DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY

2021-12-07
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY
Při nákupu sněhulí musíme často volit mezi pohodlím a estetikou. Někdy je těžké najít boty do sněhu, které jsou teplé, voděodolné, ale zároveň dostatečně stylové a univerzální, aby se hodily k vašemu každodennímu outfitu. Máme pro vás pár módních návrhů.

PŘI NÁKUPU SNĚHULÍ MUSÍME ČASTO VOLIT MEZI POHODLÍM A ESTETIKOU. NĚKDY JE TĚŽKÉ NAJÍT BOTY DO SNĚHU, KTERÉ JSOU TEPLÉ, VODĚODOLNÉ, ALE ZÁROVEŇ DOSTATEČNĚ STYLOVÉ A UNIVERZÁLNÍ, ABY SE HODILY K VAŠEMU KAŽDODENNÍMU OUTFITU. MÁME PRO VÁS PÁR PODNÍCH TIPŮ.


Dámské sněhule: módní nebo praktické?

Sněhule většinou nemají moc dobrý „tvar“. Mohou působit „mohutně a neohrabaně“. Jedná se o jeden z těch stylů obuvi, které nelze nazvat „elegantní“. Z tohoto důvodu je pro nás často obtížné kombinovat sněhule s jinými kusy oblečení. Pamatujete na kultovní RELAXY? Přesně...

Naštěstí se stále více sněhulí vyrábí v štíhlejších a nemohutných tvarech. Boty jsou estetické a zároveň hřejivé a pohodlné, takže se úspěšně vypořádají se závějemi na Islandu. V dnešní době si prakticky každý může vybrat pár nepromokavých a teplých sněhulí podle svého stylu a vkusu.
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY


Jak vybrat dobré boty do sněhu?

Při nákupu sněhulí se řiďte především jejich praktickým využitím. Z tohoto hlediska je třeba poznamenat následující


Silná a přilnavá podrážka Kolikrát jste uklouzli na udusaném, lehce zledovatělém sněhu? Pro minimalizaci rizika pádu se vyplatí vybavit se botami, které budou mít silnou (nejlépe gumovou) podrážku s přilnavým nášlapem. Chráníte se tak před pádem za nepříznivých povětrnostních podmínek.


voděodolné Dobré sněhule mají chránit nejen před chladem, ale především tajícími vločkami. Z tohoto důvodu stojí za to věnovat pozornost vnějšímu materiálu obuvi. Vsaďte na voděodolné materiály.


Teplo a pohodlí Dobré sněhule musí být pohodlné na nošení – lehké a hlavně teplé. Věnujte pozornost tomu, co je uvnitř boty. Musíte volit prodyšné a pohodlné materiály. Nejlepším řešením je přírodní izolace jako je vlna.


Nejmódnější styly dámských sněhulí

Již několik sezón jsou na vrcholu tohoto seznamu módní válenky, které čerpají inspiraci z tradičních bot Eskymáků. Vybrali jsme pro vás pár dalších stylů sněhulí, ve kterých se tuto sezónu budete cítit pohodlně a v teple.

Sněhule na platformě

Módní boty na platformě neminuly oblíbené sněhule. V tomto případě to má ale svůj praktický rozměr. Dostatečně silná (alespoň 1,5 cm) podrážka dokonale odděluje chodidlo od země a nabízí tak výbornou izolaci. V tomto typu sněhulí se nezalekneme ani těch největších závějí. Boty na platformě jsou ideální pro všechny typy sportovního stylingu.

Metalické sněhule s holo efektem

Sněhule už dávno nejsou nevzhledné, buclaté boty, které vytahujeme ze šatníku, abychom se brodili v závějích. V letošní sezóně budou sněhule doslova zářit. Nejmódnější jsou boty v metalických odstínech i třpytivé v barvách duhy, s holo efektem nebo i částečkami třpytek. Tento typ obuvi je perfektním doplňkem sportovního stylingu i každodenních kompletů. Můžete je nosit k džínům nebo teplým legínám a krátké bundě s kožešinou..


Sněhule s kožešinou

Dokážete si představit zimní boty bez kousku kožešiny? To je asi nemožné. Klasikou zimní módy jsou boty s kožíškem vyhrnutým nahoru. Čím více kožešin, tím lépe. Tuto zimu budou kožešinové sněhule jedním z nejoblíbenějších stylů. Boty ke kotníkům nebo ke kolenům budou vypadat skvěle v kombinaci s teplými sukněmi, pletenými šaty, ale i legínami.
DÁMSKÉ SNĚHULE – POZNEJTE HITY TÉTO SEZÓNY


Klasické válenky

Válenky známé také jako eskymácké boty jsou pohodlné a lehké boty. Osvědčí se jako alternativa těžké zimní obuvi. Skvěle se hodí především k džínům nebo různým typům boho stylingu. Hřejivý kožíšek a příjemná semišová kůže nebo eko kůže zaručují ochranu chodidla.

Ukaž více výpisu z Prosinec 2021
Doporučené
Šetříš311,00 Kč
Dámské stříbrné sněhule BIG STAR KK274600GDámské stříbrné sněhule BIG STAR KK274600G
800,00 Kč1 111,00 Kč13600 pkt.
Šetříš333,00 Kč
Dámské semišové béžové sněhule BIG STAR KK274617Dámské semišové béžové sněhule BIG STAR KK274617
778,00 Kč1 111,00 Kč13226 pkt.
Šetříš383,00 Kč
Šněrovací sněhule dámské ShelovetŠněrovací sněhule dámské Shelovet
950,00 Kč1 333,00 Kč16150 pkt.
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
pixel