BOTY VE STYLU „POWER DRESSING„ - NÁŠ TIP

2021-10-26
BOTY VE STYLU „POWER DRESSING„ - NÁŠ TIP

POWER DRESSING „JE OBCHODNÍM MÓDNÍM TRENDEM, KTERÉ VÁM POMŮŽE VYJÁDŘIT VAŠI POZICI A AUTORITU VE VAŠÍ PRÁCI. CO JE A KTEÁ OBUV JE NEJLEPŠÍ NA TENTO STYL ? PODÍVEJTE SE NA NÁŠ NÁVRH!


Odkud pochází power dressing?

Pojem „power dressing“ se poprvé objevil v 80. letech minulého století, kdy ženy začaly zaujímat pozice, které dříve zastávali muži. Outfit se stal jedním z prvků zdůrazňujících image úspěšné ženy. V 80. letech se objevily charakteristické bundy rovného střihu s vycpávky , které zvedaly ramena. Tento typ řady prodloužených paží měl být znakem síly, pevnosti a sebevědomí. Charakteristickými prvky byly také košile a halenky bez výstřihu, často zapínané až ke krku (se stojatým límcem), sukně ke kolenům nebo pod kolena a také široké kalhoty s řasením. Tento typ vysoce mužského oblečení měl omezit jakékoli erotické asociace v profesionálních vztazích. Výsledkem je úspěšná žena v 80. letech minulého století ztratila všechny své ženské atributy.

Naštěstí návrháři rychle pochopili, že obchodní móda nemusí znamenat úplné vzdání se ženskosti. Začali navrhovat uniformy, které byly efektivnější a přiléhaly k ženské postavě. Tak se znovu objevilo power dressing. Jednou z nejznámějších žen propagujících tento styl oblékání v politice byla Margaret Thatcherová. .


Co je moderní „power dressing“?

Power dressing je prostě jedinečný styl, který vám umožní vyjádřit vaši pozici a autoritu ve vaší firmě nebo na pracovišti. Zabývá se různými aspekty vaší osobnosti - povahové vlastnosti, řeč těla, a způsob, jakým se nosíte.

Power dressing samozřejmě není spojen jen s kancelářskou a korporátní módou, ale v mnoha případech je s ním ztotožňován. Ve skutečnosti lze tento styl přizpůsobit každé naší činnosti nebo profesi.DÁMSKÉ LODIČKY


Zde jsou prvky, na které byste si měli dát pozor při dokončování oblečení pro power dressing.

Přizpůsobený střih. Oblečení musí dokonale přiléhat k tělu. Neměly by být příliš volné ani příliš těsné, příliš dlouhé ani příliš krátké


Kvalita oblečení. Je důležité vybírat oblečení, které je dobře střižené a ušité, a především z dobrých materiálů.


Odpovídající barvy. Pamatujte, že barvy by měly vyjadřovat nás a naši osobnost. Každá barva je důležitá. Můžeme si vybrat tradiční barvy (šedá nebo tmavě modrá), ale stojí za to prezentovat i v jiných barvách. Obchodní ženy by měly být výrazné a výrazné a barvy oblečení by měly odpovídat jejich osobnosti. Mohli bychom to také udělat s intenzivní kobaltové sako nebo uniformou pastelové barvy.


Špičkové doplňky. Nepočítá se jen outfit, ale také doplňky. Stojí za to zaměřit se na kvalitní doplňky, jako jsou kožené kabelky nebo šperky.


Všechno musí do sebe zapadat. Je důležité, aby všechny prvky našeho outfitu perfektně spolupracovaly a byly v souladu s kánony módy a aktuálních trendů.


Jaké boty k power dressing?

Správně vybrané boty jsou jedním z klíčových prvků při skládání stylingu pro úspěšnou ženu. Na kvalitě obuvi záleží, stejně jako na jejím vzhledu. Boty by měly být v perfektním stavu - vždy čisté a elegantní.


Volba stylu obuvi bude záviset na zbytku oděvu. Nejlepší pro obchodní styl jsou:


Lodičky na vysokém podpatku – jehly nebo sloupek

Tyto boty jsou nepostradatelným prvkem obchodního vzhledu. Ženě dodaly výšku a nezbytný sex -appeal. V této sezóně se na přehlídková mola vrátily špičaté lodičky ve stylu 90. let. Boty charakteristického střihu do špiačata dodají štíhlými nohami eleganci a šarm. Hledáte pohodlí, ale nechcete se vzdát výšky? Stačí si na postu vybrat lodičky


Loaersy , mokasíny a lordsy

Toto je návrh pro ženy, které upřednostňují obchodní styl v mužském stylu. Tento typ obuvi se hodí k cigaretovým kalhotám stejně jako k širokým látkovým kalhotám. Pokud je spárujete s volným sakem , získáte stylový oficiální vzhled.

DÁMSKÉ MOKASÍNYBaleríny

Je to druh obuvi, která je díky svému elegantnímu střihu a pohodlí stále častěji volena do kancelářských oděvů. Pro styl „power dressing“ zvolte kožené balerínky v klasických barvách - černé nebo tmavě modré, ale můžete také experimentovat s jiným barevným schématem.

Ukaž více výpisu z Říjen 2021
Doporučené
Šetříš283,00 Kč
Dámské lakované lordsy s ornamentem  černéDámské lakované lordsy s ornamentem černé
717,00 Kč1 000,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel