Blog

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍ

TRENDY: BOTY NA SLOUPKU JSOU STÁLE MÓDNÍMÁTE RÁDI BOTY NA VYSOKÉM PODPTKU, ALE NĚKDY MÁTE PROBLÉM S UDRŽENÍM ROVNOVÁHY? V TOMTO PŘÍPADĚ BUDE VAŠE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VYBÍRAT LODIČKY NEBO SANDÁLY NA SLOUPKU. A DOKONCE ZJISTÍTE, ŽE TATO SEZÓNA, JE PRO BOTY NA SLOUKU NEJOBLÍBENĚJŠÍM DESIGNEM BOT.
Přečtěte si více

PŘIPRAVTE SE NA JARO - BAREVNÉ TRENDY

PŘIPRAVTE SE NA JARO - BAREVNÉ TRENDYJARNÍ BARVY JSOU VŽDY SPOJENY S POZITIVNÍ ENERGII A RADOSTÍ. TATO SEZÓNA NEBUDE JINÁ. BAREVNÁ PALETA, KTERÁ PŘEDLOŽILA NÁVRHY SKVĚLÉHO MÓDNÍHO DOMU, SE SKLÁDÁ Z MNOHA OSVĚŽUJÍCÍCH, INSPIRATIVNÍCH A POZITIVNÍCH BAREV. POZNEJTE NEJMÓDNĚJŠÍ BARVY TOHOTO JARA.
Přečtěte si více

BOTY NA KLÍNKU, PLATFORMĚ NEBO FLATFORMĚ - V ČEM JSOU ROZDÍL?

BOTY NA KLÍNKU, PLATFORMĚ NEBO FLATFORMĚ - V ČEM JSOU ROZDÍL?BOTY NA HRUBÉ PODRÁŽCE, JE DOBRÉ VYPSAT NA SEZNAM MUST HAVE KOUSKŮ V TÉTO SEZÓNĚ. (A NÉ JEN ). NA VÝBĚR MÁME MMNOHO TYPŮ BOT SE SILNÝMI PODRÁŽKAMI JAKO: KLÍNKY, PLATFORMY A POSLEDNÍ FLATFORMY. JAKÝ JE ROZDÍL MEZI NIMI A JAK JE NOSIT?
Přečtěte si více

JAKÉ SI MÁM VYBRAT SVATEBNÍ BOTY, ABYCH JE MOHLA NOSIT I POZDĚJI?

JAKÉ SI MÁM VYBRAT SVATEBNÍ BOTY, ABYCH JE MOHLA NOSIT I POZDĚJI?

MYSLÍM, ŽE KAŽDÁ Z NÁS, KDYŽ BYLA MALÁ, SI SNILA, JAK BUDE VYPADAT JEJÍ DOKONALÁ SVATBA. OD VÝZDOBY SVATEBNÍHO SÁLU, PŘES PRVNÍ TANEC, AŽ PO VYSNĚNÉ BÍLÉ ŠATY. NICMÉNĚ, JEDEN Z KLÍČOVÝCH PRVKŮ NEVĚSTINA OBLEČENÍ JSOU. . BOTY!


Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel