BOTY V BARVÁCH ROKU 2021 - HOT DESING.

2021-02-19
BOTY V BARVÁCH ROKU 2021 - HOT DESING.

INSTITUT PANTONE KAŽDÝ ROK PŘEDKLÁDÁ SVOJE NÁVRHY NA DALŠÍ SEZÓNU. 2021 BUDE PATŘIT DUETU DVOU NEZÁVISLÝCH BARVÁCH - ODSTÍNY ŽLUTÉ A ŠEDÉ. KTERÉ BOTY BUDOU SPLŇOVAT TRENDY 2021?

Pantone Color of the Year ovlivňuje vývoj produktů a rozhodování o nákupu v mnoha průmyslových odvětvích již více než 20 let. Barevné trendy navržené odborníky Pantone Color Institute jsou dychtivě využívány módními návrháři, výrobci bytových doplňků a průmyslovým designem.

Volbě barev roku vždy předcházejí důkladné analýzy. Specialisté PANTONE kontrolují aktuální trendy a hledají ve světě nové barevné inspirace. Ve své analýze berou v úvahu různé sféry života a umělecké tvorby - módu, nové technologie, aplikované a audiovizuální umění, trendy na sociálních sítích a dokonce i socioekonomické podmínky. Stručně řečeno, vše, co ovlivňuje obraz moderního světa. V letošním roce je volba Pantone Color Institute diktována konkrétnější socioekonomickou situací než v předchozích letech. Barvou roku 2021 je duo PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating. Je to pár, který „přenáší sílu a naději a dokáže vám zvednout náladu.“ Tímto způsobem mají výrazy „uklidňující šedá“ a „slunečná žlutá“ vyjadřovat naději na lepší čas pro všechny a podporovat pozitivní myšlení.


buty w kolorach 2021 roku

Barvy roku PANTONE 2021 - energie a síla míru

PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating je kombinace dvou nezávislých barev, které na jedné straně dodávají pozitivní vibrace a energii a na druhé straně jsou výrazem míru, spolehlivosti a bezpečnosti.


PANTONE 13-0647 Illuminating je jasný, pozitivní odstín žluté barvy, který vnáší styl do rozmanitosti a jistě přitahuje pozornost. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey je zase symbolem pevných a spolehlivých prvků, které tvoří pevný a bezpečný základ. Tuto funkci plní také v módních stylizacích.


Kombinace PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647, sama PANTONE připouští, „zdůrazňuje naši vrozenou potřebu být viděn, viděn, rozpoznán, slyšen.“ Kombinace těchto dvou velmi odlišných a nezávislých barev má inspirovat obnovu a regeneraci a posunout nás k novým způsobům myšlení a konceptů.Boty v barvách roku 2021 - s čím kombinovat?

Letos nám PANTONE podstatně usnadnil náš úkol, protože samotné barevné duo roku 2021 je zajímavou kombinací, kterou lze implementovat do stylingu. A co zářivě žlutá halenka, šedé kalhoty a žluté sportovní boty? Nebo možná obrátíme pořadí? Přiznáváte, že taková kombinace vám dává mnoho příležitostí hrát si a žonglovat s doplňky, stejně jako výběr zajímavých stylů obuvi.
buty w kolorach 2021 roku

Šedá ve stylu Pantone

PANTONE 17-5104 Ultimate Grey je velmi univerzální odstín, který v podstatě tvoří základ pro jakýkoli styling. Šedá se skvěle hodí k jakémukoli odstínu, ale vypadají nejlépe a nejzajímavěji se zářivými barvami a živými barvami. Proto lze šedé kombinovat s pastelovými, modrými a klasickými bílými, nebo si můžete vybrat barvu roku, světle zlatou, oranžovou nebo ohnivě červenou.

Žluté boty ve stylu PANTONE

PANTONE 13-0647 Illuminating to bardzo pozytywny kolor, który wyzwala kreatywność i dodaje dużo energii. PANTONE 13-0647 Illuminating je velmi pozitivní barva, která stimuluje kreativitu a dodává spoustu energie. Dokonale zapadne do slunné jarní a letní stylizace roku 2021. Žluté boty se hodí prakticky na jakýkoli typ oblečení pro teplé dny. Žluté nazouváky, žabky, sandály a baleríny lze úspěšně kombinovat s různými barvami. Jasné odstíny žluté se hodí k pastelovým odstínům - světle růžové, mátové nebo modré. Dokonale se hodí k univerzální bílé, stejně jako tmavě modré a džínové. Pokud se chceme zaměřit na klasickou eleganci, můžeme zvolit kombinaci s černou. Určitě se neztratíme v davu na žlutých vysokých podpatcích.


Ukaž více výpisu z Únor 2021
Doporučené
Šetříš833,00 Kč
Sneakersy dámské Big Star KK274061Sneakersy dámské Big Star KK274061
778,00 Kč1 611,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel