JAK DBÁT O BOTY Z EKO KŮŽE?

2020-03-10
JAK DBÁT O BOTY Z EKO KŮŽE?MILOVNICE KOTNÍKOVÝCH BOT, KTERÝM NA SRDCI LEŽÍ I LÁSKA KE ZVÍŘATŮM, RADĚJI VOLÍ MODELY VYROBENY Z EKO KŮŽE. TENTO TYP MATERIÁLU, JE JENDAK VHODNÝ I PRO VAŠI PENĚŽENKU, PROTOŽE JEDNOZNAČNĚ NESTOJÍ TOLIK PENĚZ, A KVALITA MATERIÁLU J ETAKY VELMI PŘIJATELNÁ.

Co je to eko kůže?Eko kůže nebo ekologická kůže nebo umělá kůže jsou syntetické materiály, které jsou však velmi podobné přírodním produktům. Můžete si vybrat ekologickou kůži připomínající kůži a semiš, stejně jako nubuk. Ve skutečnosti mohou být všechny typy obuvi vyrobeny z tohoto typu materiálu. Často je nelze na první pohled od sebe odlišit.

Výhody eko kůže


Snadná péče

Umělé boty by měly být vybrány z důvodu snadnosti jejich udržování v čistotě. Nejenže se zašpiní jako z přírodní kůže, ale také s postupem času nezbarvují a nic se jim nestane. Ani sůl posypaná v zimě na chodníku, jim tolik neuškodí.

Úspora

Cena je také důležitá. Koženkové boty jsou dvakrát nebo třikrát levnější než jejich protějšky z přírodní kůže. Tímto způsobem si místo jednoho páru dámských vysokých podpatků můžeme koupit tři za stejnou cenu.


BOTY Z EKO KŮŽE

Trvanlivost

Není pravda, že tento materiál je nestabilní. Výrobní technologie se změnily natolik, že si nyní můžete vybrat perfektní trvanlivost podle svých potřeb. Mnoho modelů má také koženou stélku nebo je lze zakoupit samostatně, což je důvod, proč tyto boty poskytují nohám také velký komfort.
Umělá kůže je velmi trvanlivá a dlouhá. Nemá tendenci praskat nebo loupat jako kůže. Za ultrafialového (UV) světla tak snadno nezmizí a je odolný vůči skvrnám.

Podobné jako přírodní kůže

Současná ekologická kůže je velmi podobná přírodní kůži. Někdy na první pohled je obtížné rozlišit, zda jsou dámská čerpadla vyrobena z přírodní nebo umělé kůže.
Móda

Eko kůže nabízí mnoho možností pro experimenty. Jedná se o syntetický materiál, který bude dostupný v mnoha barvách. Z tohoto důvodu jsou boty z umělé kůže dostupné v mnoha stylech, odstínech barvy a v překvapivých vzorech.

Denní péče

V případě, že se na ekologických kožených botách objeví nečistoty, například ve formě suchého bahna, omyjte je houbou navlhčenou vodou. Tímto způsobem se můžete zbavit prvních nečistot. Poté použijte vhodný čisticí prostředek na organickou kůži. To je vše, co boty potřebují, aby znovu získaly svůj lesk. Speciální zvlhčující utěrky se snadno používají a šetrně lesknou vaše boty. Vždy je můžete mít ve své peněžence a otřete si boty nebo pantofle před důležitým zasedáním.

V období podzim-zima se vyplatí po každém použití utřít boty. Také by měly být impregnovány určeným impregnačním prostředkem pro tento typ pokožky, například sprejem. Díky takové akci není materiál náchylný k namočení vody a nečistot a další kroky péče budou ještě jednodušší, špína se vůbec nepřilepí.

Stojí za zmínku, že tento typ obuvi nezbarví, takže není nutné boty intenzivně leštit. Stejné přípravky nelze použít jako u přírodní kůže, protože ekologická kůže má jinou strukturu a neabsorbuje tyto látky, což by mohlo vést pouze ke tvorbě skvrn a zabarvení oblečení a rukou botami.

Boty vyrobené z ekologické kůže vypadají skvěle a mohou být opravdu odolné, pokud si vyberete lepší model a věnujete malou pozornost každodenní péči o ně.

Ukaž více výpisu z Březen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel