BOTY NA TRAPEROVÉ PODRÁŽCE – NÁPADY NA STYLING

2022-02-03
BOTY NA TRAPEROVÉ PODRÁŽCE – NÁPADY NA STYLING

JEDNÍM Z TRENDŮ TÉTO SEZÓNY JSOU MUŠKETÝRKY NA PLATFORMĚ, IDEÁLNĚ NA TRAPEROVÉ PODRÁŽCE. TENTO TYP BOT JE NEJEN POHODLNÝ, ALE TAKÉ OPTICKY ZEŠTÍHLUJÍCÍ A PRODLUŽUJÍCÍ NOHY. BUDE PERFEKTNÍ JAKO DOPLNĚK K ŠATŮM A SUKNÍM. V PŘÍPADĚ KOZAČEK NA KLÍNKU SE ŠIRŠÍM SVRŠKEM I K TĚSNÝM KALHOTŮM.

Mušketýrky - stylizace


Typy bot na klínu, které lze použít v jejich stylech, jsou velmi rozmanité. Mušketýrky na platformě, ploché nebo s traperovou podrážkou se hodí k široké škále outfitů. Proto se v sezóně 2021/2022 vyplatí mít v šatníku několik párů.

Kozačky s traperovou podrážkou – proč jsou módní?

Největší módní domy tuto sezónu prosazují trend, ve kterém velké robustní boty rozhodně vytlačují jemné. Proto jsou trendem mušketýrky na platformě,které jsou výrazné a přitahují oči ke spodní části těla. Nejznámější blogerky nyní propagují mušketýry s traperovou podrážkou. BOTY NA TRAPEROVÉ PODRÁŽCE


Jak kombinovat kozačky s hrubou podrážkou s šaty?

Jelikož jsou dámské kozačky na klínku samy o sobě velmi výrazné, nejlépe vypadají v kombinací s jednoduchými šaty. Pokud se však chcete vyřádit, módní domy na několika přehlídkách předvedly kombinaci těžkých bot na tlusté traperové podrážce s šaty v retro stylu s obláčky a různými vzory.


Kozačky se silnou podrážkou + sukně

Kozačky sahající nad kolena na silné traktorové podrážce se k minisukni perfektně hodí. Aby nebylo moc chladno, k takovému kompletu vypadá skvěle dlouhý péřový kabát. Dalším řešením je zkombinovat kozačky na klínku se sukní ve vojenském stylu. Pak bude vše k sobě stylově sladěno. Obvykle se k jednoduchým botám hodí i midi sukně, také řasená, asymetrická. BOTY NA TRAPEROVÉ PODRÁŽCE


Kozačky se silnou podrážkou + legíny

Legíny dokonale ladí k zimnímu stylu v černé a bílé. Černé legíny a bílý top skvěle doplní mušketýrky na platformě. Dobrou volbou je například volnější košile nahoře.


Kozačky na traperové podrážce + úplet

V této sezóně se pleteniny nosí ve verzi total look. Kozačky na klínku sahající nad kolena jsou ideální pro tak měkkou, obepínající látku. Nejmódnější je sladit barvu bot k pleteným šatům nebo svetru, zejména v odstínech béžové a bílé. Svetrové, jednoduché, nepříliš upnuté rolákové šaty působí velmi žensky a jsou pohodlné v kombinaci s kozačkami s dlouhým svrškem. Nejlepší je, když je na noze mezi botou a šaty vidět kousek kůže, protože to celé pak odlehčí a opticky zeštíhlí.


Mušketýrky nad kolena na ploché podrážce

V módě jsou i kozačky nad kolena s plochou podrážkou. Tyto typy bot jsou o něco měkčí než ty se silnou podrážkou. Budou se lépe hodit k velmi ženským outfitům, včetně květinových šatů, sak a obecně kancelářských dress code. Kozačky nad kolena s plochou podrážkou volte nejlépe v některém z neutrálních odstínů: černá, velbloudí nebo kamenně šedá. V případě tohoto typu bot stojí za pozornost především semišové stehenní kozačky. Styling s nimi lze nosit od podzimu do časného jara, protože často nemají žádné zateplení a vypadají skvěle i v teplejších dnech.

Ukaž více výpisu z Únor 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel