JAK NOSIT ŽABKY?

2021-08-25
JAK NOSIT ŽABKY?

ŽABKY NEBOLI NAZOUVÁKY S PÁSKEM MEZI PRSTY SI NAŠLY VE SVĚTĚ MÓDY JIŽ SVÉ MÍSTO. NENÍ SE ČEMU DIVIT, JELIKOŽ JSOU VELMI POHODLNÉ A EVOKUJÍ NÁM PRÁZDNINY.


Co však dosud bylo spojeno s hotelovým bazénem, je nyní k dispozici ve zcela novém stylu. Žabky v takové každodenní verzi jsou v módě jen krátkou dobu, přestože jejich historie sahá více než 500 let.


Žabky nejen gumové

Žabky jsou nyní botami, které nemusí být celé vyrobeny z nepromokavé gumy. V dnešní době jsou tyto dámské pantofle, černé i v jiných barvách, také vyrobeny z vysoce kvalitní kůže. Mezi nimi můžete také najít modely na podpatku, stylovější a zcela každodenní. Dámské žabky jsou obuví, která je méně často volena pro elegantní příležitosti, budou se lépe hodit k rekreačnímu stylingu. Je to druh spíše minimalistické obuvi. Například černé žabky v nejjednodušší verzi skládající se z podešve a dvou pruhů, každý rok čerpají něco ze současných trendů. Může to být například použití korálků nebo kamínků, ozdobných květin nebo zajímavé podrážky. V tomto případě je nepravděpodobné, že by to byla nuda.


K jakému oblečení se hodí žabky?

1. K žabkám se nejlépe hodí krátké, vzdušné šaty s lehce plážovým charakterem.


V kombinaci s kloboukem budete neodolatelná. Pak si můžete dokonce vybrat obyčejné, gumové, černé žabky a celkový dojem bude určitě perfektní. Mělo by se však pamatovat na to, že tento styl je určen spíše pro procházky s přáteli nebo odpoledne strávené v kavárně.


JAK NOSIT ŽABKY?

2. Do města zvolte kožené žabky.
Mohou být ploché nebo dokonce na vysokém podpatku. Skvěle budou vypadat k šatům či kalhotám.


3. Žabky se nejlépe kombinují s casual stylem jako jsou džíny a jednoduché tričko. Černé žabky jsou skvělým doplňkem takového stylu, který umožní unaveným nohám odpočívat. V některých případech lze takové kožené pantofle zvolit také místo sandálů jako součást pracovního oděvu. Vypadají obzvláště dobře s kombinézami, stejně jako s úzkou sukní. Úhledně vyrobené černé dámské žabky výjimečně „lahodí oku“ v midi délce.


Žabky je dobré kombinovat s ležérním oblečením jako jsou džíny a jednoduché tričko.S čím raději nekombinovat žabky?

Musíte si však uvědomit, že to není správný typ obuvi pro typické obchodní schůzky, stejně jako pro důležité obřady, jako jsou přijímání, svatby nebo pohřby. I v lakované verzi jsou to pořád jen žabky. Ve vašem šatníku stojí za to mít alespoň dva páry univerzálních žabek v černé a bílé barvě. Takové minimalistické boty jsou také bohužel nemilosrdné, pokud jde o odhalení jakýchkoli nedostatků. Nedbale malované nehty v tomto případě opravdu neprojdou.


Ukaž více výpisu z Srpen 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel