HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE

2022-05-13
HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE

Nevíte, jaké boty si pořídit na nadcházející léto? Jednou z možných variant je stylová verze nazouváku , tedy mule. Pravděpodobně pocházejí z tradičního marockého kroje a dříve se objevovaly pouze v saténu. Nově existují i ​​nazouváky z jiných materiálů, včetně kůže a semiše.

Co jsou boty typu mule?

Mule boty odkazují na nazouváky, ale s odhalenou patou. Jsou bezesporu velmi pohodlné, ale na druhou stranu představují velmi specifický typ krásy. Můžete je milovat nebo nenávidět, ale rozhodně je nemůžete ignorovat. V tomto ohledu připomínají například válenky. Muly mají charakteristickou přední část (mohou mít i výřez na prstech). Díky této struktuře dobře drží nohu. Jsou k dispozici na plochém nebo vysokém podpatku. Samozřejmě nejsou jen jednoduché a jednotné. Neméně oblíbené jsou i ve verzi s doplňkovými ozdobami, například mašlí.


Jak a s čím nosit mule?

Mule rozhodně nejsou typem obuvi, který bude slušet všem stylům. Svým vzhledem opticky trochu zkracují siluetu. To je typ obuvi, na kterou prostě musíte vyrůst.


Pohodlné - k džínám

Vzhledem k tomu, že mule boty připomínají papu, perfektně se hodí v kombinaci s džínami. Navíc je vytvořeno tričko a velmi klasický styl, ideální pro každodenní použití. V této verzi jsou nejoblíbenější černé pantofle. Jsou také velmi univerzální a to byste ve svém šatníku neměli mít.BOTY TYPU MULE SE PERFEKTNĚ HODÍ V KOMBINACI K DŽÍNŮM


V elegantní verzi

Elegantní verzi boty mule tento vzhled trochu rozbíjí. Takovým setem je jejich kombinace například s úzkými kalhoty nebo dámským oblekem. Včetně toho je to skvělá volba pro ženy, které mají rády méně typický vzhled. Zajímavou kombinací moderního, geometrického obleku jsou muly v retro stylu s káčátkovým podpatkem. V elegantní verzi by mule měly mít na bocích výřezy, které opticky prodlužují nohy. Nejlépe vypadají, když se na ně navléknou rovné trubkové šaty. Poté se neobvyklý střih mušlí poněkud zklidní a celý styling získá jednotný ráz.


K šatům

Pokud máte dlouhé a štíhlé nohy, noste muly k šatům. V opačném případě nebudou nutně velmi prospívat vzhledu spodní části těla. Pokud nezvolíte zajímavější kombinaci, to znamená, že zvolíte muly s vysokými podpatky. V této verzi vypadají mnohem lépe jako stylingový prvek k šatům. Je to dobrá alternativa k sandálům nebo sandálům na sloupku. Zvláště pozoruhodná je kombinace těchto žabek s šaty v linii A. Mnoho módních domů, včetně Gucci, loni navrhovalo kombinaci muly s plisovanou midi sukní. To je druh zábavy s módou, kterou se odvážné ženy rozhodnou užít a překvapit svým neobvyklým vzhledem.HORKÝ JARNÍ TREND. ELEGANTNÍ NAZOUVÁKY - MULE


Na léto

Černé mule jsou nejklasičtější, ale to samozřejmě neznamená, že byste si měli vybrat pouze je. Tyto nazouváky si můžete vybrat i ve světlejší verzi. V kombinaci například se světlou halenkou nebo šaty jsou pak perfektním letním outfitem do města. Osvědčí se i při procházkách po promenádě nebo na pláži. V takové verzi mohou mít například vykrojené u prstu. V módě jsou také nazouváky s etnickými akcenty, jako jsou korálky nebo pletené zdobení. V létě lze mulové nazouváky kombinovat například s kraťasy nebo bílými kalhotami. Takový set je velmi sváteční, lehký a jistě pohodlný.

Ukaž více výpisu z Květen 2022
Doporučené
Šetříš375,00 Kč
Stylové nazouváky s přezkamiStylové nazouváky s přezkami
312,00 Kč687,00 Kč5304 pkt.
Šetříš375,00 Kč
Elegantní nazouváky PotockiElegantní nazouváky Potocki
375,00 Kč750,00 Kč6375 pkt.
Šetříš375,00 Kč
Elegantní nazouváky s ozdobouElegantní nazouváky s ozdobou
312,00 Kč687,00 Kč5304 pkt.
Šetříš375,00 Kč
Klasické nazouvákyKlasické nazouváky
250,00 Kč625,00 Kč4250 pkt.
Šetříš312,00 Kč
Růžové nazouvákyRůžové nazouváky
250,00 Kč562,00 Kč4250 pkt.
Šetříš375,00 Kč
Nízké transparentní nazouvákyNízké transparentní nazouváky
312,00 Kč687,00 Kč5304 pkt.
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku
pixel