4 boty na výběr, ve kterých budeš vypadat na pláži stylově

2020-07-22
4 boty na výběr, ve kterých budeš vypadat na pláži stylově UŽ SE NÁM BLÍŽÍ ČAS LETNÍCH DOVOLENÝCH, TAKŽE JE NEJVYŠŠÍ ČAS MYSLET O STYLOVÝCH BOTECH, KTERÉ SE BUDOU HODIT NA PLÁŽ. NA CO BY JSTE SE MĚLI ZAMĚŘIT? KTERÉ MODELY BUDOU NEJLEPŠÍ PRO LETNÍ OUTFITY?


Klasické nazouváky

Dámské nazouváky, stejně jako žabky, jsou perfektní volbou na pláž. Především je můžete kdykoli sundat a nasadit zpět a zároveň z nich odstranit přebytečný písek. Žabky jsou určeny milovníky jednoduchosti a klasiky. Jsou určitě stylové, zejména ty ve zlaté verzi nebo s flitry. Jejich třpytivé částice krásně zdůrazňují letní opálení. Tento druh plážové obuvi je určen pro elegantní ženy. Fanoušci sportovního oblečení by si měli vybrat nazouváky do bazénu vyrobené z materiálů odolných vůči mořské vodě, ve kterých můžete chodit jak na pláž, tak do hotelového bazénu. Jsou ideální pro rychlé nazutí na nohy během nebo těsně po vodních radovánkách. Klasické žabky jsou velmi často v neonových barvách, které si vybírají hlavně mladé ženy.

Žabky

Dámské žabky, zejména gumové, nejsou nejodolnějším typem plážové obuvi, ale jejich plus je určitě široká dostupnost - můžete si je koupit v každém obchodě u moře. Jsou také lehké a snadno se vejdou do praktického kufru. Jejich plus je multitasking - pomůžou vám v horkém přímořském písku, ale budou také fungovat, pokud chcete použít plážovou sprchu.Žabky jsou k dispozici v různých provedeních barev, včetně pastelových a neonových, takže je lze perfektně sladit s plavkami nebo naopak - dát na kontrast nebo koupit několik párů najednou. Žabky jsou obuv pro ženy všech věkových kategorií. Ne každý si však může zvyknout na tyč mezi prsty, takže v tomto případě budou lepší volbou klasické nazouváky.

Espadrilky

Espadrilky jsou boty především pro milovníky pohodlí a boho stylu. Díky své formě a lehké podešvi z juty je to perfektní volba na pláž. Obvykle mají espadrilky vzdušný a přéjmený materiál v přírodních odstínech. Chraňí nohu před horkým pískem a malými oblázky, ale zároveň nezpůsobujte nadměrné pocení. Espadrilky, například s módními námořnicky modrými pruhy, jsou ideální v kombinaci s bílou sukní nebo kalhotami. Jedná se o námořnický styl, který je vhodný k moři. Jejich vzhled dodá nádech vzdušnost a učiní z vás královnu stylu. Espadrikly jsou také měkké a velmi flexibilní, takže je můžete snadno zasunout do každé plážové tašky.

Ploché sandály

Dámské ploché sandály jsou určitě nejvšestrannějším typem rekreační obuvi. Jsou ideální pro návštěvu památek, nakupování, do klubů ve večerních hodinách, ale také na pláž. Takže pokud sázíte na minimalismus nebo na dovolenou létající pouze s příručním zavazadlem, je to nejlepší volba. Ploché sandály jsou samozřejmě na zapínání (nebo vázaní), což poněkud ztěžuje jejich nazutí na pláži, ale současně, například při chůzi po pobřeží, jsou nenahraditelné, protože neklouzají z nohou.Je však třeba mít na paměti, že ploché plážové sandály vyrobené z přírodní kůže nebo jejích náhražek špatně snáží kontakt s mořskou vodou, takže pokud plánujete hodně vodní zábavy a činnosti, buď je sundejte z nohou, nebo si vyberte jiný typ obuvi. Letošní trendy vás vybízejí k výběru výrazných barev vašich sandálů, jako je intenzivní červená a fialová ve stínu Ultra Violet.


Ukaž více výpisu z Červenec 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel