Boty na cvičení doma

2020-11-18
Boty na cvičení domaNE VŽDY MÁME MOŽNOST A ČAS JÍT DO POSILOVNY NEBO FITKA. PROTO SE SNAŽÍME CVIČIT ASPOŇ DOMA. PŘI CVIČENÍ DOMA MUSÍME MÍT POHODLNÉ A SPRÁVNÉ BOTY. NA CO SI DÁT POZOR PŘI VÝBĚRU BOT NA CVIČENÍ DOMA?

Boty na cvičení doma -proč je nazouvat?

Pokud se rozhodnete jít do posilovny nebo trénovat, vždy budete muset mít potřebné boty na trénink. Situace se komplikuje když se rozhodnete cvičit doma. Jaké boty budou pro Vás ty pravé? Obvykle, ale hodně záleží na zvolené činnosti. V některých typech cvičení, jako je jóga, pilates nebo stretching nejenže nejsou nutné, ale ani povinné. Pro ostatní, když provádíte intenzivní skoky a náročnější cviky - nošení bot je závazné. Proč?


Boty poskytují odpružení.


Pamatujeme si, že nohy nebyly připraveny na odření na betoně, dlaždicích nebo panelech, ale na měkkým a mnohem přijatelnějším povrchů na zemi. Při intenzivním cvičení, při kterém dochází k mnoha skokům, a náročných cardio cviků se náš stav skákání zhoršuje. Se správnou obuví se vyhýbáme minimalizaci kontaminace a minimalizaci rizika infekce.

Boty chrání vaše stopy.


Pokud během tréninku upustíte činku nebo jiné sportovní náčiní - vaše stopy budou mít velkou ochranu. I tak to bude bolet.... ale pravděpodobně o něco méně.

Fitness boty – jaké si vybrat?
Boty na cvičení doma

Výběr správné sportovní obuvi je stejně důležitý jako samotný trénink. Poloha těchto dvou stop během cvičení určuje všechny ostatní části cíle, účelu a podmínek.
Je třeba poznamenat, že ne všechny tenisky nebo tréninkové boty se nebudou používat doma. Boty které sis pořídila na běhání, určitě nebudou vhodné na cvičení doma.


BOTY, VE KTERÝCH CVIČÍŠ DOMA, MUSÍ BÝT


  • pohodlné a komfortní na nošení - to je podstata;
  • lehké, aby nezatěžovaly nohy
  • ve správné velikosti, spárvně široké – neměly by být volné, ani tlačit
  • zajistit přiměřenou trakci – být odolné a přizpůsobivé
  • navržené tak, aby udržely nohu v poloze, a to jak během skoků tak jiných náročných cviků
  • mít zezadu tvrdou, ale pružnou podrážku, aby umožnily volně cvičit;
  • byly vyrobeny z prodyšného materiálů, aby nohy během cvičení volně dýchaly
  • s prvky pohlcujícími nárazy - zabudovaný vzduchový polštář, který podporuje přetížení;
  • s módním vzorem - dobře zvolené boty pro stroj dodávají motivaci a jdou trénovat, zejména těm, kteří začínají cvičit s fitness.


Módní dámská tréninková obuv 
Módní dámská tréninková obuv 

Na trhu je široký výběr sportovní obuvi pro domácí cvičení. Můžeme si je vybrat nejen podle typu vykonávané fyzické aktivity, ale také podle stylu a designu. Bez ohledu na to, zda cvičíme doma nebo v tělocvičně - dobrý vzhled a kompletní oblečení nám vždy dodají motivaci.
Dámské tréninkové boty jsou obvykle navrženy v pozitivních a energizujících barvách s různými poutavými vzory. Velmi často jsou to docela kontrastní, výrazné barvy, jako je neonová růžová, zelená nebo intenzivní oranžová. Oblíbené jsou také všechny druhy pastelových odstínů. Podle vašich preferencí můžeme také koupit boty v klasické bílé nebo v tmavších odstínech (například tmavě modrá nebo černá). Dobře vypadat, budou prakticky všechny.


Ukaž více výpisu z Listopad 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel