HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE

2022-05-13
HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE

Nevíte, jaké boty si pořídit na nadcházející léto? Jednou z možných variant je stylová verze nazouváku , tedy mule. Pravděpodobně pocházejí z tradičního marockého kroje a dříve se objevovaly pouze v saténu. Nově existují i ​​nazouváky z jiných materiálů, včetně kůže a semiše.

Co jsou boty typu mule?

Mule boty odkazují na nazouváky, ale s odhalenou patou. Jsou bezesporu velmi pohodlné, ale na druhou stranu představují velmi specifický typ krásy. Můžete je milovat nebo nenávidět, ale rozhodně je nemůžete ignorovat. V tomto ohledu připomínají například válenky. Muly mají charakteristickou přední část (mohou mít i výřez na prstech). Díky této struktuře dobře drží nohu. Jsou k dispozici na plochém nebo vysokém podpatku. Samozřejmě nejsou jen jednoduché a jednotné. Neméně oblíbené jsou i ve verzi s doplňkovými ozdobami, například mašlí.


Jak a s čím nosit mule?

Mule rozhodně nejsou typem obuvi, který bude slušet všem stylům. Svým vzhledem opticky trochu zkracují siluetu. To je typ obuvi, na kterou prostě musíte vyrůst.


Pohodlné - k džínám

Vzhledem k tomu, že mule boty připomínají papu, perfektně se hodí v kombinaci s džínami. Navíc je vytvořeno tričko a velmi klasický styl, ideální pro každodenní použití. V této verzi jsou nejoblíbenější černé pantofle. Jsou také velmi univerzální a to byste ve svém šatníku neměli mít.BOTY TYPU MULE SE PERFEKTNĚ HODÍ V KOMBINACI K DŽÍNŮM


V elegantní verzi

Elegantní verzi boty mule tento vzhled trochu rozbíjí. Takovým setem je jejich kombinace například s úzkými kalhoty nebo dámským oblekem. Včetně toho je to skvělá volba pro ženy, které mají rády méně typický vzhled. Zajímavou kombinací moderního, geometrického obleku jsou muly v retro stylu s káčátkovým podpatkem. V elegantní verzi by mule měly mít na bocích výřezy, které opticky prodlužují nohy. Nejlépe vypadají, když se na ně navléknou rovné trubkové šaty. Poté se neobvyklý střih mušlí poněkud zklidní a celý styling získá jednotný ráz.


K šatům

Pokud máte dlouhé a štíhlé nohy, noste muly k šatům. V opačném případě nebudou nutně velmi prospívat vzhledu spodní části těla. Pokud nezvolíte zajímavější kombinaci, to znamená, že zvolíte muly s vysokými podpatky. V této verzi vypadají mnohem lépe jako stylingový prvek k šatům. Je to dobrá alternativa k sandálům nebo sandálům na sloupku. Zvláště pozoruhodná je kombinace těchto žabek s šaty v linii A. Mnoho módních domů, včetně Gucci, loni navrhovalo kombinaci muly s plisovanou midi sukní. To je druh zábavy s módou, kterou se odvážné ženy rozhodnou užít a překvapit svým neobvyklým vzhledem.HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE


Na léto

Černé mule jsou nejklasičtější, ale to samozřejmě neznamená, že byste si měli vybrat pouze je. Tyto nazouváky si můžete vybrat i ve světlejší verzi. V kombinaci například se světlou halenkou nebo šaty jsou pak perfektním letním outfitem do města. Osvědčí se i při procházkách po promenádě nebo na pláži. V takové verzi mohou mít například vykrojené u prstu. V módě jsou také nazouváky s etnickými akcenty, jako jsou korálky nebo pletené zdobení. V létě lze mulové nazouváky kombinovat například s kraťasy nebo bílými kalhotami. Takový set je velmi sváteční, lehký a jistě pohodlný.

Ukaž více výpisu z Květen 2022
Doporučené
Šetříš333,00 Kč
Stylové nazouváky s přezkamiStylové nazouváky s přezkami
278,00 Kč611,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel