DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY

2021-12-07
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY
Při nákupu sněhulí musíme často volit mezi pohodlím a estetikou. Někdy je těžké najít boty do sněhu, které jsou teplé, voděodolné, ale zároveň dostatečně stylové a univerzální, aby se hodily k vašemu každodennímu outfitu. Máme pro vás pár módních návrhů.

PŘI NÁKUPU SNĚHULÍ MUSÍME ČASTO VOLIT MEZI POHODLÍM A ESTETIKOU. NĚKDY JE TĚŽKÉ NAJÍT BOTY DO SNĚHU, KTERÉ JSOU TEPLÉ, VODĚODOLNÉ, ALE ZÁROVEŇ DOSTATEČNĚ STYLOVÉ A UNIVERZÁLNÍ, ABY SE HODILY K VAŠEMU KAŽDODENNÍMU OUTFITU. MÁME PRO VÁS PÁR PODNÍCH TIPŮ.


Dámské sněhule: módní nebo praktické?

Sněhule většinou nemají moc dobrý „tvar“. Mohou působit „mohutně a neohrabaně“. Jedná se o jeden z těch stylů obuvi, které nelze nazvat „elegantní“. Z tohoto důvodu je pro nás často obtížné kombinovat sněhule s jinými kusy oblečení. Pamatujete na kultovní RELAXY? Přesně...

Naštěstí se stále více sněhulí vyrábí v štíhlejších a nemohutných tvarech. Boty jsou estetické a zároveň hřejivé a pohodlné, takže se úspěšně vypořádají se závějemi na Islandu. V dnešní době si prakticky každý může vybrat pár nepromokavých a teplých sněhulí podle svého stylu a vkusu.
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY


Jak vybrat dobré boty do sněhu?

Při nákupu sněhulí se řiďte především jejich praktickým využitím. Z tohoto hlediska je třeba poznamenat následující


Silná a přilnavá podrážka Kolikrát jste uklouzli na udusaném, lehce zledovatělém sněhu? Pro minimalizaci rizika pádu se vyplatí vybavit se botami, které budou mít silnou (nejlépe gumovou) podrážku s přilnavým nášlapem. Chráníte se tak před pádem za nepříznivých povětrnostních podmínek.


voděodolné Dobré sněhule mají chránit nejen před chladem, ale především tajícími vločkami. Z tohoto důvodu stojí za to věnovat pozornost vnějšímu materiálu obuvi. Vsaďte na voděodolné materiály.


Teplo a pohodlí Dobré sněhule musí být pohodlné na nošení – lehké a hlavně teplé. Věnujte pozornost tomu, co je uvnitř boty. Musíte volit prodyšné a pohodlné materiály. Nejlepším řešením je přírodní izolace jako je vlna.


Nejmódnější styly dámských sněhulí

Již několik sezón jsou na vrcholu tohoto seznamu módní válenky, které čerpají inspiraci z tradičních bot Eskymáků. Vybrali jsme pro vás pár dalších stylů sněhulí, ve kterých se tuto sezónu budete cítit pohodlně a v teple.

Sněhule na platformě

Módní boty na platformě neminuly oblíbené sněhule. V tomto případě to má ale svůj praktický rozměr. Dostatečně silná (alespoň 1,5 cm) podrážka dokonale odděluje chodidlo od země a nabízí tak výbornou izolaci. V tomto typu sněhulí se nezalekneme ani těch největších závějí. Boty na platformě jsou ideální pro všechny typy sportovního stylingu.

Metalické sněhule s holo efektem

Sněhule už dávno nejsou nevzhledné, buclaté boty, které vytahujeme ze šatníku, abychom se brodili v závějích. V letošní sezóně budou sněhule doslova zářit. Nejmódnější jsou boty v metalických odstínech i třpytivé v barvách duhy, s holo efektem nebo i částečkami třpytek. Tento typ obuvi je perfektním doplňkem sportovního stylingu i každodenních kompletů. Můžete je nosit k džínům nebo teplým legínám a krátké bundě s kožešinou..


Sněhule s kožešinou

Dokážete si představit zimní boty bez kousku kožešiny? To je asi nemožné. Klasikou zimní módy jsou boty s kožíškem vyhrnutým nahoru. Čím více kožešin, tím lépe. Tuto zimu budou kožešinové sněhule jedním z nejoblíbenějších stylů. Boty ke kotníkům nebo ke kolenům budou vypadat skvěle v kombinaci s teplými sukněmi, pletenými šaty, ale i legínami.
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY


Klasické válenky

Válenky známé také jako eskymácké boty jsou pohodlné a lehké boty. Osvědčí se jako alternativa těžké zimní obuvi. Skvěle se hodí především k džínům nebo různým typům boho stylingu. Hřejivý kožíšek a příjemná semišová kůže nebo eko kůže zaručují ochranu chodidla.

Ukaž více výpisu z Prosinec 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel