BOTY NA ZIMNÍ DNY? JEDINĚ VÁLENKY!

2020-01-03
BOTY NA ZIMNÍ DNY? JEDINĚ VÁLENKY!

V chladném zimním dni udržují vaše nohy a prsty na nohou pohodlnou teplotu pouze teplé boty. A tento úkol splní na výbornou dámské válenky - boty inspirované tradiční obuví Eskymáku.


Co jsou válenky?

Válenky, jsou měkké boty, které původně nosili obyvatelé arktických oblastí na Aljašce, Kanadě, Grónsku a Rusku, z kmenů Inuit, Iñupiat a Yupik. Z vnější strany se válenky podobají tradičním mokasínům pouze s ... vysokými svršky.


Válenky byl tradičně vyrobeny z kůží sobů, tuleňů, losů nebo medvědů..


Tradiční válenky byly vybaveny všemi výhodami, které bychom očekávali od bot určených pro život na mrazivém severu. Především byly teplé a pohodlné. Eskymáci také izolovali své boty kožešinou od arktických zvířat, jako jsou králíci, lišky a mývalové severní. Použití přírodních materiálů zaručilo prodyšnost obuvi a umožnilo cirkulaci vzduchu kolem chodidla. Pot se hromadil na nohou a nezamrzl, díky čemuž se Eskymáci ve válenkách nebály omrzliny.Buty na zimę damskie, mukluki inspirowane butami Eskimosów

Válenky byly také ideální boty pro lovce, kteří se díky nim pohybovali hladce a tiše. Ti, kteří nevyužívaly boty na lov, mohli válenky zdobit pompomy nebo barevnými korálky. Dekorace dodaly botám velmi atraktivní vzhled. Není divu, že se módní svět konečně zajímal o tyto barevné a teplé boty.


Válenky v moderním podání - teplé a pohodlné

V dnešní době jsou výrobci obuvi inspirováni stylem a designem eskymáckých válenek při navrhování moderních zimních bot. Samozřejmě pro výrobu tohoto typu dámských sněhových bot se již nepoužívají kůže losů nebo tuleňů, ale jiné moderní materiály zaručující stejný účinek, tj. Příjemné teplo na nohy.

Válenky navazují svým designem na tradiční boty Eskymáku. Můžete si je zakoupit ve verzi s vyšším svrškem (podobají se botám) i v kratší verzi. Pak jsou podobné našim klasickým botám, venku jsou zdobeny třásněmi, pompomy a různými motivy, které odkazují na kulturu severních lidí. Bez ohledu na formu a vzhled moderních válenek zůstala jedna věc nezměněna - jejich účel.

 Jak nosić buty na zimę damskie, mukluki

Válenky jsou především obuv pro zimní dny a jejich hlavní funkcí je ochrana nohou před chladem. Boty jsou vyrobeny z teplých, příjemných materiálů pro tělo, které zaručují udržení dostatečného pohodlí chodidla. Z tohoto důvodu se i ti nejchladnější lidé cítí v těchto botách v bezpečí.


Jak nosit válenky?

Dámské Válenky zapadají téměř do každé části zimního šatníku. Nejlépe se budou nosit k těsným kalhotám, leginám, ale dobře se hodí také k pleteným rolákovým šatům nebo rozšířeným mini šatům, se svetry. Dokonale zapadají do zimního stylu boho nebo etnických klimatu. Je to bezpochyby skvělá základna pro mnoho stylů.Dámské Válenky zapadají téměř do každé části zimního šatníku. Nejlépe se budou nosit k těsným kalhotám, leginám, ale dobře se hodí také k pleteným rolákovým šatům nebo rozšířeným mini šatům, se svetry. Dokonale zapadají do zimního stylu boho nebo etnických klimatu. Je to bezpochyby skvělá základna pro mnoho stylů.

Chybí ve vaší skříni? Hledejte válenky na casnaboty.cz

Ukaž více výpisu z Leden 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel