Blog

HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE

HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULENevíte, jaké boty si pořídit na nadcházející léto? Jednou z možných variant je stylová verze nazouváku , tedy mule. Pravděpodobně pocházejí z tradičního marockého kroje a dříve se objevovaly pouze v saténu. Nově existují i ​​nazouváky z jiných materiálů, včetně kůže a semiše.
Přečtěte si více

Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022

Sneakersy: NEJŽHAVĚJŠÍ TRENDY JARO-LÉTO 2022Sneakersy jsou stále nejoblíbenějším typem obuvi mezi ženami, bez ohledu na jejich věk. Návrháři každoročně překvapují novými nápady pro tyto pohodlné, sportovní boty, které mají stále méně společného s jejich původním účelem. Zde jsou některé modelové návrhy, které ovládnou trh na jaře a v létě 2022. I když určitě většinu z nich už znáte.
Přečtěte si více

Dopamine dressing

Dopamine dressing

Oblečení může dokonce zprostředkovat emoce nositele. Na tomto základě se zrodil trend dopaminového oblékání. Název pochází z dopaminu, běžně známého jako hormon štěstí. Je to chemická látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Zvýšení jeho koncentrace přináší pocit naplnění a uspokojení. Mohou oblečení a boty dělat totéž?


Přečtěte si více

PLISOVANÁ MIDI SUKNĚ – JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SI k ní vybrat?

PLISOVANÁ MIDI SUKNĚ – JAK JI NOSIT A JAKÉ BOTY SI k ní vybrat?Skládaná sukně s midi délkou vypadá opravdu dobře, ale nehodí se ke každému typu postavy. Kromě toho si musíte vybrat správné boty, aby to mohlo vypadat velmi elegantně a uvolněně.
Přečtěte si více
  Výrobce:
  Kód výrobce:
  Záruka:
  Zobrazit všechny detaily
  Zavřít
  Načítání karty výrobku

  pixel