Blog

VÁZANÉ BOTY – INSTAGRAMOVÝ HIT NA LÉTO

 VÁZANÉ BOTY – INSTAGRAMOVÝ HIT NA LÉTO

SNÍTE O OSVĚŽENÍ VAŠEHO JARNÍHO- LETNÍHO ŠATNÍKU? PŘEMÝŠLÍTE , JAK VYTVOŘIT MÓDNÍ A ELEGANTNÍ VZHLED V KAŽDÉ PŘÍLEŽITOSTI? V TOMTO PŘÍPADĚ VYLEPŠTE SVOU KOLEKCI O STYLOVÉ A POHODLNÉ VÁZANÉ BOTY. PODÍVEJTE SE S ČÍM JE MŮŽETE NOSIT.


Přečtěte si více

NEJLEVNĚJŠÍ TENISKY NA JARO A LÉTO 2021

NEJLEVNĚJŠÍ TENISKY NA JARO A LÉTO 2021Když je konečně venku teplejší počasí, je čas, aby se v šatně objevily nejmódnější tenisky a sneakersy  v sezóně jaro / léto 2021! Co je třeba vzít v úvahu při výběru bot, které jsou nejen pohodlné, ale také módní a pro každý rozpočet? Nezapomeňte se podívat na nabídku levných tenisek a sportovní obuvi za méně než 100 PLN!
Přečtěte si více

JAKÉ BOTY BUDOU LADIT KE KALHOTÁM CHINOS?

JAKÉ BOTY BUDOU LADIT KE KALHOTÁM CHINOS?

CHINOS KALHOTY JSOU VELMI NEVYHNUTNÝM PRVKEM ŠATNÍKU.OBVYKLE JSOU SPOJENY S PÁNSKÝM OBLEČENÍM, ALE STÁLE ČASTĚJI SE MŮŽETE SETKAT S CHINOS KALHOTAMI V DÁMSKÉM STYLU. KTERÉ BOTY BUDOU K NIM NEJLEPŠÍ?


Přečtěte si více

6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘE

6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘEKANCELÁŘSÝ DRESS CODE  MŮŽE BÝT NĚKDY  VELMI OMEZUJÍCÍ A OFICIÁLNÍ. CO SI OBLÉKNOUT  DO  KANCELÁŘE KDYŽ  TEPLOTA ZAČÍNÁ PŘESAHOVAT 30 ° C? JAKÉ BOTY MŮŽEME NOSIT K ELEGANTNÍM KOSTÝMKŮM  A KTERÉ BY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMĚLY BÝT NOŠENE DO PRÁCE? VIZ NAŠE NÁVRHY.
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel