Blog

Boty na cvičení doma

Boty na cvičení doma

NE VŽDY MÁME MOŽNOST A ČAS JÍT DO POSILOVNY NEBO FITKA. PROTO SE SNAŽÍME CVIČIT ASPOŇ DOMA. PŘI CVIČENÍ DOMA MUSÍME MÍT POHODLNÉ A SPRÁVNÉ BOTY. NA CO SI DÁT POZOR PŘI VÝBĚRU BOT NA CVIČENÍ DOMA?


Přečtěte si více

5 párů bot, které stojí za to mít ve svém šatníku

5 párů bot, které stojí za to mít ve svém šatníkuURČITĚ KAŽDÁ ŽENA NĚKDY STOJÍ PŘED SVOU SKŘÍNÍ A ŘÍKA „ NEMÁM CO NA SEBE“ MIMO ODĚVY JSOU DŮLEŽITÉ BOTY - VŽDYŤ DOKONČÍ KAŽDÝ OUTFIT. NECHTE SE TEĎ PODÍVAT NA „KLÍČOVÉ“ PÁRY, KTERÉ SE VHODÍ MNOHO STYLŮ, RŮZNÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ (MÉNĚ NEBO VÍCE OFICIÁLNÍCH) A SEZÓN ROKU. ANO, MŮŽEME VŽDY CÍTIT A VYHLEDÁVAT JAKO MILION DOLARŮ! ZDE JE NÁŠ SEZNAM, VHODNÝ DO KAŽDÉ SKŘÍNĚ:
Přečtěte si více

Podzimní outfity s dámskými kovbojky

Podzimní outfity s dámskými kovbojkyKOVBOJKY JSOU BOTY, KTERÉ SI NEJVÍCE SPOJUJEME S DIVOKÝM ZÁPADEM,WESTERNEM. JSOU TYTO ORIGINÁLNÍ DÁMSKÉ BOTY VHODNÉ PRO PODZIMNÍ OBLEČENÍ? ANO, SAMOZŘEJMĚ!
Přečtěte si více

Dámské workery - jak je nosit? 5 nápadů na originální stylizace

Dámské workery - jak je nosit? 5 nápadů na originální stylizaceDÁMSKÉ WORKERY JSOU OBUVI, KTERÉ DLOUHODOBĚ ODCHÁZÍ Z TOVÁRNÍ HALY A VSTUPUJÍ NA MÓDNÍ DRÁHU. KOMFORTNÍ A PRAKTICKÉ BOTY PRO PŘECHODNOU SEZÓNU, KTERÉ DODAJÍ „ŠMRNC “ JAKÉKOLIV STYLIZACI.
Přečtěte si více

Jaké boty pro pletené šaty?

Jaké boty pro pletené šaty?V této sezóně jsou jedním z nejmódnějších kousků oblečení pletené šaty, které se čas od času vrací ve velkém stylu na ulici. Mnoho z nás si pamatuje časy, kdy jsme jako děti nosili klobouky a šály pletené naší babičkou. Přemýšleli jste ale někdy, jak to začalo?
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel