DÁMSKÉ GUMÁKY – JAK DOBŘE VYBRAT HOLÍNKY?

2020-08-19
DÁMSKÉ GUMÁKY – JAK DOBŘE VYBRAT HOLÍNKY?KDYSI DÁVNO BYLY GUMÁKY POVAŽOVÁNY ZA OBUV PRO PROSTÝ LID A JEJICH NÁKUP NEČINIL ŽÁDNÉ PROBLÉMY. DNES JE OVŠEM NABÍDKA GUMÁKŮ NATOLIK ŠIROKÁ, ŽE NENÍ JEDNODUCHÉ SE KOLIKRÁT ZORIENTOVAT.


Při výběru dokonalého páru je třeba odpovědět na 4 hlavní otázky:

Holínky - na co a jak často je používáte?

Pokud chodíte na procházku se svým psem jen občas, nebo jen sledujete, jak SI vaše děti hrají fotbal, normální boty by měly být v pořádku. Cenově dostupné holínky vám zajistí pohodlnou procházku a vydrží po dlouhou dobu, pokud se o ně správně budete starat.
Pokud pracujete na farmě nebo stájích a nosíte boty déle než hodinu denně, doporučujeme vám podívat se na odolné boty. V takových botách pak nemusíte mít strach, že se Vám poškrábou či jinak poškodí.


Skupina dívek na letním festivalu v módní gumové holínky


Přístup k nákupu gumáků by měl být podobný jako při nákupu bot na běhání. Rekreační obuv je dostatečná pro mírnou aktivitu, ale pokud chcete provozovat více sportu, měli byste investovat do lepší kvality.

Dámské holínky - jaký je váš lýtkový obvod a délka chodidla?

Umístěte centimetr kolem lýtek v jejich nejširším bodě. Pak se ujistěte, že jste na internetových stránkách zkontrolovala velikost vašeho lýtka s konkrétní velikostí obuvi. Boty nesmí v žádném případě tlačit.

Holínky dámské. Které galoše budou pro vás nejpohodlnější?

Galoše jsou k dispozici ve 4 základních výškách:
  • Délka ke kolenům –obvykle se nedoporučuje pro lidi s širšími lýtky, protože se obtížně přizpůsobí;
  • Plná výška – ty obvykle končí až nad lýtky a jsou nejoblíbenějšími prodávanými gumovými botami. Pokud používáte galoše pouze na procházky v této oblasti, doporučujeme je, protože chrání vaše nohy před větvemi atd. A také zajišťují, aby se do vaší obuvi nedostala bahno / voda;
  • Délka do půlky lýtek – Dosahují ke dnu lýtka, takže jsou ideální pro lidi se širšími lýtky. Stále nabízejí spoustu ochrany před blátem a vodou, takže jsou také velmi oblíbenou možností pro návštěvníky festivalu;
  • Délka ke kotníkům – velmi praktická, ale není určena pro žádné intenzivní použití. Další skvělá volba pro festivaly, ale buďte opatrní, pokud je to opravdu blátivé počasí.

Dívka při pohledu na nízké semišové bot


Holínky - dáváte přednost módním barvám nebo tradičnímu venkovskému stylu?

Výběr barev a vzorů vytištěných na botách je obrovský. Kamínky, květiny, puntíky nebo ještě více fantazijní vzory - je opravdu na vás, abyste se rozhodli, co si vybrat. Vždy můžete mít několik vzorů, které lépe odpovídají vaší bundě a dalším oděvům. Barevné dešťové boty mohou být jediným výrazným prvkem oblečení. Pokud dáváte přednost tradiční obuvi, nejpraktičtější jsou holínky v jednotné barvě a spíše tmavé: černá, zelená, tmavě modrá, kaštanová. Taková obuv může být dokonce součástí neformálního oblečení. V minulosti byly tyto typy modelů používány pro jízdu na koni. Nezapomeňte také zvážit, v jakém ročním období budou boty použity. Guma se liší tloušťkou a uvnitř si můžete koupit speciální topné ponožky. V zimě by měla být obuv o něco větší, aby se vešla na silnější spodní prádlo.
Ukaž více výpisu z Srpen 2020
Doporučené
Šetříš195,00 Kč
Lesklé nízké holínkyLesklé nízké holínky
361,00 Kč556,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel