhou dobu. Jinak budeme během strany nuceni vyměnit boty, a to i pro baleríny. Pohodlí je proto nejdůležitější!Barvu. Pokud máme celou řadu lodiček, je vhodné zvolit barvu, která bude o něco více nestandardní. Pokud však obvykle máme jeden nebo dva páry takové obuvi, oblékněte si klasické barvy černé, béžové nebo hnědé. Takovou obuv nasadíme téměř všude a bude snadné srovnávat s ostatními oděvními předměty. V případě, že chceme, aby náš styl byl oživen nějakou neobvyklou šatní skříní - stojí za to mít okouzlující barvu. Rovněž stojí za to přizpůsobit model lodiček vzorům klasickým.Material. Při nákupu lodiček bude nejoblíbenější volbou přírodní nebo eko kůže. Některé dámy jsou přívrženci semiše, ale takový materiál se často zašpiní. Rovněž se ujistěte, že boty jsou pohodlné a vyrobené z materiálu, který se mírně přizpůsobuje tvaru naší nohy. 

Dámské lodičky by měli být v každé šatní skříňi, jsou téměř nutností pro všechny elegantní dámy. Takže ať jsou pohodlné a vypadají hezky. Model open toe je skvělou volbou pro jarní a horké léto!

Změnit počet každé velikostiks.
  • velikost:

    ks.
Vybráno:Hodnota: Koupit hned
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel