Blog

DÁMSKÉ GUMÁKY – JAK DOBŘE VYBRAT HOLÍNKY?

DÁMSKÉ GUMÁKY – JAK DOBŘE VYBRAT HOLÍNKY?KDYSI DÁVNO BYLY HOLÍNKY POVAŽOVÁNY ZA OBUV PRO PROSTÝ LID A JEJICH NÁKUP NEČINIL ŽÁDNÉ PROBLÉMY. DNES JE OVŠEM NABÍDKA GUMÁKŮ NATOLIK ŠIROKÁ, ŽE NENÍ JEDNODUCHÉ SE KOLIKRÁT ZORIENTOVAT.
Přečtěte si více

PRANÍ BOT V PRAČCE – JE TO BEZPEČNÉ?

PRANÍ BOT V PRAČCE – JE TO BEZPEČNÉ?PRANÍ V PRAČCE JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZPŮSOB, JAKÝM DOSTANEME BOTY ZASE DO FORMY. JAK BOTY V PRAČCE PRÁT, ABY SE NEZNIČILY?
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY VYBRAT K ČERNÝM ŠATŮM? 5 TYPŮ STYLIZACE

JAKÉ BOTY VYBRAT K ČERNÝM ŠATŮM? 5 TYPŮ STYLIZACEKLASICKÉ MALÉ ČERNÉ ŠATY, KTERÉ BY MĚLY MÍT MÍSTO V KAŽDÉ SKŘÍNI. VÝHODA JE V JEJICH UNIVERZÁLNOSTI. MŮŽETE JE NOSIT KAŽDÝ DEN DO PRÁCE, DO RESTAURACE, NA AKCI S KAMARÁDKAMI NEBO PRO ZVLÁŠTNÍ PŘÍLEŽITOST. MUSÍTE VŠAK ZVOLIT TEN SPRÁVNÝ PÁR BOT. JAKÉ BOTY TEDY VYBRAT K ČERNÝM ŠATŮM?
Přečtěte si více

JAK VYČISTIT BÍLÉ TENISKY?

JAK VYČISTIT BÍLÉ TENISKY?BÍLÉ TENISKY SE HODÍ TÉMĚŘ KE KAŽDÉMU LETNÍMU OUTFITU. JSOU KOMFORTNÍ, UNIVERZÁLNÍ A VYPADAJÍ SKVĚLE NA OPÁLENÉM TĚLE. JE POUZE JEDEN PROBLÉM – SNADNO SE UŠPINÍ. JAK JIM NAVRÁTIT PŮVODNÍ VZHLED?
 

Přečtěte si více

JAK NOSIT BOTY V LÉTE BEZ PONOŽEK

JAK NOSIT BOTY V LÉTE BEZ PONOŽEKV HORKÝCH LETNÍCH DNECH NOŠENÍ BOT BEZ PONOŽEK SE STANE NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ. JAK NOSIT BOTY BEZ PONOŽEK, VYPADAT MÓDNÉ A CÍTÍT SE POHODLNĚ?
Přečtěte si více

JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY?

JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY?

CO DĚLAT, KDYŽ JSOU NAŠE VYSNĚNÉ  BOTY  TROCHU TĚSNÉ? JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY? PŘEDSTAVUJEME VÁM NĚKOLIK RAD.


Přečtěte si více

Jak chodit v lodičkách?

Jak chodit v lodičkách?

VYSOKÉ PODPATKY JSOU JEDNY Z TĚCH BOT, VE KTERÝCH SE CÍTÍME ŽENSKY A SEXY.BOHUŽEL NOŠENÍ LODIČEK MÁ MNOHO NEGATIVNÍHO VLIVU NA NAŠE NOHY PO CELODENÍM NOŠENÍ. JAK SPRÁVNĚ CHODIT V LODIČKÁCH A TĚŠIT SE ATRAKTIVNÍM VZHLEDEM?


Přečtěte si více

POHODLNÁ OBUV DO KONACELÁŘE ANEB BALERÍNY NA 5 ZPŮSOBŮ

POHODLNÁ OBUV DO KONACELÁŘE ANEB BALERÍNY NA 5 ZPŮSOBŮ

BOTY NA VYSOKÉM PODPATKU NÁS NUTÍ, K NESPRÁVNÉMU DRŽENÍ TĚLA. A TÍM JE DÁNO ŽE VÁS PO NĚKOLIKA HODINÁCH BUDE BOLET CELÉ TĚLO. PROTO DO PRÁCE, ZVLÁŠTĚ TYPICKÉ KANCELÁŘSKÉ PRÁCE, KDE POTŘEBUJETE VYPADAT ELEGANTNĚ , BALERÍNY BUDOU PERFEKTNÍ. DOBRÁ KONSRUKCE BALERÍN NEPŘINESE JEN POHODLÍ, ALE TAKÉ ZMÍRNÍ POCENÍ NOHOU.

 


Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel