Blog

JAKÉ BOTY SI VYBRAT VYBRAT K DÁMSKÉMU KABÁTU? ČÁST DRUHÁ - DRUHY KABÁTŮ

JAKÉ BOTY SI VYBRAT VYBRAT K DÁMSKÉMU KABÁTU? ČÁST DRUHÁ - DRUHY KABÁTŮČASTÝ  PROBLÉMY JAKÉ BOTY SI  VYBRAT K DÁMSKÉMU KABÁTU, NEBUDE  POUZE BARVA, ALE HLAVNĚ  MATERIÁL, Z KTERÝCH BUDOU  VYROBENY Z DŮVODU SEZÓNY NEBO FYZIKÁLNÍ ČINNOSTI ROZHODUJEME O RŮZNÉM TYPU . ROZHODLI JSME SE PŘIPRAVIT NĚKOLIKA NÁVRHŮ, ABYSTE TO PŘI NAKUPOVÁNÍ  SPRÁVNÉHO PÁRU BOT  MĚLY JEDNODUŠŠÍ
Přečtěte si více

BOTY NA SILVESTRA – MÓDNÍ OBUV PRO DOBRÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU

BOTY NA SILVESTRA – MÓDNÍ OBUV PRO DOBRÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKULETOŠNÍ PANDEMIE MŮŽE MNOHA LIDEM ZKAZIT NOVOROČNÍ PLÁNY. TO VŠAK NEZNAMENÁ, ŽE BY SILVESTR STRÁVENÝ DOMA NEBO V MENŠÍ SKUPINĚ PŘÁTEL MĚL BÝT HORŠÍ NEŽ V MINULÝCH LETECH. PROTO STOJÍ ZA TO PŘEDEM ZVÁŽIT, JAKÉ BOTY NA SILVESTRA SI MŮŽETE VYBRAT PRO SVŮJ OUTFIT, ABYSTE BYLA OKOUZLUJÍCÍ.
Přečtěte si více

HNĚDÉ KOZAČKY - PODZIMNÍ KLASICKÉ V NĚKOLIKA PODÁNÍ

HNĚDÉ KOZAČKY - PODZIMNÍ KLASICKÉ V NĚKOLIKA PODÁNÍ

NĚKTERÉ DETAILY A BARVY JSOU JEDINEČNÉ A PROTO POVAŽOVÁNY ZA MODNÍ A TRENDY. PROTO BEZ VAROVÁNÍ JSOU KOZAČKY VIDĚNY V ULICÍCH V RŮZNÝCH ODSTÍNECH A MODELECH V KAŽDÉ PODZIMNÍ ZIMNÍ SEZÓNĚ. JAK NOSIT HNĚDÉ KOZAČKY LETOŠNÍ PODZIM?


Přečtěte si více

JAKÉ BOTY ZVOLIT K ŠIROKÝM KALHOTÁM V CHLADNĚJŠÍCH DNECH?

JAKÉ BOTY ZVOLIT K ŠIROKÝM KALHOTÁM V CHLADNĚJŠÍCH DNECH?KALHOTY SE ŠIROKÝMI NOHAVICEMI SE VRÁTILY DO MÓDY. JEDNÁSE O JEDEN Z NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH TRENDŮ SEZÓNY. KTERÉ BOTY BUDOU VYPADAT NEJLÉPE V KOMBINACI S TÍMTO TYPEM KALHOT? PODÍVÁME SE.
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY NOSIT S DÁMSKÝM KABÁTEM? ČÁST PRVNÍ – BARVY KABÁTU

JAKÉ BOTY NOSIT S DÁMSKÝM KABÁTEM? ČÁST PRVNÍ – BARVY KABÁTUV PODZIMNÍ SEZÓNĚ JE ČAS VYMĚNIT LETNÍ ČÁSTI SKŘÍNĚ NĚČÍM TEPLÝM A VHODNĚJŠÍM V TÉTO SEZONĚ. DÁMSKÝ KABÁT JE STYLOVÝ A TEPLÝ A MŮŽE BÝT ZÁKLADEM CELÉHO VZHLEDU. KLASICKÉ NEBO MODERNÍ, JEDNODUCHO SE HODÍ K NEJDŮLEŽITĚJŠÍM TRENDŮM KAŽDÉ SEZÓNY. KŮŽE, VLNA, ČERNÁ NEBO BÉŽOVÁ. ZÁVISÍ NA VÁS, JAK TO STYLUJETE A KTERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ SI VYBERETE, ABYSTE SE V TOMTO PODZIMU CÍTILI FASHION!
Přečtěte si více

ZIMNÍ BOTY - JAK SI VYBRAT BOTY, VE KTERÝCH NEZMRZNETE

ZIMNÍ BOTY - JAK SI VYBRAT BOTY, VE KTERÝCH NEZMRZNETEKDYŽ TEPLOTY SPADNOU POD NULU A ZA OKNEM PADÁ SNÍH , MUSÍTE MÍT PŘIPRAVENÉ TEPLÉ A KOMFORTNÍ BOTY, KTERÉ MOHOU TYMTO EXTRÉMNÍM PODMÍNKÁM VYHOVOVAT. CO BY MĚLY BÝT DOKONALÉ ZIMNÍ BOTY? HLAVNĚ BY MĚLY BÝT KOMFORTNÍ A VODOODĚLNÉ. JAKÉ JINÉ PRVKY JSOU DŮLEŽITÉ PŘI VÝBĚRU ZIMNÍCH BOT?
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY K ZELELÝM ŠATŮM?

JAKÉ BOTY K ZELELÝM ŠATŮM?ZELENÁ NENÍ POUZE MODERNÍ BARVOU, ALE TAKÉ DOKONALÝ VÁNOČNÍ ODSTÍN A DALŠÍ OSLAVY, TAKÉ JAKO LETNÍ SVATBA. PŘEDSTAVUJEME NEJLEPŠÍ BAREVNÉ BOTY, KTERÉ BUDOU NEJLEPŠÍ SE ZELENÝMI ŠATY.
 

Přečtěte si více

Jak si vybrat dámské kozačky k postavě?

Jak si vybrat dámské kozačky k postavě?Každá stylová žena, bez ohledu na převládající trendy, potřebuje pár skvěle vypadajících bot ve svém šatníku. Jaké boty se hodí k vaší postavě? Pojďme to zjistit!
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku
  pixel