CAMELOVÉ KOZAČKY - S ČÍM KOMBINOVAT?

2022-01-26
CAMELOVÉ KOZAČKY - S ČÍM KOMBINOVAT?

JISTĚ, ŽE JSTE SLYŠELI O BARVĚ, JAKO JE CAMELOVÁ (NEBO CAMEL V ANGLIČTINĚ). TENTO NÁZEV POCHÁZÍ PŘÍMO Z ANGLICKÉHO SLOVA CAMEL, PROTOŽE SE JEDNÁ O ODSTÍN VELMI PODOBNÝ BARVĚ CHLUPŮ TOHOTO ZVÍŘATA.

Camel - jaká je tato barva?

Na rozdíl od zdání je název této barvy velmi starý. Jeho první zdokumentované použití bylo v roce 1916. Navíc v minulosti spíše souvisel s typem vlněného pláště. Velbloudí barva je na paletě barev mezi hnědou a béžovou. Je to vlastně docela studený odstín béžové, který se hodí k saharským pískům. Oblíbený na kabátech si rychle našel místo mezi ostatními oděvy, zejména na zimních botách. V dnešní době se také stává, že velbloudí barva se prezentuje i v teplém odstínu, připomínajícím spíše karamel.
CAMELOVÉ KOZAČKY -S ČÍM KOMBINOVAT?


S čím boty velbloudí barvy kombinovat?

Velbloudí barva je stále velmi módní, dalo by se říci až klasická. Každý rok se tedy objevuje na obuvi, zejména na podzim a v zimě. Velmi dobře vypadají kozačky velbloudí barvy vyrobené ze semiše. K upevnění takové stylizace můžete zvolit šátek v odstínu odpovídajícím barvě bot. Nejtypičtější kombinace velbloudí barvy s červenou, hořčicově žlutou a oranžovou. Zde jsou však některé originálnější barevné kombinace.


Camel boty s černou a tmavě modrou

Kamel v kombinaci s „total black“ stylingem působí vždy velmi elegantně. Jedná se o výborný outfit například do práce s elegantním dress codem. Zvolit můžete například černé upnuté kalhoty a sako a kozačky volit se širším svrškem, které dodají trochu šmrnc. To samozřejmě platí i pro tmavé šaty a černé punčocháče. Světlá velbloudí barva na botách způsobí, že šaty nebudou vypadat smutně a zdůrazní nohy. U tmavě modré je situace podobná. Řeč není jen o tmavě modrých šatech, ale také o klasických slim džínách, které v zimním stylingu nemohou chybět. Tato kombinace vypadá skvěle s dlouhými botami – mušketýrky.
CAMELOVÉ KOZAČKY -S ČÍM KOMBINOVAT?Camelové kozačky s olivově zelenou

Barva khaki nebo olivově zelená v kombinaci s camelovými kozačky je dokonalým stylingem v zemitých tónech. V této kombinaci budou obzvláště dobří lidé s beauty typem podzimu nebo jara. Zelené může být sako, ale i svetr nebo dokonce košile. Takové boty vypadají skvěle ve stylu odkazujícím na vojenský styl. Dobře vypadají i v kombinaci se zlatými doplňky. Nemusí to být jen šperky, ale může to být například i kabelka. Dodá lesk tlumenému stylingu a navíc podtrhne odstín přítomný na botách. Je to skvělý návrh na párty

.

Vkamelové kozačky v šedé, bílé a růžové barvě

Vzhledem k tomu, že camelová je spíše základní barva a je docela neutrální, vyplatí se do ní přidat trochu růžové. Pro tento účel bude pudrová nebo śtaro růžová perfektní. Vznikne tak velmi dívčí hřejivý styling. Například kabát může být růžový. Stejně tak je tomu i v případě bílé, která například na kalhotách skvěle doplní takový zimní outfit. Celek bude živý, ale stále dost neutrální, takže se skvěle hodí pro ženy, které nechtějí volit příliš intenzivní barvy. S šedou je to podobné. Pokud máte klasický šedý kabát a už vás nudí jeho styling v kombinaci s černými kozačkami, zvolte camel coat. Model na tlustém sloupku vám dodá teplo a lehkost.


Ukaž více výpisu z Leden 2022
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel