Boty na ples 2020

2020-01-17
Boty na ples 2020

Boty jsou jedním z nejdůležitějších prvků, pokud se jedná o plesový outfit. Které boty vybrat právě pro tuto událost?


Bezesporu to budou boty na vysokém podpatku, které působí velmi svůdně. Každá žena jistě má ve své šatní skříni alespoň jeden takový pár. Najdou se však i takové dámy, které jich mají ve své sbírce nejméně tucet. Proč ženy tolik milují vysoké podpatky? Protože se díky nim cítí atraktivnější. Díky podpatkům jsme vyšší, štíhlejší, narovnanější, uvolněnější a naše chůze je tudíž více sexy. Navíc muži milují ženy, které nosí boty na vysokých podpatcích.


Není nic zvláštního, že pokud přemýšlíme o botách na ples, přijdou nám okamžitě na mysl boty na vysokých podpatcích. Mnoho žen si účast na plese bez vysokých podpatků vůbec nedokáže představit.


boty

Jaké boty se budou nosit v letošní plesové sezóně?

Určitě se budeme moci odvázat. Na tanečních parketech budou dominovat boty odvážných barev, se třpytivým zdobením či poutavými vzory ze světa přírody.


Tady je několik modelů, které byste si měla pořídit na blížící se ples.


Stříbro a zlato

Na plese musíte zářit. Zlaté a stříbrné boty na vysokých podpatcích nepochybně přitahují pozornost všech, a proto zaujmou jistě ty ženy, které jsou rády středem pozornosti. Zlaté boty na vysokých podpatcích se jistě budou dobře prolínat s bílými a černými róbami, nebo s leopardím vzorem, který je módním hitem této sezóny. Nešlápnete vedle, pokud si takové boty obujete k jeansům.


BOTY

Dáma v červené – ženská a sexy

Červené lodičky jsou bezesporu nejsmyslnější dámskou obuví. U těchto typů bot určitě nezůstanete ve stínu. Je důležité to ovšem nepřehánět. Tradiční kombinace červených lodiček na vysokém podpatku s černou róbou je sázkou na jistotu. Tyto boty budou také skvěle ladit s bílou či tmavě modrou.BOTY

Odvážná ve zvířecích barvách

Hitem této sezóny jsou zcela jistě boty inspirované přírodou. Skvěle vypadají boty s leopardím či hadím vzorem. Nezapomeňte ovšem, že pokud zvolíte výrazné boty se zvířecím potiskem, oblečení by už nemělo být příliš barevné. Černá bude ideální.


BOTY

Vkusně v saténu

Hladný a lesklý satén je velmi krásným materiálem, který se nejčastěji používá jako látka pro sofistikované výtvory. Saténové lodičky jsou symbolem elegance a vy v nich budete hvězdou večera.


BOTY

BOTY
Ukaž více výpisu z Leden 2020
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš166,00 Kč
Dámské černé lodičky na vysokém podpatku  Dámské černé lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské pistáciové lodičky Dámské pistáciové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš166,00 Kč
Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku  Dámské béžové lodičky na vysokém podpatku
556,00 Kč722,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel