JAK MOHU NOSIT BÍLÉ SNEAKERSY? INSPIRACE Z INSTAGRAMU

2021-02-23
JAK MOHU NOSIT BÍLÉ SNEAKERSY? INSPIRACE Z INSTAGRAMU

BÍLÉ SNEAKERSY JSOU JEDNY Z TĚCH BOT, KTERÉ PŘEŽIJÍ I NEJVĚTŠÍ MÓDNÍ CHAOS. VŠESTRANNÝ, POHODLNÝ A NEUSTÁLE MÓDNÍ KOUSEK. MŮŽEŠ CHTÍT VÍC? PODÍVEJTE SE, JAK SE V TÉTO SEZÓNĚ NOSÍ BÍLÉ SNEAKERSY.


Bílé sneakersy - co si vzít na sebe?

Na Instagramu bílé sneakersy naprosto vládnou mezi sportovními botami pro všechny příležitosti. Je obtížné najít blogerky, které tuto módu alespoň jednou neprezentovaly tento styl. Bílé sneakersy mezitím stále častěji můžeme vidět na módních přehlídkových molech a na známým a oblíbeným osobnostech ze světa show bussinesu.


Tento typ obuvi je bezpochyby must have v našem šatníku. Jaké je tajemství jejich neúprosné popularity? Především v univerzálnosti jejich využití. Jedná se o boty, které lze s trochou fantazie obout pro každou příležitost. Budou vypadat skvěle s džínami, letní sukie, sukní nebo šortkami. Co si vzít k bílým sneakersům, aby vypadaly co nejlépe? Zde jsou naše návrhy


Stylizace s bílými snerkery


Bílé tenisky + džíny

Nošení bílých tenisek s džínami je populární a zároveň velmi pohodlné. Takové kombinace dokonale zapadají zejména do každodenního stylu. Nejlepší na tom je, že k džínům a bílým botám můžete nosit tričko jakékoliv barvy. V této roli bude samozřejmě skvěle fungovat klasické basic nepotištěné tričko. K tomu obléct bundičku ramonesku. Styling z 90. let je také skvělý. S flanelovou košilí omotanou kolem pasu

Bílé tenisky + džínyNěkteré bílé tenisky mají barevné akcenty. Skvělý nápad je vybrat doplňky nebo hory v barvě těchto přízvuků.


Bílé tenisky + šaty

Nosit bílé tenisky k šatům není těžké! Samozřejmě, že se nehodí pro oficiální příležitosti, ale ke všedním příložitostem je to skvělá pohodlná volba. V sneakersech a šatech prostě vypadáme módní a atraktivní. Univerzální barva bot bude opravdu irelevantní, jakou barvu šatů a potisku si vyberete - všechny se hodí. Nejúčinnější bílé tenisky vypadají v kombinaci s šaty v květinových vzorech a džínových šatech, stejně jako v kombinaci s pastelovými.


Bílé tenisky + sukně

Pro tenisky můžete oblékat sukně různých délek. Samozřejmě, vše závisí na příležitosti a auře. Pro teplejší počasí je nejlepší volbou minisukně, na které jsou bílé botyextrémně atraktivní. Pokud rádi vystavujete nohy, vyberte si sadu s tričkem a džínovou minisukní. V takové klasice to bude vždy vypadat senzační. Chcete-li dokončit styling může stále složit bílou ramoneska nebo jiné sportovní bezer.Bílé tenisky + sukně

Bílé tenisky + sako nebo bund

Je možné nosit tenisky na bundu? Jistě, ano. Za předpokladu, že se jedná o sportovní bundu nebo sako. Nošením sportovních bot pro hostující bundu budete vypadat docela podivně. Tenisky a bunda jsou sada, která kombinuje klasickoueleganci se sportovním objemem. Vynikající varianta pro poloofi oficiálně. Když se nepotřebujete vmáčknout do kostýmu a na druhou stranu byste měli vypadat stylově.


Bílé tenisky + legíny

Tenisky s legínami? V žádném případě nemluvíme o cvičebním oblečení nebo sportovním stylu. Tenisky s legínami mohou také vypadat velmi stylově, pokud k nim přidáme správné prvky. Co takhle například bílou košili a bundu? Nebo možná volný černý kabát? Ve sportovní verzi bude fungovat bunda.


Bílé tenisky + sportovní tepláková souprava

A konečně, kombinace, která je nejpřirozenější, to znamená tenisky s tepláky nebo jen tepláková souprava. V tomto ohledu jsme omezeni pouze představivostí, protože bílá akácie se vejde bez ohledu na to,jakou teplákovou soupravu nebo sadu nosíme. Zde samozřejmě stojí za to experimentovat a vybrat si například kalhoty s bílými lampasy, které dokonale ladí s barvou obuvi. Skvělá je také kombinace s teplákovou soupravou v jedné barně - v bežové a pastelových.

Ukaž více výpisu z Únor 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel