Blog

PLUS SIZE. JAKÉ NOSIT BOTY?

PLUS SIZE. JAKÉ NOSIT BOTY?Mnoho žen touží po tom, aby jejich postava působila opticky štíhlejší. Pokud nejste spokojena s vaší postavou, jeden ze způsobů, jak právě opticky prodloužit a zeštíhlit postavu, je výběr správné obuvi. Zde je přehled bot, se kterými tohoto cíle dosáhnete.
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY SE HODÍ KE DÁMSKÉMU KŘIVÁKU?

JAKÉ BOTY SE HODÍ KE DÁMSKÉMU KŘIVÁKU?Mezi nejklasičtější oblečení, které volí moderní ženy, určitě patří křivák. Tento typ svrchního oblečení se hodí téměř ke všemu, od džínů po šaty.
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?

JAKÉ BOTY NOSIT K DŽÍNÁM/KALHOTÁM FLARE?Vrací se móda kalhot ve stylu flare, tedy oblíbené „zvony“. Které boty se hodí k džínům se širokými nohavicemi?
Přečtěte si více

BOTY ZDOBENÉ VELKÝM ŘETÍZKEM - ŽHAVÝ JARNÍ TREND

BOTY ZDOBENÉ VELKÝM ŘETÍZKEM - ŽHAVÝ JARNÍ TREND Velké řetězy jsou v módě! Jedná se bezesporu o originální, efektní dekorativní akcent na obuvi. Tento druh dekorace je poutavý. Díky tomu i typické boty vypadají neobvykle. Navíc řetízek vypadá i luxusně. Je spojena s projekty nejvýznamnějších lidí módního průmyslu. Proč si tedy takovou obuv nepořídit na jaře?
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY ZVOLIT KE KOKTEJLOVÝM ŠATŮM?

JAKÉ BOTY ZVOLIT KE KOKTEJLOVÝM ŠATŮM?Dostala jste pozvánku s dress codem LBC (Little Black Dress)? Nejste si jista, co se tím myslí? Zde je několik příkladů koktejlových šatů a typů bot, které se k nim dají sladit.
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel