HOT TREND: OXFORDKY A LOAFERSY NA HRUBÉ PODRÁŽCE

2021-12-01
HOT TREND: OXFORDKY A LOAFERSY  NA HRUBÉ PODRÁŽCE

DÁMSKÉ OXFORDKY A LOAFERY JSOU KLASICKÉ BOTY, KTERÉ ZÍSKEJÍ NOVOU TVÁŘ DÍKY HRUBÝM PODRÁŽKÁM V TÉTO SEZÓNĚ. JAK NOSIT ELEGANTNÍ OBUV NA PODZIM A V ZIMĚ? MRKNI NA NAŠE TIPY.

V této sezóně dominovaly silné podrážky a platformy prakticky každému stylu obuvi - trend zahrnoval také stylové mokasíny a oxfordky. Účinek? Tyto klasické dámské polobotky získaly charakter . Oxfordky, které kdysi nosili studenti z nejstarší anglicky mluvící univerzity na světě a které byly spojeny s oblečením lidí z dobrého domova, trochu ochably na tlusté podrážce a odkazují na grunge z 90. let.

Nošení tohoto typu obuvi má další výhody - tlustá podrážka přidává několik centimetrů a zároveň je velmi pohodlná.

Jak nosit oxfordky a loaferdsy se silnou podrážku?

Oxfordy a mokasíny obvykle oblékáme do elegantnějších a formálnějších outfitů. V klasické verzi je kombinujeme s kalhoty cigaratového typu , oblekovými kalhotami, sakem a dámskými kostýmy. Silná podrážka však zcela mění přístup ke způsobu nošení těchto bot. Mohou být nejen oblečeny do kanceláře nebo úřadu , ale perfektně se hodí do ležérního nebo sportovního stylu. Můžeme je kombinovat s tepláky, joggery nebo džíny.

HOT TREND: OXFORDKY A LOAFERSY  NA HRUBÉ PODRÁŽCE


Oxfordy a loafersy na tlusté podrážce - nápady na outift

Zkuste vzhled inspirovaný pánským oblečením

Oxfordy jsou odvozeny z pánské módy. Proto ve stylingu stojí za to sáhnout po pánském šatníku, ale v dámské edici. Oxfordy a mokasíny se silnou podrážkou budou skvěle vypadat s širokými kalhotami s manžetami, které lze kombinovat s tričkem, elegantní halenkou, krátkou bundou nebo sakem.

Oxfordky pro rock a grunge

Silná podešev bude dokonale ladit se styly inspirovanými subkulturami mládeže. Tímto způsobem můžete spárovat klasické oxfordky s úzkými džíny, milenci nebo moms džíny . Přidejte tričko a koženou bundu. Dáváte přednost stylu grunge à la 90s? Potisk populární kapely.

Nemusíte se omezovat jen na kalhoty. Tento typ obuvi vypadá skvěle v kombinaci s krátkou sukní a tmavě černými punčochami. Podobného efektu dosáhnete, když si přes punčochy nebo legíny oblečete roztřepené šortky.

V ženském stylu

Ačkoli oxfordky a loafersy pocházejí z pánské módy, nebrání jim to v kombinaci s typicky ženskými oděvy. Verzi na silné podrážce lze úspěšně kombinovat s lehkými, vzdušnými sukněmi nebo šaty. Nahoře se vyplatí nosit volný svetr nebo (elegantnější verzi) delší sako nebo kabát

Na co pamatovat při nošení oxfordek a loafersů na silné podrážce?

Odhalte kotníky. Ať už nosíte široké kalhoty s manžetami nebo těsné kalhoty kloafersům a oxfordkám , je dobré trochu odhalit kotník.HOT TREND: OXFORDKY A LOAFERSY  NA HRUBÉ PODRÁŽCE


Džíny typu skinny skombinuj s karovanou košilí nebo tričkem a koženou bundou.

Postarejte se o volný top. Díky hrubé podrážce vypadají loafersy a oxfordky trochu „těžce“. V takové situaci musíte svoji postavu vyvážit. Při outfitu s tímto typem obuvi jsou perfektní volné svetry, košile, ale i delší bundy a kabáty, které si obléknete na trička nebo halenky.

Oblékněte si zajímavé ponožky. K oxfordským botám nebo loafersům můžete nosit vysoké podpatky (ukazující kotník) nebo delší ponožky. Druhá možnost je obzvláště užitečná pro kratší sukně a šaty, ale můžete ji použít také u kalhot se širokými manžetami. Hledejte vzory, jako jsou síťované punčochy nebo kontrastní barvy. Díky nim bude vaše ponožka funkční a oxfordské boty získají originální „pozadí“ .

Ukaž více výpisu z Prosinec 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel