6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘE

2021-06-07
6 MODELŮ BOT NA LÉTO IDEÁLNÍ DO KANCELÁŘE

KANCELÁŘSÝ DRESS CODE MŮŽE BÝT NĚKDY VELMI OMEZUJÍCÍ A OFICIÁLNÍ. CO SI OBLÉKNOUT DO KANCELÁŘE KDYŽ TEPLOTA ZAČÍNÁ PŘESAHOVAT 30 ° C? JAKÉ BOTY MŮŽEME NOSIT K ELEGANTNÍM KOSTÝMKŮM A KTERÉ BY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMĚLY BÝT NOŠENE DO PRÁCE? VIZ NAŠE NÁVRHY.


Kancelářsky dress code, tj. Soubor pravidel oblékání pro zaměstnance, se liší v závislosti na místě, kde pracujeme. V kancelářích, bankách nebo velkých korporacích je obvykle přísnější a restriktivnější. Pokud pracujete v malém nebo rodinném podniku, máte pravděpodobně větší svobodu při výběru svého oblečení. To však neznamená, že můžete přijít do práce v teplácích a žabkách. V horkém počasí, kdy je venku velmi teplo, a kdy si vaše nohy potřebují odpočinout, je výběr správné obuvi do práce obtížnější. Jaké letní boty můžete bez obav nosit pro obchodní a kancelářský styl a kterých se musíte absolutně vzdát?


Jaké boty do kanceláře v létě - 3 pravidla výběru


Výška podpatku

Boty na vysokém podpatku, oblíbené lodičky a vysoké podpatky jsou klasikou kancelářského a obchodního stylu. Výška podpatku závisí na našich preferencích a pohodlí. Některé ženy dokážou chodit celý den na vysokých podpatcích, jiné po 2 hodinách mají dost.


Viz také: Jak přežít na vysokých podpatcích celý den?


Mezní výška pro „pohodlný“ podpatek je 8,5 cm a je také mezní hodnotou obuvi, kterou můžete nosit do kanceláře i do firmy. Vysoké podpatky, které přesahují 8 cm, jsou vhodnější na večerní procházku než na kancelářský outfit. Optimální výška podpatků pro kancelářské boty se pohybuje od 3 cm do 6 cm. V této velikosti jistě najdete mnoho klasických dámských lodiček, které budou perfektně ladit s vaším kancelářským šatníkem.


Sandály


Nenechte se zbláznit barvami a leskem

Letní stylizace jsou obvykle plné energizujících barev. Je velmi lákavé vzít si tyto barvy do své kanceláře. Barevné boty v kancelářském oblečení nejsou zakázány, ale musíte je používat s mírou a citlivostí. Volbě lodiček v pastelových odstínech modré nebo růžové a dokonce i zelené nebrání nic v cestě. Hodí se ke zbytku oděvu a budou dokonalým doplňkem našeho kancelářského oblečení. Váš obchodní vzhled se okamžitě změní na svěží, osobní a elegantní a zůstane dostatečně vážný. Stojí však za to vzdát se výrazných odstínů, jako jsou neonové nebo ostré červené, zelené, oranžové nebo růžové. V kanceláři byste také neměli nosit lesklé boty (flitry a kamínky), pokud nejsou velmi jemné a nevynikají.


Nohy přílíš neodhalujte

V létě můžete do kanceláře nosit elegantní sandály na vysokém podpatku nebo boty s otevřenou špičkou. Nejsou zakázány a v některých stylech budou dokonce žádoucí. Stojí však za to pamatovat, abyste to při odkrývání nohy nepřeháněli. Sandály na tenkých pásech určitě nebudou tím správným vybavením do práce. Sandály s dvěma pásky jsou obecně příliš běžné na každodenní nebo obchodní formální oblečení.


Boty na léto do kanceláře - naše návrhy

Boty na vysokém podpatku

Jedná se o nejklasičtější a nejuniverzálnější obuv pro formální oblečení. Hodí se k většině stylů. Nezapomeňte nepřehánět výšku paty.


Lodičky se silnějšími podpatky.

Jsou tak pohodlné a snadno se po nich chodí. Přežijete v nich celý den.


Peep toe boty

Na lodičkách open toe s otevřenou špičkou není nic špatného, ale vše záleží na stylu. Pokud vidíte příliš mnoho prstů, může se vám zdát, že máte žabky.


Sandály na podpatku

Někteří lidé si myslí, že nošení sandálů není pro kancelář dobrý nápad. Určitě to není obuv , který se hodí do kanceláře nebo banky. Podle našeho názoru jsou sandálky na podpatku také dobrou volbou, pokud neodhalí příliš mnoho z těla.


Lodičky na klínku

Bez ohledu na to, zda má kancelář přísný dress code nebo je ležérnější, jsou boty na klínu dobrou volbou. Můžeme je nosit s tužkovou sukní nebo dokonce s látkovými kalhotami.


Mokasíny a lordsy

Jedná se o boty, které jsou jednoduše vyrobeny pro více oficiální a polooficiální stylizace. Perfektní zejména pro látkové kalhoty , které lze ponechat s elegantní košilí. Vzhled kanceláře je připraven!


połbuty


Co nenosit do kanceláře?

Nenoste žabky ani nazouváky. Mohou být pohodlné a zábavné, ale jsou příliš ležérní a při chůzi vydávají rušivé zvuky. Kromě toho spojujeme žabky s obuví na pláži.


Nenoste boty na platformě. Boty na platformě nejsou dobrý nápad. Vypadají příliš sportovně a je těžké zapadnout do zbytku kancelářského šatníku. Můžete si je obout, pouze pokud má kancelář velmi neformální styl oblékání.


Zapomeňte na espadrilky Espadrilky byly typickou letní obuví, kterou spojujeme především s dovolenou a turistikou na pláži. Charakteristická podešev vyrobená z provázku neodpovídá pracovnímu oblečení.

Ukaž více výpisu z Červen 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel