BOTY NA SILVESTRA – MÓDNÍ OBUV PRO DOBRÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU

2020-12-18
BOTY NA SILVESTRA – MÓDNÍ OBUV PRO DOBRÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU

LETOŠNÍ PANDEMIE MŮŽE MNOHA LIDEM ZKAZIT NOVOROČNÍ PLÁNY. TO VŠAK NEZNAMENÁ, ŽE BY SILVESTR STRÁVENÝ DOMA NEBO V MENŠÍ SKUPINĚ PŘÁTEL MĚL BÝT HORŠÍ NEŽ V MINULÝCH LETECH. PROTO STOJÍ ZA TO PŘEDEM ZVÁŽIT, JAKÉ BOTY NA SILVESTRA SI MŮŽETE VYBRAT PRO SVŮJ OUTFIT, ABYSTE BYLA OKOUZLUJÍCÍ.

Jaké boty na Silvestra?

Silvestr je nepochybně večerní příležitost, takže ideálně večerní a elegantní. Pro ženy, které mají rády klasiku, budou nejlepší lodičky na jehlovém podpatku na Silvestra. Hladké boty v černé, červené nebo nude se hodí k většině oblečení. A co víc, takové silvestrovské boty mohou vyvážit nápaditý outfit, například s flitry. Mnoho žen přemýšlí nad tím, jaké boty zvolit k černým šatům na Silvestra. Můžete vsadit na celkový vzhled, který je vždy elegantní a hodí se k večerní příležitosti. Pak je dobré sáhnout například po výraznějších špercích. Další myšlenkou je vybrat kontrastní boty, například v odstínu rubínově červené. To vám umožní přitáhnout pozornost právě na nohy. Pokud si oblečete navíc originální punčocháče, například síťované, efekt bude skvělý.


DÁMSKÉ LODIČKY


Jaké boty na Silvestra doma?

Jen proto, že strávíte přelom roku doma, neznamená, že byste se neměla obléknout zajímavě pro tuto příležitost. Boty na Silvestra doma by měly být především pohodlné, aby nedošlo k zničení parket nebo koberce. Během Silvestra doma většinou budete sedět. Dobrou volbou tedy budou lodičky na sloupku. Budete působit velmi elegantně.

Pokud víte, že Silvestr doma bude mít poměrně uvolněnou atmosféru, vsaďte na sneakersy. Takové sportovní boty vypadají skvěle v kombinaci například s tylovou sukní nebo dámskou kombinézou v nápadné barvě.

Máš v plánu na Silvestra lenošit? Dokonce i pohodlné boty na Silvestra mohou být dámské pantofle. S kožešinou nebo vtipné vzory - vsadit na domácí chlad.


Jaké boty na Silvestra v horách?

Plánujete výlet do hor na konci roku? Za prvé je nutné dbát o svou bezpečnost na ledových stezkách a vybrat vhodné traperky. Budou také ideální součástí novoročního stylu. Nicméně, pokud hledáte něco, co je výraznější a vhodné na Silvestra v horách, potěš vás workery s cvočky. Jsou pevné a pohodlné, vhodné do sněhu, a zároveň budete vypadat jako rocková silvestrovská hvězda.DÁMSKÉ LODIČKY

Jaké boty na Silvestra Míč?

Silvestr v podobě plesu? I na takovou možnost byste měla mít připraveny boty. Samozřejmě, že základní volbou v tomto případě jsou lodičky na podpatku. Klasické a jednoduché budou tou nejlepší volbou pro takovou příležitost. Silvestr ve formě plesu vyžaduje dlouhé šaty. To však neznamená, že oblečení musí být nudné a ošuntělé. Stačí si vybrat zlaté sandályna post změnit. Současně jsou tyto boty pohodlné díky pevné patě. Lodičky open toe s odhalenou špičkou na nižším podpatku jsou také univerzální volbou na Silvestra. Nezapomeňte však, že pro tento druh silvestrovských bot již nejsou vhodné punčocháče. Zvolte spíše pohodlné sprejové punčocháče, které dodají lesk vašim nohám.

Ukaž více výpisu z Prosinec 2020
Doporučené
Šetříš166,00 Kč
Dámské černé lodičky na vysokém podpatku  Dámské černé lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel