JAK KOUPIT VHODNÉ LODIČKY

2020-03-11
JAK KOUPIT VHODNÉ LODIČKY
LODIČKY I PŘI SVÝCH KLADECH, MAJÍ JEDNU NEVÝHODU - POKUD VYBERETE ŠPATNĚ, MŮŽETE DOSLOVA TRPĚT. JAK KOUPIT BOTY NA VYSOKÉM PODPATKU, ABY JSTE SE V NICH CÍTILY DOBŘE, A VYPADALY STYLOVĚ, ELEGANTNĚ A SEXY.

1. Pečlivě zkontrolujte velikost.

Vybrat správnou velikost je základ. Příliš těsné lodičky rychle unaví vaše nohy. Příliš uvolněné mohou způsobit, že se vaše noha bude pohybovat nahoru a dolů, což znamená, že si nebudete moci udržet rovnováhu.
Velikosti značky se mohou lišit. Při nákupu obuvi v kamených prodejnách není problém - vždy můžete měřit a testovat různé velikosti obuvi. Při nákupu v internetovém obchodě je situace jiná. Zde byste měli navrhnout informace o velikosti a měření stélky, které poskytuje prodejce. Na stránkách casnaboty.cz najdete užitečné informace v záložce Jak vybrat správnou velikost .
2. Kupte si boty na konci dne.

Rozhodně neměřte své boty ráno a odpoledne. I když jste právě dostali balíček od kurýra z casnaboty.cz počkejte do večera. Nejlepší čas na měření obuvi je pozdě odpoledne nebo dokonce večer. V tuto chvíli jsou vaše nohy oteklejší než pracovní a denní činnosti. Měřením na konci dne si můžete být jisti, že boty budou dokonale padnout, i když jsou vaše nohy trochu unavené.


3. Vyberte vhodnou výšku podpatku.

Výška podpatku má velký význam při nošení vysokých podpatků. Nejpohodlnější pro chůzi jsou boty s podpatky od 3 cm do 9 cm. Podpatky nad touto výškou zvyšují napětí dolní části zad, kolen, kotníků a neposkytují dobrou rovnováhu.


  • Podpatky nad touto výškou zvyšují napětí dolní části zad, kolen, kotníků a neposkytují dobrou rovnováhu, kitten heels“ nebo „lodičky Kitten“ jsou všestrannou volbou pro nošení po celý den.
  • Klasické podpatky s podpatkem 7-8 cm.V těchto typech vysokých podpatků se cítíte nejen sexy, ale také velmi pohodlně. Vypadají skvěle v klasických kancelářských stylech.
  • Jehlové podpatky vysoké 10 cm. Tento typ podpatků vypadá velmi elegantně, ale jsou již o něco méně pohodlné. Můžete je bazouvat pro zvláštní příležitosti - večírky a večeře.
  • Jehlové podpatky s výškou 12 až 16 cm jsou již pro opravdové milovníky výšky. Pokud si ceníte pohodlí, nemá smysl kupovat tento typ podpatků.


4. Důležitý tvar špičky.

Pohodlné podpatky by měly mít dostatek místa pro prsty. Těsné prsty a boty, které nejsou dostatečně široké, určitě způsobí bolest. Pokud nosíte boty, které nemají místo pro prsty na nohou, zvýšíte riziko nejen otisků a hrbolků, ale také vážných onemocnění, včetně artritidy a haluxu. Kotníková obuv je v tomto ohledu rozhodně optimální. Pokud si chcete koupit špičatou špičku, pak si nezapomeňte vybrat boty, které jsou za prsty úzké. Tímto způsobem bota poskytne iluzi délky a zároveň poskytne nohu dostatek prostoru.
5. Zkontrolujte polohu a tloušťku paty.

Při pokusu o nové podpatky zkontrolujte, kde se nachází pata. Pata by měla být ideálně umístěna pod patou. V tomto uspořádání je vaše tělo stabilní a budete se volně pohybovat, a to i na vysokých podpatcích. Lepší a stabilnější paty také snižují vysoká možná zranění a podvrtnutí kotníku.

6. Udělejte zkušební procházku.

Při měření obuvi v salonu nezapomeňte projít. Pokud máte takovou možnost, chodte po různých površích - koberec, koberec nebo dlaždice. Pokud během zkušební chůze cítíte nějaké nepohodlí - boty vás bolí, otírají si patu, vážně zvažte, zda je opravdu chcete koupit. Nepočítejte s tím, že po nějaké době se „roztáhnou“ nebo „povolí“. Obuv nepohodlná během nákupní procházky, bude také nepohodlná po zakoupení.


Ukaž více výpisu z Březen 2020
Doporučené
Šetříš167,00 Kč
Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku Lakované lodičky dámské na vysokém podpatku
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské pistáciové lodičky Dámské pistáciové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Šetříš167,00 Kč
Dámské fuchsiové lodičky Dámské fuchsiové lodičky
500,00 Kč667,00 Kč
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel