BOTY V NEJMÓDNÉJŠÍ BARVĚ PRO ROK 2020? URČITĚ CLASSIC BLUE wg PANTONE

2020-01-07
BOTY V NEJMÓDNÉJŠÍ BARVĚ PRO ROK 2020? URČITĚ CLASSIC BLUE wg PANTONE

V roce 2020 bude klasická modrá barva podle PANTONE vládnout módnímu a interiérovému designu. Je čas doplnit vás botník právě o boty v tmavě modré barvě!


Zaměřeni na klasickou modrou

Společnost PANTONE vybírá barvu ze vzorníku, které nejlépe vyhovuje současným módním trendům. Pokud jste očekávali pastely nebo pomerančově oranžovou, budete nejspíš zklamaní. Tentokrát specialisté PANTONE rozhodli, že v novém roce stojí sázet na PANTONE 19-4052 Classic Blue v klasické tmavě modré barvě.PANTONE 19-4052 Classic Blue

Proč právě tahle barva?Leatrice Eiseman, ředitelka institutu barev Pantone, vysvětluje, že barva je solidním a spolehlivým odstínem, na který se můžeme vždy spolehnout. Klasická modrá nás povzbuzuje k tomu, abychom rozšířili naše myšlení a rozšířily obzory.”


Je těžké s ní nesouhlasit. Klasická modrá je nepochybně odstínem, kterému nechybí elegance. Je to barva, která na nás působí uklidňujícím dojmem, jelikož připomíná barvu nebe za soumraku. Dodává jakýsi pocit jistoty.


Tato volba se nám líbí moc. Klasická modrá v módě přináší neobvyklý vkus a eleganci. Hlavní je, že tmavě modrá komunikuje s ostatními barvami. Asi nejideálnější barvou, kterou můžeme dokonale kombinovat s tmavě modrou, je černá. I když tato kombinace může působit pro někoho fádně. Mnohem lepší je tedy modrá barva ve světlejších odstínech, kdy dojde k většímu kontrastu s černou.S ČÍM KOMBINOVAT BOTY V MODRÉ BARVĚ (PANTONE 19-4052) TADY JSOU NAŠE TIPY.


Klasická modrá + bílá

Nadčasová klasika. Bílá v kombinaci s modrou vypadá velmi elegantně, ideální je v létě tzv. námořnickém stylu.

Klasická modrá + bílá

Klasická modrá + pastelová růžová

Jemná a elegantní kombinace. Modré kalhoty s růžovými kalhotami – ideální kombinace!Klasická modrá + pastelová růžová.

Klasická modrá + pastelová růžová

Klasická modrá + oranžová/žlutá

Velmi energická a odvážná kombinace. Ideální pro teplé letní dny. Modré sandálky a žlutá sukně? Proč ne?Klasická modrá + oranžová/žlutá

Klasická modrá + červená

Další kombinace pro odvážné ženy. Klasická modrá v kombinaci s červenou nemůže nikdy působit nudně.

Klasická modrá + šedá

V tomto případě působí šedá jako neutrální prvek. V kombinaci s modrou tak působí méně „cool“. Je to klasické, ale zároveň velmi klasické spojení, které se hodí do práce. Modré boty a šedé šaty? To je ono!

Klasická modrá + šedá

Modrá + světle modrá

Hra s odstíny také poskytuje vynikající výsledky. Tmavě modré lodičky nebo tenisky perfektně sedí s džínovými kalhotami.

Niebieski + jasnoniebieski
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Doporučené
Šetříš278,00 Kč
Tenisky dámské Big Star DD274335Tenisky dámské Big Star DD274335
500,00 Kč778,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel