Dopamine dressing

2022-05-12
Dopamine dressing

Oblečení může dokonce zprostředkovat emoce nositele. Na tomto základě se zrodil trend dopaminového oblékání. Název pochází z dopaminu, běžně známého jako hormon štěstí. Je to chemická látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Zvýšení jeho koncentrace přináší pocit naplnění a uspokojení. Mohou oblečení a boty dělat totéž?


Dopamine dressing – jaký je tento trend?

Jaké oblečení se může stát vnější náhradou dopaminu? Podle propagátorů tohoto trendu jsou především světlé a barevné. Přirozeně stimulují život a přinášejí radost. I v šedém, zamračeném dni vám pohled na někoho oblečeného v energických barvách může dát křídla. V ulicích je příliš mnoho monochromatických barev. Oblečení ve stylu dopaminového oblékání má dodat energii a být sluncem i v zamračeném dni.


Tento styl však není jen o použitých barvách. Vybrané oblečení je navrženo tak, aby zdůrazňovalo individualitu svého uživatele. Líbí se vám vyniknout na šedém pozadí? Z tohoto důvodu je základem množství použitých barev. V některých případech taková kombinace barev funguje dokonce jako psychologická terapie. Dodává sebevědomí. Není možné si takto stylizovaného člověka nevšimnout a nezavzpomínat. Pokud chcete splynout s davem, není to nejlepší volba. Pokud se však chcete stát barevným ptáčkem, tato móda by měla být vaším splněným snem.Dopamine dressing


Dopaminne dressing : Jaké barvy jsou módní?

Samotný trend dopaminového oblékání je samozřejmě velmi obecný. V něm můžete rozlišit i barvy, které jsou velmi módní. Jedním z nich je jistě odstín žlutého citronového sorbetu, barva lososa spadající do broskve, stejně jako výrazná fuchsiová. Milovníci módy by měli věnovat pozornost šťavnaté karmínové a modré. To jsou barvy, které se s nadšením prezentují na přehlídkových molech těch největších módních návrhářů. Jejich volba bude jistě volské oko.

Dopaminne dressing : je přitom celý o tom, jak jsou všechny barvy vzájemně kombinovány. Měly by být kontrastní, provokativní a vytvářet barevné skvrny. Díky tomu na ulici jistě vyniknete. Například modrá a červená se k sobě hodí.

Kromě barev je důležitá i textura materiálů. Kožešina, provázky, korálky a řetízky – takové doplňky zapadají do trendu oblečení sršícího energií.Dopamine dressing


Dopamine dressing: barevné boty

Nejen šaty a halenky jsou důležité. Dopaminový obvaz zahrnuje také obuv. Měl by také dotvářet vzhled celého výtvoru. Velmi módní jsou boty v intenzivních odstínech. Letní sandály a tenisky – to je on, kdo bude kralovat stylingu. Oblíbené jsou především žluté a fuchsiové boty.

Nezapomeňte, že jejich barvu nesmí ladit s kabelkou. Naopak, vše by mělo být v kontrastu. Takové outfity mají vyvolat emoce, i když se na první pohled nemusí líbit každému. Pokud po přezkoumání stylingu dopaminového obkladu zjistíte, že je toho na vás moc, máme dobrou zprávu. Můžete být stále v trendech, ale zároveň trochu zklidnit styling. Tuto verzi navrhuje mimo jiné módní dům Dior. Samozřejmě se zaměřuje i na barvy, ale ty jsou o něco tlumenější. Hladké látky a velké barevné skvrny vypadají měkčí. Kromě toho vám pomohou vytvořit si svůj vlastní styl. Protože v tomhle šílenství musíte si najít svou vlastní metodu.

Ukaž více výpisu z Květen 2022
Doporučené
Šetříš334,00 Kč
Vysoké sneakersy dámské  béžovéVysoké sneakersy dámské béžové
444,00 Kč778,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel