JAK ORIGINÁLNĚ ZAŠNĚROVAT BOTY

2021-01-29
JAK ORIGINÁLNĚ ZAŠNĚROVAT BOTY

AK V JEDNODUCHÝ ZPŮSOB OSVĚŽIT VZHLED SPORTOVNÍCH BOT NEBO SNEAKERSU? JE NA TO JEDNODUCHÁ METODA. PŘEDSTAVUJEME VÁM PÁR ZPŮSOBŮ VÁZÁNÍ BOT. S NIMI VAŠE SNEAKERSY, TENISKY ZÍSKAJÍ NOVÝ, VELMI ORIGINÁLNÍ VZHLED.

Nudí vás vzhled šněrovacích bot? Zajímá vás, jak svým opotřebovaným teniskám přidat nový, originální charakter? Věděli jste, že to zvládnete jednoduše? Stačí změnit metodu šněrování.

Podle statistik většina z nás obvykle používá klasický, nejoblíbenější způsob vázání bot. Mezitím existuje mnohem více metod pro vázání tkaniček ve sportovní obuvi, teniskách, sneakersech. Šněrovací boty mají nejen estetický rozměr. Je to také způsob, jak projevit svůj životní styl, koníček a dokonce i svůj světonázor!

JAK ORIGINÁLNĚ ZAŠNĚROVAT BOTY

Stojí za to chvíli se naučit některé nové techniky šněrování pro vaše boty. Takové hry se tkaničkami jsou nejlepší pro sportovní obuv, tenisky a sneakersy. Mohou být také použity v botách těžšího kalibru, jako jsou populární traperky. Z mnoha variant jsme pro vás vybrali 3 nejpraktičtější.Šněrování „žebřík“

V této variantě jsou tkaničky uspořádány paralelně, jako na žebříku. Tento typ vázání bude fungovat, pouze pokud mají boty rovnoměrné očka. Tkaničky musí boty rovnoměrně několikrát proříznout, aby se konce setkaly uprostřed a mohly být svázány dohromady.

Jak šněrovat boty na „žebřík“?


Jak šněrovat boty na „žebřík“?
 1. Zasuňte tkaničku do prvních dvou ok boty s konci dolů.
 2. Zatáhněte za oba konce a ujistěte se, že jsou na obou stranách stejně dlouhé.
 3. Vytáhněte levou tkaničku zevnitř k levému (druhému ze spodního) očka boty a poté zvenčí jej zasuňte do pravého očka.
 4. Vytáhněte pravé šňůrky zevnitř k prvnímu volnému oku na pravé straně a poté je vložte do levého očka zvenčí.
 5. Opakujte poslední dva kroky, dokud nedosáhnete posledních stehů.Šněrování „Kara vzor“


Šněrování „Kara vzor“

Tkaničky s kara vzorem vypadají velmi efektně a dekorativně. Aby šněrování vypadalo dobře na botě, mělo by mít alespoň 6 párů očka.

Jak šněrovat boty v „do kara vzoru“ ?

 1. V případě sudého počtu stehů začněte stejným způsobem jako při šněrování po žebříku, tzn. Šňůrku provlékneme prvními dvěma stehy koncimi zespodu.
 2. Překřížte tkaničky a protáhněte je protilehlými očky tak, aby byl kříž pod nimi.
 3. Potom tkaničky opět zkřížte a přetáhněte přes očka.
 4. Opakujte až do posledního páru stehů.Šněrování do „stříšky“


Šněrování do „stříšky“

Styl šněrování do stříšky je velmi populární a přitažlivý, ale musíte to dělat velmi opatrně, protože je snadné dělat chyby.

Jak šněrovat boty do „stříšky“ ?

 1. Vložte tkaničku do prvních stehů, končí.
 2. Konce zkřížte směrem ven a protáhněte je sadou oček o tři řady výše.
 3. Oba konce krajky protáhněte rovně dovnitř a ven skrz další vyšší sadu oček
 4. Křížte konce směrem ven a protáhněte je skrz sadu dírek tři řady pod botou.
 5. Protáhněte oba konce rovně dovnitř a ven další vyšší sadou oček.
Pokud máte s tímto šněrováním problémy a chcete jej vidět naživo, zkontrolujte, jak vypadá ve videu YouTube. Stačí zadat Výukový program pro šněrování.

Šněrovací boty - tipy na konec

Druhá věc je výběr šněrování podle typu a stylu obuvi. Některé vzory budou vypadat lépe s kotníkovými botami, jiné s krátkými teniskami.

Třetí věc je vybrat správné tkaničky. Mnoho vzorů vyžaduje tenčí provázky, jiné budou fungovat s mírně silnějšími tkaničkami. Na léto a sport si můžete dovolit trochu šílenství a zvolit si struny v intenzivních barvách a vzorech.


Pokud vás zajímá, jak si původně šněrovat boty, navštivte webové stránky: https://www.fieggen.com/shoelace/hashlacing.htm.

Ukaž více výpisu z Leden 2021
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel