BOTY K VEČERNÍM ŠATŮM – JAKÉ BUDOU IDEÁLNÍ?

2022-02-21
BOTY K VEČERNÍM ŠATŮM – JAKÉ BUDOU IDEÁLNÍ?
Boty k večerním šatům - jak vybrat ty dokonalé?

KAŽDÁ ŽENA BY MĚLA MÍT ALESPOŇ JEDEN PÁR BOT K VEČEČNÍM ŠATŮM. TENTO TYP OBUVI SE BUDE HODIT NA SVATBU PŘÁTEL, NA SILVESTROVSKOU PÁRTY ČI DO OPERY. TADY JE NĚKOLIK NÁVRHŮ NA MÓDNÍ BOTY JAK NA VYSOKÉM PODPATKU, TAK PLOCHÉM, KTERÉ SE DOKONALE HODÍ K VEČERNÍM ŠATŮM.

Jaké mají být boty na večer?

Večerní boty nemusí být nutně bohatě zdobené, i když samozřejmě i takové modely najdete. Rozhodně by měly být elegantní a především pečlivě vyrobené a z kvalitních materiálů.


Dopasujte správnou barvu


Boty k černým večerním šatům

K černým večerním šatům budou dobře ladit i černé boty. Celkový černý styl je vždy v módě. Pokud jsou šaty jednoduché bez přebytečných ozdob, jsou ideální volbou boty se zdobením, například kubickou zirkonií zdobící patu. Můžete se také rozhodnout pro kontrast a černé šaty s botami v kontrastní barvě: červená, fuchsie, švestka.BOTY K VEČERNÍM ŠATŮM – JAKÉ BUDOU IDEÁLNÍ?


Boty k večerním šatům v tmavě modré barvě

Boty k večerním šatům v tmavě modré by měly mít trochu lesku, aby tuto tmavou barvu rozjasnily. Perfektní budou boty metalické barvy, například stříbrné nebo zlaté. Dodají šatům noblesu.

Čtěte více Jaké boty k modrým šatům?

Boty ke zlatým večerním šatům

Samotné zlaté večerní šaty jsou velmi dekorativní. Nejlepší je sladit ji se stejně ozdobnými, zlatými botami nebo se rozhodnout pro něco neutrálního jako jsou vysoké podpatky nebo sandály v odstínu nude nebo hnědé.


Boty k červeným večerním šatům

Černá je nejuniverzálnější barevná volba bot k večerním šatům. Bude také vždy ladit s červenou. Tím však možnosti nekončí. Dalším návrhem je stříbrná a také například zelená, zejména v lahvovém odstínu.


Čtěte více: Jaké boty se hodí k červeným šatům?

BOTY K VEČERNÍM ŠATŮM – JAKÉ BUDOU IDEÁLNÍ?

Boty na vysokém podpatku

Mnoho žen si neumí představit jiné společenské boty než vysoké podpatky. Platí, že vysoké podpatky dodají lehkost, opticky zeštíhlí a prodlouží nohy. Vzhledem k tomu, že večerní šaty často sahají až k zemi, jeví se tato volba jako nejvhodnější. To ovšem neznamená, že pokud nerada nosíte vysoké podpatky na nohou, musíte se při této příležitosti obtěžovat.

Sandály na vysokém podpatku

V případě večerních šatů můžete nazout i sandály na vysokém podpatku. Nejlepší je vybrat sandály s blokovými podpatky, které jsou velmi stabilní a pohodlné.

Mušketýrky na podpatku

Méně rozšířeným typem obuvi k večerním šatům jsou mušketýrky na vysokém podpatku. Pokud jste zvolila kratší šaty, je to perfektní doplněk, který bude vypadat originálně a opticky prodlouží nohy. Takové boty k večerním šatům se osvědčí především na podzim a v zimě. Už k nim nemusíte nosit punčocháče.


Jsou boty na plochém podpatku k večerním šatům v pořádku?

K večerním šatům klidně noste boty na plochém podpatku, zvláště v létě. Zajímavou nabídkou jsou sandály a žabky ve římském stylu s ramínky a vázáním kolem kotníku nebo nad kotníkem. V případě jednoduchých šatů stojí za zvážení. Boty na plochém podpatku k večerním šatům mohou být i baleríny. V tomto případě se můžete opravdu vyřádit a zvolit výrazné boty, například s ozdobnými kamínky. Boty s plochým podpatkem k večerním šatům dobře poslouží v případě dlouhých šatů (schovají absenci podpatku) ženám, které ze zdravotních důvodů nemohou nosit vysoké podpatky a také pokud chcete hodně tančit na večírek.

Ukaž více výpisu z Únor 2022
Doporučené
Šetříš166,00 Kč
Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku  Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel