7 NEJMÓDNĚJŠÍCH BOT NA LÉTO

2020-06-12
7 NEJMÓDNĚJŠÍCH BOT NA LÉTOKTERÉ BOTY BUDOU MÓDNÍ TOHLE LÉTO? JAKÉ KOUSKY MÍT TŘEBA VE SVÉ SKŘÍNÍ? Představujeme několik nejvyšších trendů.


Dobrou zprávou je, že trendy pro jaro-léto 2020 jsou velmi rozmanité - prakticky každý si najde něco pro sebe. Všichni se připravujeme na horké a dlouhé léto, proto odhalujeme nohy a kotníky. Proto na molu dominovaly pohodlné letní sandály v různých variantách a barvách, ale nebyly to pouze návrhy návrhářů.
Paralelně bylo také mnoho bot s vyšším svrškem, s výraznými barvami nebo psychedelickými tisky, které zmiňovaly design 70. let.

Tady jsou některé vybrané trendy pro tuto sezónu:

1. Letní dámská obuv se čtvercovými špičky.

Určitým překvapením je návrat obuvi se čtvercovými špičky, v tomto případě sandály. Tento typ obuvi byl módní v 90. letech a v této sezoně se stal opět horkým trendem. Sandály se čtvercovou přední stranou dokonale ladí s letními příležitostmi i stylovějšími stylizacemi. Určitě dělají skvělé duo s letními sukněmi, šortkami, kalhotami a vzdušnými šaty.

2. Mokasiny nejsou nudné.

Mokasiny se opět vracejí na scénu, což bylo patrné na módních molech. Mokasíny jsou velmi pohodlnou obuví, kterou spojujeme pouze s klasickými styly. Málokdo si uvědomuje, že mokasíny lze úspěšně nosit k letním outfitům. Tuto sezónu designéři nasadili neobvyklou verzi mokasínů - na podpatku. Pokud však ve skříni máte pouze klasické mokasíny s plochou podešví, můžete je také použít. Mrkni,jak nosit dámské mokasíny.

3. Barevné sneakersy.

Sneakersy nikdy nevyjdou z módy a letos v létě bude ještě více vidět na ulicích. Designéři se zaměřují na boty ve výrazných a někdy velmi kontrastních barvách. Tuto sezónu můžeme úspěšně nosit žluté, neonové nebo barevné boty. Pokud máte rádi pohodlí, zábavu s módou a odvážné kombinace, je to určitě nabídka pro vás.

4. Boty se bižuterií a ozdobami.

Kdo říká, že musíte jen ozdobit uši, krk nebo zápěstí šperky?
Jedním z mikro trendů na jaře a v létě je umisťování šperků na boty. Tento trend opět není omezen na jeden konkrétní styl obuvi. Šperky jsou prezentovány na žabkách, sandálech, espadrilkách a dokonce i teniskách.


5. Letní espadrilky.

Dámské espadrilky jsou také zahrnuty do seznamu letních trendů. Tato charakteristická obuv pocházející ze Španělska se vyznačuje podešví z juty. Espadrilky lze nosit jak v klasické verzi na ploché podrážce, tak i na platformě nebo klínu. Tato lehká pohodlná a vzdušná rekreační obuv bude v horkých dnech určitě skvělou volbou. Mrkněte, k čemu nosit dámské espadrilky..

6. Sandály s popruhem ve tvaru písmene T.

Na seznamu módních sandálů jsou ti, jejichž popruhy jsou uspořádány ve tvaru písmene T. Taková obuv ukázala mimo jiné v Chanel a Jil Sander. Sandály na jemných, úzkých pásech se světlým podpatkem jsou nejen velmi ženské, ale také velmi elegantní.

7. Nové žabky

Tyto žabky obvykle nemyslíme jako módní boty, ale žabky, které budeme letos nosit, si určitě zaslouží takové jméno. Nepochybně spojujeme žabky s plážovou obuví, i když se stále více oddělují od vzorů. Mnoho stylů žabek lze úspěšně nosit pro každodenní stylizace - k letním šatům nebo šortkám. Mrkni, jak nosit žabky
Ukaž více výpisu z Červen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel