JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY?

2020-08-18
JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY?CO DĚLAT, KDYŽ JSOU NAŠE VYSNĚNÉ BOTY TROCHU TĚSNÉ? JAK ROZTÁHNOUT NOVÉ BOTY? PŘEDSTAVUJEME VÁM NĚKOLIK RAD.

Co dělat, když jsou boty příliš těsné?


Začněme s tím, že nejlepším způsobem, jak se vyhnout problému těsných bot, je ... koupit boty, které odpovídají velikosti vaší nohy.

Samozřejmě si uvědomujeme, že někdy situace není vždy tak jednoduchá.

  • Někdy se stává, že boty, o kterých jste si mysleli, že Vám padnout, jsou trošku menší.
  • Nebo jste si koupili snové vysněné boty ve výprodeji, o něco menší protože jste si mysleli, že „nějak padnou“?
  • Nebo máte ve skříni boty které jste ještě neměli na sobě, protože jste na ně zapomněli.
  • Nebo se možná vaše nohy mírně zvětšily nebo jsou trochu oteklé (např. Během těhotenství) a byla by potřeba je trochu roztáhnout?

Bez ohledu na příčinu problému existují dvě řešení: pokud je to možné, vrátíme boty a kupujeme správnou velikost. A když už boty nelze vrátit? Pak budete muset roztáhnout boty pomocí domácích metod.

Jak roztáhnout boty? 6 nejlepších metod


Metody, které uvádíme níže, budou dobře fungovat jak pro roztáhnutí kůže, tak i pro textilní obuv.

1. Tradiční způsob roztáhnutí obuviNos nové boty po doma nejlépe večer, minimálně hodinu>

Jedním z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak roztáhnout své boty hned po jejich koupi, je nosit je často. Je to technika, která je praktická pro každý styl obuvi, zejména kožené boty. Nejlepší je nosit boty večer, když naše nohy jsou nateklé po celém dni. Pokuste se nosit nové boty alespoň hodinu. Můžete také nosit tlusté ponožky pro větší efekt. Tímto způsobem budete na jedné straně mírně chránit vaše nohy (např. Před odřením), a na druhé straně přidáte do nohou objem, abyste roztáhnou ještě pevnější boty.
Jak se boty natahují, postupně zvyšujte dobu nošení. Když jsou dostatečně pohodlné, aby je nosili několik hodin, jsou připraveni jít ven!

2. Hrubé ponožky a fénNos nové boty po doma nejlépe večer, minimálně hodinu>

Pokud první metoda nefunguje 100%, můžete efekt mírně zvýšit pomocí vysoušeče vlasů. Nejlepší je obléct si na nohy hrubé bavlněné ponožky.
Oblečte si boty, nastavte fén na střední úroveň tepla a poté zahřívejte po dobu 20-30 sekundkam se chcete natáhnout. Teplo botu zjemní a pomůže jí tvořit se na noze. Když se zahřívá, zatlačte prsty na nohou a ohněte nohu tam, kde chcete protáhnout nebo zlomit botu.
Jakmile bota trochu vychladne, pokračujte v nošení minimálně 30 minut.
Nepoužívejte příliš horký vzduch , protože můžete nadměrně vyschnout nebo poškodit kůži.

3. Jak protáhnout boty ... zmrazením

Tato metoda je možná docela překvapující, ale přináší požadované výsledky. Proč přesně mrznout? Protože voda po zamrznutí expanduje.
Za tímto účelem naplňte sáček asi čtvrtinou silným zipem (např. Sendvičovým sáčkem). Vložte tašky do bot, vložte je do mrazničky a nechte je tam, dokud voda nezmrzne. Udržujte své boty takhle několik hodin. Potom vyjměte tašky a vyzkoušejte si boty. Pokud problém nevyřeší jedno kolo zmrazení, akci opakujte.
Zmrazení celé boty může také přinést dobré výsledky. Funguje dobře s materiálem boty. Navlhčete celou botu, přidejte dovnitř vodu a všechno zmrazte. Když všechno roztaje, bota se určitě zvětší.

4. Nastříkejte na boty alkohol


Toto je metoda, která nejlépe funguje pro materiál (tenisky, tenisky) nebo sportovní obuv. Pokud jsou vaše boty vyrobeny z materiálu, který by neměl být mokrý, jako je kůže nebo semiš, raději byste se rozhodli pro jiné techniky.
Nasaďte si boty, které chcete protáhnout, poté naplňte láhev s rozprašovačem alkoholem a postříkejte vnější povrch boty. Během sušení alkoholu noste boty - měly by se protahovat, aby odpovídaly tvaru vaší nohy.


5. Jak roztáhnu botu? Používejte napínák na boty.


Pokud se vám nechce chodit nebo mrznout, může být snazší koupit napínák na boty. Použití tohoto jednoduchého nástroje je zdaleka nejméně riskantní metoda (nemusíte se obávat poškození boty botou nebo vodou). Tyto typy napínáků mohou zvětšit délku a šířku boty. Přicházejí v různých velikostech, aby vyhovovaly různým stylům obuvi. Tímto způsobem můžete úspěšně natahovat baleríny i boty na vysokém podpatku.

Existují také speciální přípravky pro změkčení a roztáhnutí lodiček a pantoflí, balerín - které semohou je použít.

6. Jděte k odborníkovi

Když domácí rady nefungují nebo jednoduše ztrácíte čas a peníze na experimenty na drahých botách, musíte jít k odborníkovi. Tento specialista je obuvník, který se s tímto problémem vypořádá a profesionálně prodlužuje, rozšiřuje a lámá naše nové boty.Ukaž více výpisu z Srpen 2020
Výrobce:
Kód výrobce:
Záruka:
Zobrazit všechny detaily
Zavřít
Načítání karty výrobku

pixel